Re: Niewychowana młodzież

1
Wybaczcie, że ostatnio tak wrzucam cytaty z innych stron, ale myślę, że dają do myślenia i mogą być podstawą do rozpoczęcia dyskusji:
piotrseed pisze:Dziś wracam po pracy do domu w samochodem razem z kilkoma osobami. W pewnym momencie jedna babeczki coś koło 60 lvl zaczyna narzekać jak to teraz jest beznadzjnie, że kiedyś było lepiej ją sobie myślę ojapierdole.jpg zaczyna się. Nagle zaczyna narzekać, że ta dzisiejsza młodzież to taka nie wychowana i chamska ja lvl 20 myślę sobie jakoś wytrzymam to zrzedzenie. Nagle koleś jej przerywa i mówi "no marysiu, ale ktoś tę młodzież wychował, to wina naszego pokolenia" typ lvl 40 pozamiatal babeczke w 5 sekund temat się skończył, a młodzież juz nie była taka zła. Taki happy end na zakończenie pracy.
Edit:
Dziękuję za poprawę tytułu :)
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 12:37 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Niewychowana młodzież

3
k4cz0r200 pisze:
Nagle koleś jej przerywa i mówi "no marysiu, ale ktoś tę młodzież wychował, to wina naszego pokolenia" typ lvl 40 pozamiatal babeczke w 5 sekund temat się skończył
celna refleksja
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 20:23 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Niewychowana młodzież

4
Teraz to i rodzicom brakuje wartości, więc mało mogą przekazać dzieciom. Oczywiście są wyjątki.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2016, 5:37 przez Bloomi_126, łącznie zmieniany 1 raz.
Sonrisa :)
Zendegi ba to kheyli khobe
Para se të gjykosh dikë pas tyre të parë të vënë veten në vendin e tij dhe të përpiqet për të kuptuar atë
Rappelez-vous que, après chaque tempête le soleil sort toujours
La hajat li kl yawm liakun ealaa dhullika, wa'ana la taleab hadhih alllueba
Lo non me lo dica quanto ti manca, perché non ci sono parole
They quietly killing me, dominate my thoughts
ODPOWIEDZ

Wróć do „Historie napisane przez życie”

cron