Re: Czy granie naprawde uzaleznia?

33
w to co ja gram to niby jest mmorpg, tylko, że to wyjątkowo statyczna gra
bohater wykonuje misje bez udziału gracza, tylko się kupuje zbroje, zmienia nazwy i można atakować..walka też nie jest pokazana

ostatnio znalazłem alternatywę dla World of Worldcraft dla..ludzi 18+, może zerknę co takiego wymyślili
:D
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 0:16 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Czy granie naprawde uzaleznia?

41
Nebogipfel pisze:To powiedzmy, że jesteśmy uzależnieni od offtopowania.
Choć uważam, że najlepszym nałogiem jest miłość.
:D
Racja Racja. Przyjmijmy że jesteśmy uzależnieni od offtopowania i będzie na temat uzależnień. Ponadto można będzie na legalu pospamować :)
Ostatnio zmieniony 06 sie 2011, 18:36 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy granie naprawde uzaleznia?

54
Istnieją szansę, że tak długo będziesz grać w jakaś grę kosztem normalnej egzystencji, że nie będziesz mogła na nią już patrzeć. :D

Inna kwestia, że wtedy może pojawić się druga, ale jest jednak jakiś próg wytrzymałości. :P
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 15:21 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy granie naprawde uzaleznia?

56
Wiesz co,też tak kiedyś mówiłam,a teraz denerwują mnie niektóre,ale wracam jeśli wcześniej nie przejdę do końca.Mam taką obecnie jedną,która chyba się ze mnie śmieje,bo kiedy mam kończyć jeden poziom to właśnie dochodząc do celu zlatuję w dół na łeb na szyję.Odchodzę,ale po chwili w nerwach wracam,bo jak się upre,to nie da rady,tylko,że ta piekielna gra też jest uparta.I tak sie bawimy oboje.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 14:23 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy granie naprawde uzaleznia?

58
Tak to prawda,że nieraz nie chce się grać,bo niektóre mnie rzeczywiście nudzą,ale ostatnio lubię takie,aż wstyd powiedzieć,dla dzieci,są fajne,śmieszne i bardzo przyjemne,a faktycznie doszłam do wniosku,że to jednak i strata czasu i szkoda nerwów i zdrowia.Pozdrowionka.Do usłyszenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dobre rady”

cron