Re: Jak kupować taniej?

1
Niewielu wie że kupując produkty bezpośrednio w firmie oszczędzamy od 30 do 50% a będąc aktywnym można kupować np. środki do utrzymania czystości po cenie 90% niższej niż cena katalogowa. Sprawdzałem jak to działa i pytałem czy firma sprzeda swoje produkty za 1%. Na razie nie spotkałem takiej firmy która by sprzedawała po cenie niższej o 91% ceny. Jedną tylko znalazłem która zgadza się na sprzedanie swoich produktów po cenie 10% pod pewnymi warunkami.
Macie jakieś swoje przykłady, piszcie a wszyscy zyskamy.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 13:12 przez Abraham, łącznie zmieniany 1 raz.
Rzym. 4:3
Bo co mówi Pismo?
[img]http://www.madzik.pl/zima/lines_01.gif[/img]
Uwierzył Abraham Bogu i poczytane mu to zostało za sprawiedliwość.

Re: Jak kupować taniej?

2
FM GROUP
Poznałem niedawno firmę sprzedającą w systemie Marketingowym następujące towary. Łączność telefoniczna FM Mobile, środki myjące i czyszczące do domu oraz perfumy. Jest to korzystne pod warunkiem że kupujemy sobie dla własnych potrzeb taniej towary i karty zasilające telefony. Po stworzeniu sieci kupujących, towary mamy praktycznie za darmo, a nawet możemy na tym zarobić.
Można to sprawdzić na stronie:http://www.perfumy.fm/
Można się tam zarejestrować i od razu mamy o 30% taniej, potem jeszcze 21% można odzyskać po pewnym czasie gdy stworzy się grupę.
Ja się zarejestrowałem i mam numer 485744, Mołoń Zdzisław.
Polecam to tym którzy myślą i zarabiają. Dopóki żyjemy na tym świecie musimy jakoś funkcjonować i warto sobie polepszyć byt przez myślenie.
Gdyby kogoś to zainteresowało to chętnie podzielę się informacjami.
Mnie interesują tanie rozmowy telefoniczne FM MOBILE.
http://www.fmgroupmobile.pl/index.php/page/karta
Kupując kartę za 30 zł płacimy tylko 28,50zł i jeszcze otrzymujemy punkty 9,84 w systemie prowizji.
Naprawdę warto. Mnie się opłaca.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 21:22 przez Abraham, łącznie zmieniany 1 raz.
Rzym. 4:3
Bo co mówi Pismo?
[img]http://www.madzik.pl/zima/lines_01.gif[/img]
Uwierzył Abraham Bogu i poczytane mu to zostało za sprawiedliwość.

Re: Jak kupować taniej?

3
No nie wiem, nie znam sie za bardzo na kartach, ale ja kupując karte w orange za 25 zł dostaję 10 zł dodatkowej premii, w sumie mam karte za 35 zł za która płacę 25 zł bez zadnych rejestracji, organizowań grup itp
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 22:46 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Jak kupować taniej?

4
victoria pisze:No nie wiem, nie znam sie za bardzo na kartach, ale ja kupując karte w orange za 25 zł dostaję 10 zł dodatkowej premii, w sumie mam karte za 35 zł za która płacę 25 zł bez zadnych rejestracji, organizowań grup itp
U nas orange nie ma zasięgu, brat żony kupił w orange telefon na abonament i przez rok ani jednej rozmowy nie wykonał a płacić musiał.
Z tą rejestracją jest podobnie jak na tym i innym forum, trzeba się zarejestrować by się zalogować, to nic strasznego.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 12:46 przez Abraham, łącznie zmieniany 1 raz.
Rzym. 4:3
Bo co mówi Pismo?
[img]http://www.madzik.pl/zima/lines_01.gif[/img]
Uwierzył Abraham Bogu i poczytane mu to zostało za sprawiedliwość.

Re: Jak kupować taniej?

5
Abraham pisze:
victoria pisze:No nie wiem, nie znam sie za bardzo na kartach, ale ja kupując karte w orange za 25 zł dostaję 10 zł dodatkowej premii, w sumie mam karte za 35 zł za która płacę 25 zł bez zadnych rejestracji, organizowań grup itp
U nas orange nie ma zasięgu, brat żony kupił w orange telefon na abonament i przez rok ani jednej rozmowy nie wykonał a płacić musiał.
Z tą rejestracją jest podobnie jak na tym i innym forum, trzeba się zarejestrować by się zalogować, to nic strasznego.
To gdzie ty mieszkasz, ja miałem zasięg nawet w Wieliczce
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2010, 13:05 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Jak kupować taniej?

6
Posługiwać się logiką i dobrze wyliczonym budżetem na wydatki :P
Kupować w pierwszej kolejności rzeczy niezbędne, oceniając ich wartość na podstawie użyteczności.
Nie zabierać na zakupy żony oraz dzieci - joke :D
Kierować się mądrze "zasadą odległości" sklepu "docelowego" w stosunku do sklepu "tańszego" (koszt->bilety,paliwo)
Nie wierzyć super promocjom (czyli wyprzedaże a nie zwyczajne promocje)! Obliczać dokładnie poziom wydatków,sprawdzić wcześniej ile to kosztowało (czyli przed akcjami "bez vat",świątecznymi - ceny często na parę dni przed promocją są sztucznie windowane w górę).
Ufać sobie - nie sprzedawcy,podejmować decyzję samemu "co kupuję",mieć chociaż minimalną wiedzę na temat zakupowanego artykułu.
Nie kupować w pośpiechu (zwłaszcza przy dużych wydatkach),zorientować się trochę na rynku cen.
Ostrożnie z ratami - nie bądźcie naiwni - banki i tak na Was zawsze zarobią pomimo ich ofert promocyjnych!
itd ... itp ...

Ale przede wszystkim - MIERZYĆ SIŁY NA ZAMIARY A ZAMIARY PODŁUG SIŁ !!!
Rozsądek - to lekarstwo na zakupoholizm w niskich cenach ;)

Ostatecznie ... nie pytać mnie skąd to wiem :P
Ostatnio zmieniony 03 cze 2010, 0:54 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jak kupować taniej?

9
Czasami taniej wyjdzie w internecie. Przykład, Kabel audio mini-jack - mini-jack, 5 m. Idę do Saturna, cena? 16 zł minimum, ale bez opakowania i z normalnymi wtykami. Z opakowaniem itp. 25 zł. W sklepie internetowym kupiłem za 5 zł w opakowaniu i z pozłacanymi wtykami. W salonach firmowych zwykle bywa drożyzna, choć zdarzają się promocje i tak np. kupiłem markowe buty za połowę ceny.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2012, 16:11 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dobre rady”

cron