Re: Książki o medytacji dla początkujących

1
Witajcie,

możecie coś polecić dla kogoś, kto dopiero zaczyna praktykę medytacji i chciałby się trochę teoretycznych podstaw dowiedzieć, tak jak ja?

Ja się mogę podzielić na razie tym, co niedawno dopiero pojawiło się na rynku.

poradnik o medytacji- musze powiedzieć, ze sceptycznie do tego podeszłam bo jak nauczyć sie medytować z książki, ale że był to poradnik mojej instruktorki Magdaleny Moli więc zabrałam sie za lekturę i musze przyznać, że mnie zdziwiła...zafascynowała. Sama medytuję od ponad 5 lat i jest to coś co zmieniło diametralnie moje życie...sprawiło, że nie tylko sie uspokoiłam czy odstresowałam ale także coraz bardziej poznaje siebie, a także jestem szczęśliwsza...szczęście to stan umysłu, a nie wpływu warunków zewnętrznych...

Poradnik naprawdę dobrze napisany, obejmujący tematyką nie tylko samą medytację ale i cały styl życia z tym związany...medytacja to bowiem nie tylko siedzenie po turecku i mamrotanie czegoś tam...medytacja to życie i każdy kto zacznie NAPRAWDĘ medytować się o tym przekona.
Kobieta ta ma ponad 20 letnie doświadczenie w medytacji i potrafi doskonale wytłumaczyć o co w tym chodzi...

polecam tę książkę dla tych którzy nic nie wiedzą i dla tych którzy juz coś wiedzą
tytuł to: Medytacja łatwiejsza niż myślisz
Uwolnij się od stresu i osiągnij harmonię w medytacji
Ostatnio zmieniony 27 cze 2015, 17:50 przez domtab, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Książki o medytacji dla początkujących

3
No, to w pewnym sensie, reklama, ale też zapytanie.

Jeśli możecie jakieś pozycje księgarskie polecić koleżance, to nie krępujcie się. Mnie medytacja nie fascynuje, więc użyteczny nie będę, ale zaglądać będę. :D
Ostatnio zmieniony 28 cze 2015, 1:41 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”

cron