Re: sex video i tragedia +18

2
Straszne. Filmu nie obejrze, zreszta, nawet nie chcialabym, wystarczy link z tekstem opisujacym te historie. Po prostu straszne. Niecenzuralna reszte przezuje, bo i co tu mowic.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2013, 20:38 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: sex video i tragedia +18

3
Dosłuchałam się, ze dziewczyna wszystko wymyśliła...

Niestety, nie pierwsza ofiara zabawy w dorosłych, wyuzdanych dzieci... Tylko kto je tego nauczył..
Ostatnio zmieniony 05 gru 2013, 20:54 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: sex video i tragedia +18

4
wiesz, porazajace jest to ze oficjalnie nie ma winnych tej smierci, tak niepotrzebnej, zesz cholera, 21 lat, cale zycie przed soba, i jedna chwila...a inni umieraja latami zebrzac o kazda chwile. No szlag trafia.
Zreszta, ja jestem mamut, za moich czasow nie bylo youtuba i innych ustrojstw tego pokroju. Ze zdumieniem czytam o dziewczynie ktora okamerowala sie, i na okraglo mozna ja ogladac, nie wiem czy w toalecie takze. I czort ja pal, jakas ekshibicjonistka moze - ale niech mi ktos wytlumaczy kim sa ludzie ogladajacy to? Nie maja swojego zycia? To tez jakies chore. A zabojstwa na zywo rejestrowane na tasmach, sukinsyni zarabiaja na takich filmach - czy ogladajacy wiedza ze to nie jest pozorowana smierc, ze czlowiek ginie po to zeby ktos mogl zgarnac kase za ich niewyzyte instynkty? Kim sa ogladajacy te filmy. Kim stali sie ludzie. Ogladam wiadomosci, na kilku kanalach zeby jakos obiektywniej to wszystko ogarnac - wszedzie to samo, wojny, zamachy, smierc,smierc, im wiecej tym lepiej bo rosnie ogladalnosc. Dlaczego? Bo smierc jest ciekawsza niz zycie? Wszystko na sprzedaz, wszystko na pokaz. Szlag by trafil, zwierzeta kopuluja bez wzgledu na otoczenie, ale nie sprzedaja siebie. Wiec schodzimy do jakiego poziomu? Szmat? Bo to jest zeszmacenie sie, wszystkich ktorzy uczestnicza czynnie lub biernie w takich ...brakuje mi slowa.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2013, 21:24 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: sex video i tragedia +18

5
ktoś umieszcza te filmy by zniszczyć tą osobe. Nawet sie nie dziwie, tylko że ona tego nie zamieściła w sieci tylko jej koleżanka lub koleżanki - dla jaj, by był ubaw. Jedna chciała zaimponować tzw koleżankom, tamte szerszej publiczności. Brakło odpowiedzialności, winny był telefon bo miał opcje nagrywania wideo.

Z innej beczki to karma. ofiara w poprzednim wcieleniu mogła robić to samo co jemu zrobiono w obecnym. A sprawczynie obecnego problemu może czekać w przyszłości podobny los co obecną ofiare.

Więc karma kołem sie toczy, do czasu gdy staniemy sie odpowiedzialni za swoje myśli emocje i czyny.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2013, 2:04 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: sex video i tragedia +18

6
niezaleznie od wszystkich wyjasnien i objasnien, umarl czlowiek, czlowiek ktory mogl zyc. Wlasciwie umarl bez powodu. I to jest straszne.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2013, 5:32 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: sex video i tragedia +18

8
czasami wydaje sie ze jest powod. Zawsze mamy wybor co zrobimy, i zawsze mozemy cos zmienic, naprawic, ulepszyc. Tylko to jedno wyjscie definitywnie likwiduje wszystkie inne, zamykajac drzwi. Nie zmieniajac niczego, poza nieobecnoscia tego kto mogl zrobic wszystko ze swoim zyciem, dopoki zyl.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2013, 6:16 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Historie napisane przez życie”

cron