Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

213
Tylko że krytyka MAK, tego raportu i rządu to nie muszą być koniecznie teorie spiskowe, i nie spłycajmy ciągle dyskusje do teorii spiskowych, bo nie wszyscy co się wypowiadają na ten temat nie pomyśli Wyborczej i Rządu to odrazu zwolennicvy teorii spiskowych o mgle i nadajnikach :P
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 9:44 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

214
Z pewnością słowa Klicha, że nasz protest w sprawie raportu ma charakter polityczny a nie specjalistyczny to także spisek ;)
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 9:56 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

215
Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w poniedziałek, że nie rozpoznał ciała swojego brata Lecha Kaczyńskiego po przywiezieniu go do Polski. Zaznaczył, że ani on, ani córka zmarłego prezydenta Marta, nie podjęli decyzji ws. ewentualnej ekshumacji ciała.
http://www.pap.pl/palio/html.run?_Insta ... www.pap.pl

WTF ?!?
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 19:03 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

216
Ruskie podmieniły a na Wawelu leży Lenin i się śmieje :)

Ps. Wybacz Abe, ale to kolejna spiskowa bardzo teoria. Jarek albo powinien odstawić albo występować wyłącznie przed kamerami w 'Nie z tej ziemi'.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 19:43 przez Artur, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

217
Źle dawkowane antydepresanty ?
"Nie ukrywam, że o ile rozpoznałem ciało mojego śp. brata na lotnisku (w Smoleńsku), i tu nie miałem wątpliwości, podałem zresztą charakterystyczne cechy i one zostały potwierdzone - bliznę na ręce po ciężkim złamaniu - o tyle, kiedy już widziałem ciało przywiezione do Polski w trumnie, to go nie rozpoznałem. Tutaj to był człowiek, który w ogóle nie przypominał mojego brata. Mówiono mi, że to on" - powiedział prezes PiS na konferencji prasowej.
No ale jak to ... Wątpliwości przykryła zbliżająca się kampania prezydencka ?!?
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 19:52 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

219
A ostatnio dorzucili jeszcze podpalenie kilka lat temu torfowisk wokół Smoleńska, co spowodowało zadymienie. Czy ci ludzie naprawdę nie widzą, że dawno już przekroczyli granice śmieszności? Przecież to serfowanie zięcia na zwłokach teścia i teściowej to naprawdę przekraczanie wszelkich granic.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2011, 20:43 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

220
Wydaje mi się,że to już było obmyślone przez Rosjan,a nawet bym się nie zdziwił współzawodnictwem polskich władz.Mam na myśli Premiera Tuska,który brał w tym udział.Uznacie to za moją głupotę,ale twierdzę tak,a nie inaczej,że to nie był żaden wypadek to czysta przemyślana operacja "Zamach"Czytałem mnóstwo artykułów zawsze będzie mnie to dręczyć każdy chciałby poznać prawdę,ale nigdy ją nie pozna.Wiem to na pewno oczywiście Fakty są Faktami nie ma na to dowodów Rosja pokazała ze swojej strony jaka jest bezczelna.Dając jakiś Samolot z 1900 któregoś roku,a Polacy z miłym uśmiechem przyjmują to badziewie i jeszcze powiadają,że po świeżym remoncie.Polacy jak zwykle naiwni,a polska władza nie potrafi się pogodzić,ani też dogadać.Reasumując ciekawe jak to się zdarzyło,że niektóre szczątki po samolocie znalazły się na parę Km na szerokim pasie...Najbardziej dziwi mnie to,że nie zostali zidentyfikowani para Prezydencka...Już zaraz ratownicy ogłosili,że wszyscy zginęli to mało prawdopodobne..I jeszcze jedno Ciała tak nie rozpruwają się na szczątki,czy się oderwały.Jedynie słusznym wyjaśnieniem,że taki szkot wyłącznie mogła spowodować Bomba tyle..
Ostatnio zmieniony 09 mar 2011, 11:55 przez Machine, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

222
No bo napal(i)m to siem my, a żeby sobie "szkot" nie narobić i żeby nam się Ciała tak nie rozpruwają się na szczątki, to se f lufke po gramie trafy. Takiej dobrej. Z 1900 któregoś roku. To jak Arturze, zajaramy?
Ostatnio zmieniony 11 mar 2011, 0:18 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

223
Prokuratura wojskowa zamierza stawiać zarzuty w śledztwie smoleńskim w wątku wojskowym - ujawnił dzisiaj, nie podając dodatkowych szczegółów, Naczelny Prokurator Wojskowy Krzysztof Parulski. Według wstępnej opinii biegłych, samolot w chwili katastrofy był sprawny.
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll ... /915103950
Ot i Maciarewicz kolejny raz będzie miał "zonka".
Wrogie siły "nadprzyrodzone" jakoś nie chciały brać udziału w domniemanym zamachu.
Może miały ... urlop.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 20:22 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

224
Jeżeli już mówimy o teoriach spiskowych to myśle, że trudno przebić tą o zasadzeniu owej feralnej brzozy jeszcze przez Stalina. Skąd on wiedział, sadząc mała brzózke, że dzięki niej wytraci czołówke patriotyczną Rzeczpospolitej?
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, 9:15 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

227
Nie wiem co ty w tych komentarzach widzisz zabawnego. To raczej tragiczne czytać takie wypowiedzi tych, których uważa się za należących do rodzaju homo sapiens. :(

***
Tak słucham sobie wystąpień i pytań posłów opozycji i smutno konstatuję, że Platforma porządzi sobie jeszcze parę kadencji - nawet ostatnia ciura "pełowska" jest orłem przy tych "bezmózgach". :(
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2012, 18:03 przez Akosy, łącznie zmieniany 2 razy.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

228
Reiv przypadkiem pobudził moją ciekawość :D http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=237719#p237719 i tak sobie poszukałam i doszłam do tego http://gorojanin-iz-b.livejournal.com/55983.html zaznaczam drastyczność !!! zdjęć, które samemu trzeba otworzyć, teorie spiskowe, być może, może ktoś lepiej zrozumie ten tekst niż ja, ten ktoś łączy w sobie tylko wiadomy sposób różne zdarzenia. Mnie zastanowiło to do czego autor się odnosi, większość dostępna tylko po zalogowaniu ale treści z bloga Tanii Karacuby są dostępne http://karatsouba.com/main.asp?164 , http://karatsouba.com/main.asp?133 ...

Ale wracam do drastycznych fotek, 1 i 2 jakże różne od tych pokazanych światu, bez śladu pożaru, za to z widocznymi ciałami i ich fragmentami na co zwraca uwagę autor
Ну что можно сказать? Все очевидно. На фото 1 и 2 нет ни малейших следов пожара, который тушили на всех "официальных" фото в "первые минуты после катастрофы", не тронутые огнем сухая трава, ветки и многочисленный горючий материал. Из чего ясно, что поляна была подожжена для фото- и видеосъемки "первых минут". Единственный реально горевший объект, рассыпавшаяся часть корпуса самолета, есть на фото 1, лежит объект в груде сухого материала, горел явно не здесь, из чего следует, что его доставили сюда вместе с остальным "реквизитом".

Тела раздеты, многие разуты, в носках и без носков, что исключает их нахождение в самолете в таком виде, а говорит о том, что они доставлены и свалены.

На фото 3 и 7 отлично видно, что тела были испачканы землей, будучи уже раздетыми. Понятно, что в таком виде в самолетах не летают, а раздевали их там, где убили.

На фото 4 тела прямо "на месте катастрофы" кладут в гробы без всякого морга, сразу для похорон, т.е. минуя все положенные судебно-медицинские процедуры и экспертизы.

На фото 3 и 6 на коже характерные повреждения, сдиры, которые могут образоваться только при манипулировании уже мертвыми телами и не могут быть получены живыми или только что погибшими людьми, что опять же говорит о том, что тела доставлялись и сваливались.

Ясно, что испачкать так тела в земле можно, только таская их волоком, а не перенося на руках. Особенно ближайшая половина тела на фото 7. На запястьях тел видны бирки, прилепленные скотчем на голое тело. На том же фото 7 видно, что от таскания задрался краешек бирки, на нескольких телах испачкались хвосты от скотча, на фото 3 бирка измазалась сверху, при таскании.

На фото 2 лесоповал, который ничем из того, что лежит - телами, подушками, тряпочками, бумагами - не может быть вызван; как не может быть вызван корпусом, пробороздившим землю или пролетевшим над самой землей - в этом случае тела и мусор так бы не лежали.
I tak sobie pomyślałam, skoro inni ostro spiskują znaczy, temat się nie wyczerpał więc do dzieła.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 8:57 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

230
Pamiętam jak parę lat temu na youtubie karierę robił film z powieszenia Husajna. Zastanawiałem się wtedy czy jest jakaś granica dobrego smaku, do której internet już dotarł. Dziś wiem, że jest i już ją przekroczyliśmy :lody:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 11:28 przez spirytysta, łącznie zmieniany 2 razy.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

232
Nie. Ludzie po prostu lubią sensacje, trupy, gołe zwłoki na stołach sekcyjnych - dopóki nie było internetu przeważnie nie mogli tego oglądać. Stąd taka chora fascynacja. Sceny z egzekucji, nagrania wypadków na youtubie, zwłoki ze smoleńska - to wszystko przejaw jednego, chorego procesu, który z wolna trawi naszą psychikę. Nie wiem w jaką stronę to idzie, ale na pewno nie jest to dobra droga.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 13:08 przez spirytysta, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

233
Zależnie po co oglądasz takie zdjęcia. Jeśli tematyka Smoleńska i teorii spiskowych Cię rajcują, to każdy materiał jest na wagę złota.

Generalnie autor twierdzi, że był zamach. Zdjęcia zwłok posłużyły autorowi jako argument. Na jego stronie te zdjęcia już 3 tyg są.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 15:22 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

234
Domyślam się, że autor bloga i Wy uważcie, iż "stare" fotki są falsyfikatami i podróbkami, a te, co wypłynęły, to "oryginały"...

Jeśli dało podrobić się tamte zdjącia, to co stało na przeszkodzie, by zrobić to samo z tymi "nowymi"? Zdjęcia nie są już stuprocentowymi dowodami. Na miejscu katastrofy byli dziennikarze akredytowani przy wizycie prezydenta i ROBILI zdjęcia, są ich autorami. Zmienić otoczenie katastrofy w tak znaczący sposób, w ciągu pół godziny (w takim czasie dziennikarze byli na miejscu), byłobo zadaniem dla MacGyvera, a chyba nawet on (do spółki z Chuckiem Norrisem) nie dałby sobie chyba rady z tym zadaniem... :rotfl:

Porobić parę fotek trupów, przepuścić przez fotoshop, to nie jest wielki wyczyn...

W pełni popieram spirytystę. Większość ludzi zajrzała na blog tego pana dla niezdrowej adrenaliny i "widoczków". Znaleźli się specjaliści od medycyny sądowej i patolodzy od siedmiu boleści... :ahah:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 22:29 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

235
Obróbka graficzna to nie takie hop siup, jak większości się wydaje. Żeby zrobić bardzo dobrą podróbkę trzeba włożyć wiele pracy, czasu. Obecnie w mediach zdanie o podróbkach nie padło, a wątpię by ktoś tego nie próbował rozgryźć w domowym zaciszu. Nie mówiąc już o służbach.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 23:01 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

236
Onet próbuje nam rozjaśnić w głowach :D
Blog, w którym opublikowano drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej, prowadzony jest przez Antona Sizycha z Barnaułu, w Kraju Ałtajskim na Syberii.

Swoje blogi prowadzi on w kilku serwisach blogowych. Ma też profile na najbardziej znanych portalach społecznościowych.

Sizych nie podaje praktycznie żadnych informacji na swój temat. Wiadomo tylko, że ma 51 lat i że jest żonaty.

Materiał ilustrowany fotografiami ofiar katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem, w tym prezydenta Lecha Kaczyńskiego, autor blogu anonsuje jako kompilację dwóch tekstów blogerki Tatiany Karacuby.

57-letnia Karacuba na swojej stronie internetowej przedstawia się jako doktor psychologii i dziennikarka. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego (MGU) im. Michaiła Łomonosowa i Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Służby Państwowej przy prezydencie Federacji Rosyjskiej.

W przeszłości pracowała w agencji APN i piśmie "Mieżdunarodnaja Żyzń", a także w strukturach ONZ w Nowym Jorku i Genewie.

Z materiału w blogu Sizycha wynika, że wydarzenia, które rozegrały się 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem, mogły być z góry zaplanowane i mieć rytualny charakter.

To samo dotyczy wspomnianej w tej publikacji katastrofy rosyjskiego samolotu pasażerskiego Suchoj SuperJet w Indonezji w maju tego roku, zatonięcia promu "Bułgaria" na Wołdze w lipcu 2011 roku, zabójstwa dwóch dziewczynek w Sewastopolu, na Krymie, w lutym 2011 roku, oraz katastrofy śmigłowca Mi-8 na Ałtaju w styczniu 2009 roku.

Autor blogu nie zdradza, kto udostępnił jemu lub Karacubie zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej.

We wtorek polskie media ujawniły, że na rosyjskich stronach internetowych znajdują się drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Według ABW zdjęcia niektórych ofiar pojawiły się na rosyjskich stronach internetowych 28 września.

MSZ przekazało ambasadorowi Rosji, że Polska oczekuje ukarania winnych wycieku drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej. Komitet Śledczy FR oświadczył, że nie są to zdjęcia ze śledztwa. Interwencję podjął prokurator generalny, a także minister sprawiedliwości.

http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-sm ... temat.html
Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 23:35 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

238
Co w związku z twoim powyższym pytaniem Akosy ... ? Będziesz teraz "moderował" administrację ? ;)
Ostatnio zmieniony 18 paź 2012, 2:05 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

239
Co ty Abesnai wiesz o moderacji. :D

Po prostu chciałbym poznać motywacje administratorki, która publicznie na forum podaje bezpośredni link do tych drastycznych zdjęć i prowokuje dalszą dyskusję o rewelacjach rosyjskiego Macierewicza. :)
Ostatnio zmieniony 18 paź 2012, 18:16 przez Akosy, łącznie zmieniany 1 raz.
.
.
[align=RIGHT][img]http://i1250.photobucket.com/albums/hh5 ... d056bd.gif[/img][/align]

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

240
Prowokuje? Prowokuje :D w końcu zauważ w jakim jesteśmy wątku;)

Drastycznych zdjęć... i to ma być najwazniejsze? To ja Ci odpowiem fotkami z oficjalnych portali i gazet np z wikipedii
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czy te zdjęcia publikuje się tylko dla zaspokojenia rządzy krwi i chorej fascynacji?

Czy nikt z Was nie zauważył, że nikt nie podważa autentyczności zdjęć i filmów, czyżby Ci co byli na miejscu widzieli w nich autentyczność? Mnie na przykład, od samego początku, od obejrzenia pierwszego zdjęcia z miejsca katastrofy, drażni fakt że nie ma na nich śladu ofiar, nie dlatego że chciałabym zobaczyć rozerwane ciało, ale nienaturalnym dla mnie jest, ze prawie 100 pasażerów zamieniło się w pył. A nie zamieniło się... Więc? To jest tylko jedno z pytań, na które nie znam odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2012, 21:04 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron