Re: nowy kobiecy telefon

2
Ja po moich osobistych przejściach z Nokiami, którym kocha u mnie siadać elektronika polecam raczej Samsunga. Sama teraz mam (Samsung Corby) i jestem zadowolona. Funkcjonalny, ładnie trzyma bateria, fajny aparat :)
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, 16:37 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: nowy kobiecy telefon

3
Oooo popieram... tez mam złe wspomnienia zwiazane z Nokiami. Szajsungi też jakoś nie podbiły mojego serca. Dla wymagajacych uzytkowników polecam coś LG, które ogólnie uznawane są z "damskie marki". Ja nie baczac na to właśnie niedawno zaopatrzyłem się w drugi z kolei telefon tej marki GT505 i jestem baaaaardzo zadowolony :D a i bardziej "kanciasty od szajsunga nie jest.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2010, 16:53 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: nowy kobiecy telefon

4
LG?? O Boże... Nigdy.. Sama mam... Dotykowego.. Najgorszy zakup mojego życia.. Na szczęście mam jeszcze Nokię..

Sami widzicie, że dla każdego coś innego...
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 12:06 przez roxis84, łącznie zmieniany 1 raz.
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu...

Re: nowy kobiecy telefon

5
lufestre pisze:Ja po moich osobistych przejściach z Nokiami, którym kocha u mnie siadać elektronika polecam raczej Samsunga. Sama teraz mam (Samsung Corby) i jestem zadowolona. Funkcjonalny, ładnie trzyma bateria, fajny aparat :)
Też mam Samsunga (J 700) i już od dwóch lat (odpukać) działa bez zarzutu. Też uważam, że jest bardzo funkcjonalny, wytrzymały, bateria daje radę bez porównania dłużej niż w poprzedniej Motoroli i w ogóle jestem zakochana w tym modelu, mam nadzieję, że będziemy razem jeszcze dłuuugo :D
Ostatnio zmieniony 06 paź 2010, 22:10 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: nowy kobiecy telefon

6
Ja na Nokię nie narzekam, ale nigdy nie miałam innego więc nie mam pewnie porównania, baterie trzymają mi tak długo, że zapominam że czasem ładować tzreba :D ale też i telefon słuzy mi do tego co sama nazwa wskazuje :D no i smsy głównie ze zdjęciami ale nie tylko...
Ostatnio zmieniony 07 paź 2010, 1:12 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: nowy kobiecy telefon

7
A ja polecam Samsunga Monte - córce takiego z żoną właśnie sprawiliśmy :P
Obrazek
Mnóstwo bajerów (łącznie z WiFi - a to ważne przy rachunkach hahaha ;) ) i to za nieduże pieniążki :)
Ostatnio zmieniony 07 paź 2010, 1:18 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: nowy kobiecy telefon

8
roxis84 pisze:LG?? O Boże... Nigdy.. Sama mam... Dotykowego.. Najgorszy zakup mojego życia.. Na szczęście mam jeszcze Nokię..

Sami widzicie, że dla każdego coś innego...
Inna sprawa to zaufanie do marki. LG mogłaby w moim domu kręcić reklamówki :D
Kupujac LG wiem za co płacę... za dobrej klasy koreańca na koreańskich pozespołach. Kupując Nokię, Panasonica czy Sonówkę płacę za podzespoły made in China lub Taywan markowane nazwą... która po przegladzie "bebechów" jest juz tylo nazwą... LG na ta chwilę ma najlepsze aparaty w telefonach komórkowych sredniej klasy. W szranki z wyrobami koreańczyka może stawać jedynie SonnyEricson. Mówię o jakości wykonania i funkcjonalności ale jak widzę odstępstwa się zdażają... Roxis ja wcześniej jechałem na Nokiach, od modeli z kolorowymi wyswietlaczami przesiadłem się na SE a po drodze bywały epizody z Motką i Szajsungiem właśnie. Jakiś czas temu zaopatrzyłem się w model Nokii N73 który okazał się kompletnym niewypałem. Kolegaa namówił mnie na GT300 z qwerty... niesamowity telefon. Prosty jak konstrukcja cepa dla sredniowymagajacych. Obecnie mam "505" i sprawdza się swietnia a musisz wiedziec ze jestem "oraczem" telefonów i potrafią spokojnie siadać od mojego klepania, internetu itp. Żona się smieje że powinienem zostać testerem... telefon który wytrzyma moje uzytkowanie wytrzyma chyba wszystko :D
A dotykowe... trzeba polubić i pojąć kilka kwestii. Moja żona też ma problemy z moim telefonem i się wścieka bo nawet SMSa jej ciężko napisać :D
Ostatnio zmieniony 07 paź 2010, 15:13 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: nowy kobiecy telefon

9
Jednak przyzwyczajenie do marki to główny powód, że wybieramy określony model i to jak pokazuje Jatagan nie jest mądre...bo klient kupuje nokię i myśli, że będzie miał dobry telefon- jak ten co kupił 5 lat temu...
jednak ja mam E51 i nie zamieniłabym na inny-nie lubię dotykowych, choć wiem że panie lubią...trzeba jednak zwrócić uwagę czy "dotyk" nie działa przypadkiem na ciepło, bo wtedy posiadaczki tipsów mają problem z obsługą,
więc wybór nie jest prosty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dobre rady”

cron