Re: Polecamy

31
martin1002 pisze:W zimie czytałam "Życie między wcieleniami". Podobało mi się.
Skoro czytałaś to chyba wiesz ,że dostałaś ubranko szyte na miarę ;) i,że nic nie dzieje się przypadkowo ....
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2017, 15:50 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Polecamy

32
Kopik pisze:
Lidka pisze:Nie tylko dla wierzących w reinkarnację, ja bym powiedziała, że dla tych, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty i zrozumieć lepiej życie ;).
Jak myślisz na jakim poziomie rozwoju znajduje się Twoja dusza ?
To, co ja bym mogła pomyśleć, jest funta kłaków warte, więc... nie myślę :).

Co prawda wiem to, ale nie jest to absolutnie kwestia, która by mnie zajmowała, więc milczę na ten temat (nawet, a raczej głównie, przed sobą ;)).
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2017, 17:00 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Polecamy

33
Kopik pisze:
Lidka pisze:Nie tylko dla wierzących w reinkarnację, ja bym powiedziała, że dla tych, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty i zrozumieć lepiej życie ;).
Jak myślisz na jakim poziomie rozwoju znajduje się Twoja dusza ?
Myślę, że na wystarczająco wysokim, aby móc cieszyć się życiem i pozytywnie inspirować innych ludzi :D
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2017, 22:10 przez martin1002, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polecamy

35
martin1002 pisze:
Kopik pisze:
Lidka pisze:Nie tylko dla wierzących w reinkarnację, ja bym powiedziała, że dla tych, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty i zrozumieć lepiej życie ;).
Jak myślisz na jakim poziomie rozwoju znajduje się Twoja dusza ?
Myślę, że na wystarczająco wysokim, aby móc cieszyć się życiem i pozytywnie inspirować innych ludzi :D
:yes:
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2017, 10:36 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polecamy

36
Dzięki za uznanie :). Nawet jeśli ta inspiracja przeradza się w agresywną nienawiść względem mnie, to też jest inspiracja ;). Mnie się żadna krzywda nie dzieje, ja też, dzięki temu, nie przestaję się uczyć ;).

:roza:
Pozdrawiam!

Lidka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”

cron