Re: 5 G

1
Gdzieś ten temat już się przewinął, ale nie mogę znaleźć :co:

Pasuje i do zdrowia i do naszej polityki ale i spraw na świecie https://spoleczenstwo.plportal.pl/artyk ... qHRXj34tBw

Coś jest w tej technologii 5G że nie wszyscy postanowili być królikami doświadczalnymi, Belgia i Niemcy wycofali sie z tego eksperymentu, Polska łagodzi normy prawie 100 krotnie, skąd taki pośpiech u nas?

I jeszcze coś takiego...
Ostatnio zmieniony 05 sty 2020, 5:28 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: 5 G

2
Teorie spiskowe chyba

Gość wspomina coś o doktorze freyu, sprawdziłem gościa, dawno temu robił badania jakieś ale chodziło o wpływ dźwięku na ludzką psychikę etc. I w tym na ludzki mózg. Nie mówił nic o raku jako tako.

Nic co mówi gość nie ma pokrycia z rzeczywistością w której się znajduje. Teściowa miała raka ale po drugiej stronie niż trzyma telefon. Nie ma mikrofalówki, nawet gazowy ma czajnik. Ogląda TV ale jest daleko i jest mały, bardziej po prawej, do tego LCD. Nie używa wifi nawet. A mimo tego raka dostała, po lewej stronie.

Znam parę osób z rakiem w rodzinie ale jakieś na stopie, na organach wewnętrznych etc. U mnie mama miała wylew, reszta spoko. A dom 2 routery, chyba z 4 telewizory, niektóre stare już. Hmm.

No ale to za mała skala żeby coś sądzić.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2020, 5:55 przez kaczor, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 5 G

3
Przydałoby się żeby były lepsze dowody podane. Bo to wygląda jak show dla popaprancow, jakieś teorie spiskowe. Gadają jak to działa i jak naukowcy się mylą i przytaczają luźne argumenty bez szczegółów.

Trudno się tego słucha xd No ale zdziwionym się gdyby takie rzeczy miały nie mieć żadnego wpływu.

No ale wątpię że to główna przyczyna raka, ani że to gwarantuje ci zejście z tej ziemi w przeciągu paru lat. Zobaczymy ile lat dożyję ale z technologią się nie rozstaje i tak wifi i GSM się nie boje xd
Ostatnio zmieniony 05 sty 2020, 5:57 przez kaczor, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 5 G

4
ja też się nie boje 5G , bardziej sie moge bać głupich ludzi , którzy zrobia z tego niewłasciwy użytek ;)
Ostatnio zmieniony 05 sty 2020, 22:58 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron