Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

63
I zacytuję siebie jeszcze raz, bo najwyraźniej celowo to pominąłeś. Prawda w oczy boli, co? ;)

Ja wątpię w Twoją inteligencję, jeśli nie jesteś w stanie czerpać z różnych źródeł i wyciągać własne wnioski. To właśnie pokazuje jak bardzo się ograniczasz i myślisz jednokierunkowo.

Dodałbym jeszcze tyle, że...
Inteligentny człowiek zawsze wyśmiewał takie poronione teorie.
Inteligentny człowiek nie wyśmiewa, a obala teorie argumentami, bo pokazuje, że jest człowiekiem z klasą. Tobie tego brakuje.
Reiv wspomniał/a o dziale (w domyśle, temacie), więc napisałem, że to ja stworzyłem temat i, w zamyśle, miał być humorystyczny, dlatego zaskoczony jestem tak poważną dyskusją.
Nie wiem. Może czas wybrać się do okulisty, bo to nie dział "Humor" ;)
Tylko "Teorie Spiskowe". Czyli porozmawiać sobie luźno można, snuć domysły, próbować analiz, wyrażać opinie. To, na ile ktoś w coś wierzy, a kto nie wierzy to osobista sprawa każdego wypowiadającego się. I jeśli kogoś takiego nazywasz Macierewiczem (podejrzewam, że Ty nawet do poziomu wiedzy tego pana nie dorastasz), to ja nazwałbym Cię osobą, która posługuje się utartymi motywami i sloganami. ;)

Nie posiadasz swojego zdania, bo Twoje zdanie polega na oczernianiu/wyśmiewaniu innych. Żadnych merytorycznych argumentów, nawet jeśli dyskusja wydaje się dla Ciebie abstrakcyjna i głupia. Człowiek rozsądny w takich momentach odnosi się do konkretów.
I obalę też Twoje fałszywe poczucie, że wszyscy tu tak piszą śmiertelnie serio. Nie - nie jest tak. Sam dział zakłada w sobie to, że "teoria" (spiskowa, obojętnie jaka) sprowadza się do zjawisk, w których ciężko znaleźć dowody. Myślałem, że ktoś taki jak Ty tak proste zjawisko potrafi zrozumieć. :D
______________________________________________________________

Mezamir.
Konstytucja mówi wyraźnie
"Każdy kto działa na korzysć obcego państwa(np"ziemi świętej" lub Watykanu-M) jest zdrajcą".
Nie wiem jaką ktoś musiał czytać konstytucję, ale ja znam taką, która mówi:
KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 2 kwietnia 1997 r.

PREAMBUŁA

... wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach,
Ponadto umowę między Kościołem Katolickim a Państwem Polskim reguluje konkordat.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, 16:43 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

64
Przecież ja nikomu z Was nie zabraniam poważnie dyskutować na te tematy! Dyskutujcie sobie, ja tylko wyraziłem swoje zdziwienie...

"Wahadło Foucaulta" pokazuje do czego może doprowadzić traktowanie serio takich teorii. Tu nie ma mowy o argumentacji, bo jakie argumenty można przedstawić przeciw tak idiotycznym teoriom, wziętym z kosmosu?
Sam dział zakłada w sobie to, że "teoria" (spiskowa, obojętnie jaka) sprowadza się do zjawisk, w których ciężko znaleźć dowody
Skoro ciężko znaleźć dowody, to co to za teoria?
Myślę, że za dwa dni będzie koniec świata, będą straszliwe huragany i Ziemia się zatrzęsie ze śmiechu czytając ten temat, bo prognozy pogody kłamią, ponieważ kontrolę nad nimi przejęła grupa wpływowych ufoludków, pisze o tym Daniken, wystarczy umieć czytać między wierszami.
Obal argumentami moją teorię...
Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, 17:20 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

65
polliter pisze:Skoro ciężko znaleźć dowody, to co to za teoria?
Myślę, że za dwa dni będzie koniec świata, będą straszliwe huragany i Ziemia się zatrzęsie ze śmiechu czytając ten temat, bo prognozy pogody kłamią, ponieważ kontrolę nad nimi przejęła grupa wpływowych ufoludków, pisze o tym Daniken, wystarczy umieć czytać między wierszami.
Obal argumentami moją teorię...
To nie to samo Polliter, istnienie ufali nie jest pewne i potwierdzone, zato istnienie masonów owszem, oni się nie ukrywają, niekturzy ludzie poprostu nalerzą do lóz masońskich :D To ze międzynarodowa finansjera chce mieć absolutną władzę nad światem tez nie jest jakąś wielką tajemnicą, oni sami o tym mówią jak choćby Rockefeler ;)
Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, 18:08 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

66
kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach
:D

Za pontyfikatu papieża Klemensa VI przez Europę przetoczyła się fala „czarnej śmierci” (dżumy), która zabiła 1/3 ludności kontynentu. Tak straszliwa, wręcz absurdalnie wysoka śmiertelność była możliwa dzięki kilku czynnikom:
Pierwszym był chrześcijański kult brudu. Pogarda dla czystości ciała (która miała niejako zagrażać czystości duszy), a która była usilnie propagowana w chrześcijaństwie (poparta autorytetami m.in. św. Hieronima i św. Augustyna), w dużym stopniu przyczyniła się do tej niepokojącej plagi.
Do rozpowszechnienia kultu brudu przyczynili asceci, propagujący ideę życia pełnego wyrzeczeń. Najbardziej hard-core’owym był niewątpliwie św. Szymon Słupnik, który był zwyczajnie zżerany przez robactwo, a gdy któryś (robak) wypadł z rany, Szymon wkładał go z powrotem …
Obecnym ludziom trudno jest to sobie wyobrazić (podobnie zresztą jak ówczesnym poganom, którzy byli raczej czyści), ale wówczas brud i smród wśród gorliwych chrześcijan był wręcz szokujący. Ideałem była jedna kąpiel w życiu, ale podczas chrztu. Najgorzej było u kobiet, zwłaszcza tych szlachetnie urodzonych, którym towarzyszyli osobiści spowiednicy. Taka pobożna żona Kazimierza Wielkiego, Adelajda Heska, podobno przeraziła króla swym wyglądem, gdy „po dopuszczeniu świadectwa oczu” przekonał się że miała na głowie „łysinę i parchy”.
Drugim czynnikiem było załamanie się naturalnej kontroli liczebności populacji szczurów, które na swoim grzbiecie nosiły pchły zainfekowane pałeczkami dżumy. Absurdalne prześladowania kotów (uznawano je za wcielenie diabła), które były głównymi łowcami szczurów, spowodowały, że liczebność wyjątkowo zaradnych gryzoni przekroczyła wszelkie dopuszczalne granice.
Koty mordowano na różne sposoby – zrzucano z kościelnej wierzy, palono, topiono, a nawet zamurowywano w ścianach (z racji swego szatańskiego pochodzenia ich okrutny los miał odstraszać inne demony:) Można się oczywiście śmiać, ale przecież w średniowieczu (później także) wytaczano procesy świniom a kościół potrafił nawet ekskomunikować komary i wołki zbożowe:)
http://ryuuk.salon24.pl/405458,czarna-s ... -i-podatki

"Wartości ogólnoludzkie"
Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, 18:16 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

67
Mezamir pisze:Za pontyfikatu papieża Klemensa VI przez Europę przetoczyła się fala „czarnej śmierci” (dżumy), która zabiła 1/3 ludności kontynentu. Tak straszliwa, wręcz absurdalnie wysoka śmiertelność była możliwa dzięki kilku czynnikom:
Pierwszym był chrześcijański kult brudu.
Z tym kultem brudu to nie do końca, owszem nawiedzeni święci propagowali takie obyczaje ale to nie znaczy ze było to jakieś powszechne, a stało się takie właśnie za sprawą "Czarnej śmierci", bo ludzie potem myśleli ze zaraza była karą bozą za niesłuchanie nawoływań tych "świętych".
Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, 18:42 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

68
"Wahadło Foucaulta" pokazuje do czego może doprowadzić traktowanie serio takich teorii. Tu nie ma mowy o argumentacji, bo jakie argumenty można przedstawić przeciw tak idiotycznym teoriom, wziętym z kosmosu?
No i nie można być zapatrzonym w jedną książkę. Obojętnie jaką. Może to być nawet najlepsza książka pod słońcem. To równie absurdalne zachowanie co wiara w każdą "teorię". Właśnie teorie są od tego by je weryfikować. "Nic bardziej nie tamuje postępu wiedzy niż zła książka sławnego autora."
W dalszym ciągu nie wiem skąd to zdziwienie, wyzwiska i imputowanie komuś, że jest wyznawcą teorii spiskowych, Macierewiczem itd.
Skoro ciężko znaleźć dowody, to co to za teoria?
To teoria mało prawdopodobna, wszystko zależy od ilości argumentów i ich siły.
Myślę, że za dwa dni będzie koniec świata, będą straszliwe huragany i Ziemia się zatrzęsie ze śmiechu czytając ten temat, bo prognozy pogody kłamią, ponieważ kontrolę nad nimi przejęła grupa wpływowych ufoludków, pisze o tym Daniken, wystarczy umieć czytać między wierszami.
Obal argumentami moją teorię...
Dobrze. Wprowadzę inteligentny dyskurs. Zrobię to, co ty nie zrobiłeś.

Po pierwsze zacząłbym od tego, że czytanie między wierszami jest potrzebne, ale może stanowić jedynie trop, poszlakę, a nie jest dowodem. Dalej - nie czytałem pozycji Danikena (chociaż kojarzę coś z tematykę z ufo), ale jestem głęboko przekonany, że pisał też o wielu innych sprawach i póki nie zacytujesz jego słów - nie mogę w nie wierzyć. Z osobistych doświadczeń i posiadanych informacji krótkoterminowe prognozy mają większą sprawdzalność niż te długoterminowe, jednak niezależnie od przyjętego kryterium - można stwierdzić, że prognozy kłamią czasem ponieważ nie są w stanie w 100% przekazać pewnej wiedzy. Ziemia nie zatrzęsie się ze śmiechu, bo ziemia nie jest istotą ludzką i nie odczuwa emocji, nie potrafi czytać itd. Co do huraganów - z pewnością kiedyś będą, a koniec świat - jeśli chodzi o koniec cywilizacji tak - też kiedyś nastąpi.

I co trudno było?
Podałem argumenty. Nie musisz się z nimi zgadzać, ba - nawet zakładam, że nie będziesz się z nimi zgadzał, nie chodzi o to czy się zgadzasz z tym, czy nie. Po prostu piszę o tym, jak ja odbieram rzeczywistość. Tego nie ma - to nie ma dyskusji, a jest obrażanie się i wyśmiewanie. Co raczej nikomu nie jest potrzebne. Dalszy etap dyskusji opiera się na podawaniu kolejnych argumentów, a dzięki czemu to możliwe? Dzięki normalnemu podejściu, a nie zatrzymywaniu dyskusji w martwym punkcie - stwierdzając, że ktoś jest "oszołomem i wyznawcą teorii spiskowych".
Ostatnio zmieniony 27 sie 2012, 3:43 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

69
Za pontyfikatu papieża Klemensa VI przez Europę przetoczyła się fala „czarnej śmierci” (dżumy), która zabiła 1/3 ludności kontynentu. Tak straszliwa, wręcz absurdalnie wysoka śmiertelność była możliwa dzięki kilku czynnikom:
Pierwszym był chrześcijański kult brudu. Pogarda dla czystości ciała (która miała niejako zagrażać czystości duszy), a która była usilnie propagowana w chrześcijaństwie (poparta autorytetami m.in. św. Hieronima i św. Augustyna), w dużym stopniu przyczyniła się do tej niepokojącej plagi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_%C5%9Bmier%C4%87

Ogniskiem zakażenia było kilkanaście okrętów z Morza Czarnego, które zawinęły wtedy do portu (byli to uciekinierzy z Kaffy na Krymie).
Obecnie przypuszcza się, że ogniskiem choroby była Azja Środkowa, gdzie epidemia dżumy wybuchła mniej więcej 20 lat wcześniej. Wraz z wyprawami kupieckimi, a także z przemierzającymi świat armiami, choroba opanowała Azję Wschodnią i Południową. Następnie dotarła na Bliski Wschód i do Afryki Północnej. Do Europy zawędrowała na statkach genueńczyków uciekających z Kaffy na Półwyspie Krymskim (genueńskiej faktorii handlowej) przed Tatarami. W 1346 r. oblegający ten port Tatarzy za pomocą katapult wrzucali za mury miasta zwłoki zmarłych na tę chorobę (jest to jeden z pierwszych odnotowanych przypadków użycia broni biologicznej).


Nie zwalałbym więc winy na religię. Z tego źródła można wywnioskować, że to nie wina religii, że w tych czasach ludzie mniej dbali o higienę. W Azji nie było wtedy chrześcijaństwa, a dżuma też przetoczyła się po tych terenach. Ówczesny postęp technologiczno-społeczny nie dawała szans na opanowanie takiej choroby. Z tego co wyczytałem to niektórzy naukowcy myślą, że może to była nie dżuma a choroba zbliżona do gorączek krwotocznych wywoływanych przez wirusy Marburg i Ebola, ale o okresie inkubacji ok. 32 dni. Nie jestem specjalista od spraw biologicznych, ale obwinianie za wszystko co złe - kościół jest po prostu głupie. Jeśli nawet kościół się przyczynił do rozwoju choroby to w nie większym stopniu co inne czynniki.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2012, 3:57 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

70
Po pierwsze zacząłbym od tego, że czytanie między wierszami jest potrzebne, ale może stanowić jedynie trop, poszlakę, a nie jest dowodem.
Teorie spiskowe są tak skonstruowane, że trudno je obalić i trudno udowodnić, tu nie ma mowy o argumentach. To jest to, wspomniane przeze mnie, "czytanie między wierszami", każdy przeczyta co innego (popatrz na różny odbiór poezji). Łatwiej uwierzyć, że to spisek jakichś "tajemniczych stowarzyszeń" (masoni, Żydzi, Iluminati), niż poznać zasady panujące ekonomią i polityką. To, że założeniem tych grup jest tajemnica, prowokuje do jakiś wydumanych wyobrażeń, wystarczy żeby przestali być tajemniczy i cała teoria pryska, jak bańka mydlana, tylko, że wtedy jaki jest sens istnienia takiego stowarzyszenia? (słyszałem, że największe wtajemniczenie masonów brzmi: "nie ma żadnej tajemnicy" i tego odkrywczego faktu dowiaduje się najwyższy mistrz wolnomularzy :D)
I co trudno było?
Podałem argumenty.
Ej, to tylko taki przykład, który w momencie pisania przyszedł mi do głowy. Nie jestem specjalistą od wymyślania teorii spiskowych, jak widać. Dużo mi brakuje do Macierewicza... :rotfl:
W średniowieczu za wszystkie tragedie i nieszczęścia obarczano Boga. Teraz nawet najbardziej zdewociały katolik nie przełknie takiego argumentu, więc trzeba znaleźć wśród ludzi winnych jakiegoś nieszczęścia. Macierewicz atakuje przeciwników politycznych, ale o Żydach, bodajże, też coś przebąkiwał, ale nie jestem pewien. Oczywiście Rosjanie, chociaż motywu nie widzę żadnego, zresztą żaden z oskarżonych nie miał na tyle silnego motywu, by wysyłać w zaświaty prezydenta, zabijając razem z nim swoich kolegów. To tyle odnośnie Macierewicza.

Podobno nadmierna wiara w teorie spiskowe może być objawem schorzeń engodennych, ze schizofrenią włącznie... O, jaka piękna teoria spiskowa mi się udała! :ach:
Ostatnio zmieniony 27 sie 2012, 21:13 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

71
Teorie spiskowe są tak skonstruowane, że trudno je obalić i trudno udowodnić, tu nie ma mowy o argumentach.
Wręcz przeciwnie, jeśli coś jest zwyczajnie głupie, to tylko trzeba wiedzieć jak uderzyć argumentem w sedno, by obnażyć głupotę. Na nic więcej nie trzeba się wysilać.
W średniowieczu za wszystkie tragedie i nieszczęścia obarczano Boga. Teraz nawet najbardziej zdewociały katolik nie przełknie takiego argumentu, więc trzeba znaleźć wśród ludzi winnych jakiegoś nieszczęścia
Teraz obwinia się ludzi - i słusznie. Nikt inny tylko ludzie ludziom zgotowali ten los. Pytania zawsze są te same, kto komu, kiedy , gdzie, dlaczego itd.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 17:35 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

72
Reiv pisze:Wręcz przeciwnie, jeśli coś jest zwyczajnie głupie, to tylko trzeba wiedzieć jak uderzyć argumentem w sedno, by obnażyć głupotę. Na nic więcej nie trzeba się wysilać.
Dokładnie, pozatym ludzie spiskowali i spiskują, naiwnością było by wręcz twierdzić ze jest inaczej ;) Oczywiście nikt niema obowiązku się tym strasznie rajcować, ale taka jest prawda.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 22:07 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

73
Spisek jest wtedy, gdy w pokoju rozmawiają dwie osoby, które nagle milkną, gdy wchodzi trzecia osoba

Teorie spiskowe to nic innego, jak zwalanie winy za własne niepowodzenia na osoby trzecie, często Bogu ducha winne. Kto zabił Kennedy'ego, czy Al-Kaida zorganizowała zamach na WTC, czy Armstrong był na Księżycu, czy ufoki stworzyły człowieka, czy Żydzi rządzą światową ekonomią, czy masoni chcą zdobyć władzę nad światem, albo już mają... Jakie to ma znaczenie? Teraz władzę nad światem mają Amerykanie, jutro do władzy wrócą Chinczycy (oczywiście chińscy masoni cha, cha...), pojutrze Afrykanie, aż dojdzie do Polaków.
No jak takim głupotom przeciwstawić argumenty? Jak je udowodnić? To jedno wielkie robienie wody z mózgu. Zajmijcie się, cholera, własnym życiem, zamiast zawracać sobie głowę głupotami, chyba, że nie macie nic innego do roboty - zazdroszczę. Dlatego to wyśmiewam i będę wyśmiewał.

Acha, Reiv, to nie ma nic wspólnego z poziomem marnej, Twoim zdaniem (masz do niego prawo), mojej inteligencji. Cóż, głupota, niestety, nie boli, więc żaden z nas nigdy się nie dowie, który jest głupi... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, 1:31 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

74
Teorie spiskowe to nic innego, jak zwalanie winy za własne niepowodzenia na osoby trzecie, często Bogu ducha winne. Kto zabił Kennedy'ego, czy Al-Kaida zorganizowała zamach na WTC, czy Armstrong był na Księżycu, czy ufoki stworzyły człowieka, czy Żydzi rządzą światową ekonomią, czy masoni chcą zdobyć władzę nad światem, albo już mają... Jakie to ma znaczenie? Teraz władzę nad światem mają Amerykanie, jutro do władzy wrócą Chinczycy (oczywiście chińscy masoni cha, cha...), pojutrze Afrykanie, aż dojdzie do Polaków.
No jak takim głupotom przeciwstawić argumenty? Jak je udowodnić? To jedno wielkie robienie wody z mózgu. Zajmijcie się, cholera, własnym życiem, zamiast zawracać sobie głowę głupotami, chyba, że nie macie nic innego do roboty - zazdroszczę. Dlatego to wyśmiewam i będę wyśmiewał.
Masz problemy ze sobą jakieś? Sprawa została wyjaśniona, że nie potrafisz argumentować swojego zdania, a ty dalej trajkoczesz jak przekupa na targu, w dodatku nie wiadomo do kogo piszesz. Do ogółu? To Ty się zajmij sobą i pozwól innym ludziom zajmować się czym chcą...

Nie pasuje Ci to opuszczasz temat, zwłaszcza, że nic nie dodajesz od siebie, tylko powtarzasz jedno i to samo, oczywiste sprawy, które każdy normalny user tego forum wie. ;)

Guzik obchodzi mnie Twoje życie i co z nim robisz. Nie wiem dlaczego interesujesz się życiem innych ludzi. Chcesz się dowartościować?

_____________________________________________________

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1f12f

Rosja zaatakuje Polskę podczas prezydentury Obamy - taki czarny scenariusz snuje, wspierająca Partię Republikańską, amerykańska konserwatywna grupa "Focus on Family". Dokument, do którego dotarło TVP Info, przewiduje także ataki terrorystyczne w USA i przejęcie Iraku przez Al-Kaidę. ;)

Co o tym myślicie?

"W prognozie chrześcijańskich lobbystów przewidziany jest atak na Polskę. Dlaczego? Bo Obama okaże się zbyt miękki wobec Rosji i ta zacznie zajmować kolejne postkomunistyczne państwa - Polskę, Węgry, Czechy i Bułgarię. "Focus on Family" przewiduje, że w tym przypadku nie byłoby odpowiedzi militarnej zarówno ze strony USA jak i ONZ. NATO potępiło by ataki, ale nie mogłoby dojść do porozumienia w sprawie wysłania wojsk w nasz region. Demokraci mieliby to wyjaśniać tym, że "USA nie może być światowym policjantem". "

Taki scenariusz jest raczej mało realny, polityka USA to właśnie bycie takim "policjantem" a zajęcie byłych "postkomunistycznych państw" byłoby zbyt trudnym wyzwaniem dla Rosji, która transportując wojska byłaby łatwym celem do ataku. Wiązało to by się z sprzeciwem Zachodu, NATO oraz UE, więc z strategicznego punktu - gdzie w świecie najważniejszą rolę odgrywają "szachy" - raczej taki scenariusz Nam nie grozi. Rosja by tylko na tym straciła. Głównie ekonomicznie. A to jest teraz główna siła państw na mapie świata.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, 16:04 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

75
Reiv pisze:Rosja zaatakuje Polskę podczas prezydentury Obamy - taki czarny scenariusz snuje, wspierająca Partię Republikańską, amerykańska konserwatywna grupa "Focus on Family". Dokument, do którego dotarło TVP Info, przewiduje także ataki terrorystyczne w USA i przejęcie Iraku przez Al-Kaidę.
Ach ci Amerykańscy konserwatyści :D Rosjanie są silni i pewnie dość łatwo zajeli by Polskę, ale znależli by tu tylko śmierć(ze tak mrocznie to ujmę :P ), nawet w milionowej Czeczeni mieli problemy a co dopiero okupować taki kraj jak Polska, powstało by pewnie z kilkaset organizacji walczących o wolność i codziennie by coś wylatywało w powietrze, biedni Ruscy by na psychologów wojskowych nie wyrobili ;)
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, 16:33 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

76
“Rząd światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.”

James Paul Warburg – bankster, globalista.

“Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”

David Rockefeller – bankster, globalista, gigant naftowy, “filantrop”, mózg CFR, Komisji Trójstronnej i Grupy Bilderberga.

“Nad społeczeństwem dominować będzie elita, (…) która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

“NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję”

Zbigniew Brzeziński – globalista,doktor honoris causa katolickiego uniwersytetu w Dublinie protegowany i pupil banksterów (cytat pochodzi z jego książki “Between Two Ages” z 1970 r.).

W przeszłości Zbig był promotorem Osamy Bin Ladena.
Ponad 60% armii "radzieckiej"to muzułmanie.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, 17:28 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

77
Mezamir pisze:“Rząd światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.”

James Paul Warburg – bankster, globalista.
Jest jeszcze jedna kwestia, rząd światowy moze sobię powstać, tylko wciąz otwartą pozostaje kwestia czy będzie miał realną władzę :D
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, 18:07 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

82
Mezamir pisze:“Rząd światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.”

James Paul Warburg – bankster, globalista.

“Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”

David Rockefeller – bankster, globalista, gigant naftowy, “filantrop”, mózg CFR, Komisji Trójstronnej i Grupy Bilderberga.

“Nad społeczeństwem dominować będzie elita, (…) która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”
Ostatnio zmieniony 30 sie 2012, 3:07 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

83
Póki co to mamy ogromną przewagę biznesu w wydaniu globalnym nad pławiącymi się we własnym sosie walk partyjnych, narodowych i o sobie myslacych polityków. Ogromne korporacje biznesowe i firmy przydzielające ratingi mogą wiecej niż nie jedno państwo.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2012, 10:15 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

84
Kto ma pieniądz ten ma władze. A kto ma najwięcej pieniędzy? ;) Podoba mi się to określenie "banksterzy".

Tu nie trzeba teorii spiskowych, by sądzić, że jak kilku "przyjaciół" biznesowych z wielkim potencjałem pieniężnym i ludzkim się spotyka, to mogą mieć ogromny wpływ na rzeczywistość w jakiej się obracamy. W obecnym świecie jednostka nic nie znaczy, dopiero gdy miliony tych jednostek zaczynają się zbierać - wtedy mają dopiero szansę coś ugrać.

:D [youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 30 sie 2012, 21:27 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

85
Reiv pisze:Kto ma pieniądz ten ma władze. A kto ma najwięcej pieniędzy? Podoba mi się to określenie "banksterzy".

Tu nie trzeba teorii spiskowych, by sądzić, że jak kilku "przyjaciół" biznesowych z wielkim potencjałem pieniężnym i ludzkim się spotyka, to mogą mieć ogromny wpływ na rzeczywistość w jakiej się obracamy. W obecnym świecie jednostka nic nie znaczy, dopiero gdy miliony tych jednostek zaczynają się zbierać - wtedy mają dopiero szansę coś ugrać.
Hehe fajny filmik :D Te zrzeranie się nawzajem to paskudny i nieludzki zwyczaj, tylko jakieś prymitywne robale tak postępują, bo nawet drapierzne ssaki to się co najwyzej trochę pogryzą a potem spokój :/ Oczywiście to metafora bo nie o dosłowne ludozerstwo chodzi, ale faktem jest ze te debile w ciągu nieco ponad dwóch stuleci(czyli od kąd mają większą władze) wytłukli niemal wszystko co się rusza i jest na wolności, najlepszym przykładem są Bizony Amerykańskie, jeszcze na początku XIX wieku było ich mnóstwo, a potem wystrzlali wszystkie mimo ze było pełno chodowców bydła w tamtym czasie i zarcia pod dostatkiem ;) Niema nic co przemówiło by do ich rozsądku, jeszcze dawni królowie to uwazali niektóre czyny poprostu za niegodne, a u nich to NIC, zadnej kultury tylko cel sprawowania władzy i osiągnięcia zysków.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2012, 22:27 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

86
Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa.
Mayer Amschel Rothschild

Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera nie mają nic do decydowania.
Horst Seehofer

W tym rozdziale historii świata, nie istnieje coś takiego jak niezależna amerykańska prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie ośmieli się szczerze wygłosić swojej własnej opinii – nawet jeśli ktoś z was spróbuje to zrobić, może być z góry pewnym, że jego tekst nie ukaże się w druku. Płacą mi za powstrzymywanie się od wyrażania moich poglądów na łamach gazety, w której pracuję. Wam płacą mniej więcej tyle samo za robienie mniej więcej tego samego – jeśli ktoś z was okaże się na tyle naiwny, by napisać o tym, co myśli, będzie sobie musiał poszukać innej pracy. Gdybym ja pozwolił sobie na taką szczerość, straciłbym zajęcie przed upływem dwudziestu czterech godzin od publikacji. W interesie dziennikarza leży niszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżanie, pełzanie u stóp Mammona i sprzedawanie własnego kraju i własnego narodu za kromkę chleba. Wy to wiecie i ja to wiem. Cóż to za szaleństwo – wznosić toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami, wasalami bogaczy zza kulis. Jesteśmy marionetkami: oni pociągają za sznurki, my tańczymy. Nasze talenty, nasze predyspozycje i nasze życia należą do innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.
John Swinton, były szef personalny New York Times, ok. 1880 r.

Jesteśmy wdzięczni wydawcom “Washington Post”, “New York Times”, “Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy…
David Rockefeller

Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest.
Benjamin Disraelii

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej
Marshall McLuhan
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2012, 9:41 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

88
merkaba pisze:fragment książki Masoneria polska 2012
http://www.bibula.com/?p=59348
Nie wspomnial nic o Żydach i ufoludkach - skrajne niedbalstwo!!!

Więc o co chodzi tym masonom, przecież mają władzę w USA, Rosji, Chinach... największych potęgach ekonomicznych, po co im władza w Polsce, skoro UE też jest przez nich rządzona. Tacy ludzie, jak Krajski dlatego są na wolności, bo NFZ zbyt mało dokłada do szpitali psychiatrycznych, to jedyny logiczny wniosek wynikający z tego posta. (zresztą "Krajski", to chyba nie jest polskie nazwisko... :ahah:)
Ostatnio zmieniony 05 paź 2012, 21:08 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

90
portugalia masoni w 1915 ogłosili Lisbone 1 ateistyczna stolice ale matka Boza pokrzyżowała im plany
Koniec świata, żeby baba się wpychała w poważne zamiary masonów, do tego pewnie starowinka, bo matka jakiegoś Boża. Masoni, nie wstyd wam???
Ostatnio zmieniony 07 paź 2012, 17:44 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron