Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

451
Tupolew wylądował awaryjnie w błocie, a o 8:39 rozerwał go wybuch bomby próżniowej, która zabiła część pasażerów. Ci, którzy przeżyli zostali zamordowani strzałami z broni palnej. Wszystko zarejestrowały amerykańskie satelity.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,title ... tykul.html
Przeczytałam... i aż dostałam dreszczy na myśl, a jeśli to prawda?
Ostatnio zmieniony 29 sie 2015, 20:41 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

454
Prof. Wolniewicz w TV Republika. Facet, którego szanuję pomimo jego wystąpień w Radiu Maryja i TV Trwam. Nie dał się zwieść kretynce. Przecież cała ta teoria jest kretynizmem.
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 04 lut 2016, 23:01 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

455
Jak dla mnie gość nie dał jej dojść do słowa, nie przedstawiła żadnego dowodu i sprawiała wrażenie jakby nie wiedziała o czym mówi, ale nadal nie mogła nic powiedzieć, bo ten jej przerywał. A gdy gadał swoje wywody na temat domniemanej niskiej wiedzy jakichś tam profesorów, oczywiście bez żadnych dowodów, to kazał sobie nie przerywać. Nie znam tematu, nie wiem co oboje o tym sądzą i oceniając tylko po tym filmie ten gość zachował się jak protekcjonalny burak. Jego podsumowanie pod sam koniec mógłby spokojnie zastosować pod siebie. Jezu jak ja nie lubię patrzeć na takie filmy, bo wtedy przypominam sobie, że bardzo ważnymi sprawami zajmują się tacy ludzie jak na filmie.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2016, 0:12 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

456
Ale co ta baba sobą reprezentuje? Właśnie mamy nową komisję do zbadania tej sprawy. Profesorowie, którzy oblali w Polsce habilitacje (bo była zbyt trudna), zrobili sobie ją z jakichś idiotycznych dziedzin w USA. Jakiś czas temu było głośno o habilitacjach na Słowacji i innych krajów, które robili sobie polscy naukowcy z absurdalnych dziedzin, byle tylko zdobyć tytuł naukowy. Co ciekawe, okazało się, że polskie prawo nie może tych tytułów akceptować.
Kaczor, kto był gościem w tym programie? Dziennikarka czy Wolniewicz? Ona miała zadawać pytania, a on odpowiadać. Gdy zaczęła pleść idiotyzmy, to naturalną reakcją był jego sprzeciw. Nienawidzę radiomaryjnych gości, bo to najczęściej, zwykli idioci (taki Jan Tadeusz Nowak), ale Wolniewicz zawsze mówił z sensem. Często się z nim nie zgadzałem, ale zawsze miałem szacunek do niego jako filozofa, bo nawet jeśli jego argumenty mnie nie przekonywały, to jednak były one rozsądne. To durne babsko wciskało mu jakieś teorie spiskowe i liczyło na to, że on im przytaknie. Rozczarowała się... Słowami Wolniewicza można podsumować cały ten dział o teoriach spiskowych: "Jeśli nie masz jednego, porządnego dowodu, to zasyp ludzi tysiącem małych dowodzików".
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron