Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

362
sabra pisze:NIKT Maciarewicza nie wysmiał ,to propaganda usków i kotów ...
Wrecz przeciwnie a to ze usa odmówiło pomocy to tylko o nich swiadczy ze ...np maja haka i smycz na ... i ktosik bedzie chodził jak oni zechca ..
Zenujace ze taka wasza usługa ....jest wystarczająco rozmów nagranych mozna posłuchac ,ale lepiej wam zagłuszac ?
Maciwody ?
Ostatnie słowa pilotów to było "o k..wa!!!" I żadnych odgłosów eksplozji.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 13:59 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

364
Do mnie w kwestii 'umierających świadków' najlepiej przemawia ta historia:

http://studioopinii.pl/artykul/11215-ce ... ejsce-czas

Facet, bohater dokumentu, najpierw był operatorem TVP w Smoleńsku, potem świadkiem, następnie trupem, ostatecznie szpiegiem, a finalnie jest tylko kolejnym bezrobotnym (dokładnie tak samo jak Muś).
Ostatnio zmieniony 22 gru 2012, 10:41 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

365
Artur pisze:Do mnie w kwestii 'umierających świadków' najlepiej przemawia ta historia:

http://studioopinii.pl/artykul/11215-ce ... ejsce-czas

Facet, bohater dokumentu, najpierw był operatorem TVP w Smoleńsku, potem świadkiem, następnie trupem, ostatecznie szpiegiem, a finalnie jest tylko kolejnym bezrobotnym (dokładnie tak samo jak Muś).
tzw. wilczy bilet., mobing...

Wg mojej oceny, jest to dowód na istnienie grup nacisku, którym zależy na ochronie osób winnych zaniedbań.

Jest to wątek wielokrotnie podnoszony przez media, ale czy wiarygodny? Każdy z nas sam musi to ocenić.

Nie można do końca kwestionować wszystkich ustaleń dochodzenia.

Starczy, że przypomnę historią właściciela ,,Optimusa"- obecnie hodowcy owiec -bodajże.

Nie jest to żaden dowód na cokolwiek.

Wnioski:

Czasami wiedzieć za dużo w temacie jest wysoce niepożądane.

Co do Macia :p rewicza. Nie lubię go i nigdy go nie lubiłem.
Przypomina mi Agę, sługę Azji vel. Melechowicza/ poniżej/ -
Obrazek
Ło
Ostatnio zmieniony 22 gru 2012, 13:38 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

366
Do jakichkolwiek teorii spiskowych mam stosunek raczej krytyczny.
Na przyklad po eksplozji gazu w rotundzie PKO w Warszawie (rok 1979) widywałem przyklejone na murach "wlepki"
"napisali, że to gaz, więc pierdolniem jeszcze raz"
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... ndzie.html
Wcześniej, bo w 1975 roku po pożarze CDT-u w Warszawie na murach pojawialy sie takie napisy:
spaliliśmy już "CEDECIK", podpalimy komitecik
No i co, były to sabotaże, czy nie były ? Ja szczerze wątpię....
Ostatnio zmieniony 22 gru 2012, 15:45 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

368
t.oskar
Ostatnie słowa pilotów to było "o k..wa!!!" I żadnych odgłosów eksplozji.
Akąd to wiesz czyja to wersja ?czy twoje też takie będą ?
przeciez polak co chwila mói o jezuu o jezuu ..
o matko boskaa,
Nie wierzysz tez w to co sie stało z rotundą ?
a to takie proste .
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 13:29 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

369
powiedzcie jak musieli by umrzeć apologeci teorii spiskowych, by nie uznano, że polegli w wyniku zamachu i spisku i podstępu

przecież już mauzolea powinno się wznosić dla przynajmniej dwóch aktualnych męczenników

ja to im szkodzę strasznie - pstrykam w Wył. jak tylko widzę cwaniaczków, specjalistów od owieczek
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 13:42 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

370
To jest wersja z odczytu "czarnych skrzynek"
http://www.fakt.pl/Ostatnie-rozmowy-w-k ... 545,1.html
[youtube][/youtube]
Nagranie nie może być wersją polską lub rosyjską. Po prostu komisyjnie skopiowano to z nagrania oryginalnego i oba nagrania (zarówno kopia MAK-u jak i Komisji Millera) są zgodne.
Co do Rotundy, teoria spiskowa jest tak samo "wydumana" jak w przypadku katastrofy smoleńskiej. Ale fantastów nigdy nie brakowało i nadal nie brakuje.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 13:56 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

371
Kulisy Katastrofy 10.04.10 - Pajęczyna Dezinformacji oraz jej Defekty

.
kłamcy ,krętacze ,

.Sikorski .jezeli ja słysze ,ze ... to ja ODGADUJE ,że ..
17.21 Piotr Paszkowski - najprawdopodobniej zachaczył o drzewa spadł zapalił sie
W TEJ CHWILI EKIPY PRZYSTĄPIŁY DO PRÓBY WYDPOBYCIA PSAŻERÓW Z POKŁADU SAMOLOTU...panie piotrze panie piotrze ( dziennikarz usiłuje przerwac?)
,,najprawdopodobnjej
..był MAŁY POŻAR TRWA AKCJA RATUNKOWA ..
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 18:24 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

372
Prawda nas zbawi, zwykło się mawiać. Tylko ... która ? I co dalej ?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 18:31 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

373
Prawda nas zbawi, zwykło się mawiać. Tylko ... która ? I co dalej ?
Prawda jest na taśmach czarnych skrzynek, ale tam tani sladu odglosu eksplozji, tylko to "k..wa"...
Co do nagrań relacji reporterów...
A ileż jest niedoinformowania przy próbach relacji "na bieżąco" ? Były nawet doniesienia o jakichś 4 żywych, ciężko rannych (wiezionych ambulansami) ofiarach, tylko że wtedy trwał chaos informacyjny i nikt nie wiedział, co się naprawdę tam dzieje. Zresztą tak jak przy każdym większym wypadku, także drogowym.
"Twarde" fakty są takie:
zderzenie z brzozą było ewidentne. - Wszystkie materiały na to wskazywały. Wszystkie ślady zostały zebrane na miejscu przez naszych kolegów - to nie byli Rosjanie, których można by podejrzewać o fałszerstwo. Polscy eksperci byli na miejscu i robili zdjęcia 11 kwietnia. Na fotografiach doskonale widać szczątki samolotu wbite w brzozę oraz leżące pod drzewami - tłumaczył Lasek
Link był już wyżej, ale go powtórzę: http://fakty.interia.pl/raport/lech-kac ... 76552,6912
I co do wraków. Wielka Brytania do tej pory nie zwróciła Polsce wraku samolotu w którym koło Gibraltaru zginął gen. Władysław Sikorski... Tylko co z tego ? Tyle, że i tam pełno było żywych do dziś "teorii spiskowych"...
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 19:10 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

374
t.oskar a dlaczego tak zaprzeczasz przeciez podaje film masz tam jak na dłoni czego odrzucasz PRAWDE .
podajesz mi jakies ZMANIPULOWANE szczatki i chcesz zeby ktos to przyjał ?
to co tu mówi Sikorski to chachmęctwo jak nic On plecie na czyjsc rozkaz -czy ty tez ?
Chciałbys uslyszec to co on mówi ?
Np ,twoja córka dzieci jechały autobusem i dostajesz wiadomosc ze wszyscy zgineli !!!!!!! bo no bo tak sobie wywnioskował ten kto cie powiadamiał ? on ODGADŁ ?!
A skad on wiedział zeby zadzwonic do Kaczynskiego ? skoro ten tez był na liście Moze sprawdzał ?
szuje cholerne ...
t.oskar juz sie lepiej nie pogrążaj bos leciwy i nieprzystoi ci za grosz Chyba ze ....?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 19:23 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

375
Prawda jest jedna, błąd pilota podczas lądowania we mgle. A ewentualne "domysły" są bredniami oszolomów w stylu Maciarewicza.
I tak już jest, że gdy od razu nie wiadomo "co i jak", to dziennikarze robią wokół zdarzenia gromki "szum informacyjny". Co do wiadomości, że wszyscy zginęli, to chyba widać po stanie wraku, także autobusu. Owszem zdarzają się nietypowe ocalenia, tak jak stewardessy Vesny Vulović http://pl.wikipedia.org/wiki/Vesna_Vulovi%C4%87 ale to są niezwykłe wyjątki. Z pewnością na przykład dziennikarz piszący o katastrofie w Lockerbie mógł "w ciemno" napisać, że wszyscy zgineli. Tak samo można było przypuszczać w Smoleńsku.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 20:01 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

376
To NIE jest PRAWDA ale masz racje 'oszołomy' w stylu .... zacieraja PRAWDE .
Albo jestes az tak naiwny albo jesteś dobrze zmanipulowany i wiesz jak mataczyc innymi
Tu nie chodzi o jakies cudowne ocalenia ale o to CO ONI ZROBILI , i daj juz spokój nie osmieszaj sie ...
A ten wrak ma raz tak a raz inaczej ...
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 20:05 przez sabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

377
Tu nie chodzi o jakies cudowne ocalenia ale o to CO ONI ZROBILI
O kogo chodzi? Co zrobili piloci??? Lądowali w warunkach, w których nie powinni lądować. I nikt niczego więcej robić nie musiał, sami rozwalili o brzózke własną "TUTKĘ".
Sam się nie kompromituj tak jak ten niby-ekspert Binienda....
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 20:19 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

378
Zaczyna to przypominać dyskusję

Co było pierwsze jajko czy kura?

Przeczeż to oczywiste, że tak jak zamach na Kenediego czy Sikorskiego

zawsze biędą podszyte

wątkiem spiskowym, tak i wasz temat będzie się snuł przez stulecia jak .... ,,sting'' w gaciach.

A o ludziach pamiętać trzeba (a nie szukać zemsty, czy obwiniać na ślepo, czy ... przelewać z pustego w próżne) o ludziach pamiętać,

i o tych co się lubiło i nie ,i rozumiało i nie, pamiętać nie dla dziedzictwa politycznego a dla samej

pamięci.
Przecież!

Uderzyć w stół a nożyce się odezwą. Ale papieru do cięcia ja nie mam.



Ło
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 20:47 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

381
Wyobrażacie sobie taką podróż prezydenta USA? Prezydent nie szanował sam siebie a jego kancelaria to jakieś niekompetentne lenie, nie wiem, moze nic od nich nie wymagał? Na co mu była ochrona w samolocie? Nawet zakładając jak chce Sabra, że to był spisek to kto sprawdzał lotnisko przed lądowaniem samolotu z najważniejszą osobą w państwie? Kto miał zadbać o bezpieczeństwo na miejscu? Ot tak prezydent sobie ląduje jak Kowalski na urlopie?
Dla tych co będą chcieli mnie zakrakać :D http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ ... ,id,t.html ja wiem, że Kaczyński to nie Obama a Polska to nie USA, ale na Boga, to leciał prezydent a nie grupa przedszkolaków bez opieki dorosłych.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2012, 22:00 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

382
Jaki prezydent, taka obstawa :kaczusia:
Zresztą jakiś czas wcześniej chciał (częściowo inną) załogę tego samego samolotu zmusić do ladowania na terenie objętymi działaniami wojennymi (Gruzja). Gdyby nie to, że razem z nim w Smoleńsku zginęło wielu wartościowych ludzi, stwierdzilbym, że stało się dokładnie to, na co sobie zasłużył. :( A gdybym był wierzącym, to imputowałbym tu "karę boską".
Ostatnio zmieniony 31 gru 2012, 15:01 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

384
Zresztą jakiś czas wcześniej chciał (częściowo inną) załogę tego samego samolotu zmusić do ladowania na terenie objętymi działaniami wojennymi (Gruzja).

To nie zależy od prezydenta, tylko dowódcy statku powietrznego. Jak pilot ulega presji to jest d*pa a nie pilot.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2012, 19:26 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

385
Reiv pisze:Zresztą jakiś czas wcześniej chciał (częściowo inną) załogę tego samego samolotu zmusić do ladowania na terenie objętymi działaniami wojennymi (Gruzja).

To nie zależy od prezydenta, tylko dowódcy statku powietrznego. Jak pilot ulega presji to jest d*pa a nie pilot.
I właśnie taki pilot wpakował samolot we mgle na brzozę!
Ostatnio zmieniony 01 sty 2013, 14:29 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

386
Katastrofa w Smoleńsku to wstyd zarówno dla Polski, jak i Rosji. Bo oba państwa wykazały się brakami w prawidłowym funkcjonowaniu przepisów. Pokazały, że są nieudolne, a wiele spraw załatwia się byle jak, machnięciem dłonią. Byle do przodu!
Ostatnio zmieniony 02 sty 2013, 1:44 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem - teoria spiskowa

390
Tych samolotów w NY było chyba nieco więcej?
A ja słyszałem jak podobna brzózka spowodowała (przez zmianę kierunku jazdy wprost na przęslo wiaduktu) zniszczenie TIRA. W Smoleńsku brzózka tylko uszkodzila skrzydło i wytrąciła TUTKĘ z toru lotu ("półbeczka"). Rzeczywista zagłada nastąpiła po rozbiciu się o grunt i to "na plecach".
Ostatnio zmieniony 12 lut 2013, 15:20 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron