Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

91
Dobre Poli Zgadzam się :D

Wreszcie Mezo pisze z sensem, w prawdzie to cytaty ale bardzo wymowne. A co do Masonów jeszcze to "Użyteczni głupcy" i podzielam to zdanie.

Notabene nawet Iluminaci ani BankSterzy nie rządzą, a jedynie każdy na swoim szczebelku sądzi że rządzi ;) Oni komuś służą, a ten ktoś też komuś, i ktoś komuś a po drodze jest jeszcze ktoś kto służy komuś i wszyscy służą Jemu Jedynemu nawet jeśli o tym nie wiedzą niżej. To dokładny wykres co do osoby, nie przypuszczenia. Jest jeszcze tak zwana jasna strona mocy, jednak te sznurki po obu stronach już na 3 szczeblu od góry licząc zbiegają się w jednej ręce. Jasne w prawej, ciemne w lewej. Wszystkie, nawet pozaziemskie.

Pewnie mi się za te słowa jak zwykle oberwie, ale jakoś się nie boję ;)
Ostatnio zmieniony 08 paź 2012, 15:05 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

92
masoni terz chca zniszczy kk
:) to nie wiesz że włądza nie lubi dzielić się włądzą?
Żrą się między sobą o wpływy,szkoda że ludzie pozwalają się w to wciągać
i bronią interesów jakiegoś egzotycznego kościółka podrzuconego nam przez "naród wybrany".

KK w Polsce jest tak samo polski jak Mc Donalds.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 14:29 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

93
Czy nikt do tej pory nie zauważył, że możemy być postrzegani na tym forum jako czynni uczestnicy eksperymentu socjologicznego pod nazwą Imladis ? Co Wy na to ? No wiecie ... tak mi do głowy przyszło, czasem miewam osobliwe pomysły ;)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 22:04 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

95
To nie jesteś jednym z nich i publicznie się do tego przyznajesz ?
Zaprawdę, "rozczarowałaś" mnie Victorio ;)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 22:37 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

96
Abesnai pisze:Czy nikt do tej pory nie zauważył, że możemy być postrzegani na tym forum jako czynni uczestnicy eksperymentu socjologicznego pod nazwą Imladis ? Co Wy na to ? No wiecie ... tak mi do głowy przyszło, czasem miewam osobliwe pomysły ;)
Tak, to rzeczywiście zastonawiające...

Krzysztof K. Co oznacza to "K"? Ten znak przypomina "I <", czy coś Wam to mówi? (mi gówno mówi). "Victoria" - zwycięstwo, symbolem są dwa palce, ale "V", to również vendetta, zemsta. Zemsta za co? Za offtopowanie? A może za "Sagę..."? Artur - niby lakoniczny nick, zwykłe imię, ale nie:
Znaczenie imienia Artur
Artur jest introwertykiem, który często zaniedbuje świat zewnętrzny i zamyka się w sobie. Charakteryzuje go duża indywidualność. Lubi chodzić własnymi drogami i kieruje się zasadami sobie tylko znanymi. Nie jest zbyt ambitny, pragnie spokojnego i wygodnego życia. Jest osobą oszczędną jednak nie skąpą. Cechuje się pewną nieśmiałością, niechęcią do angażowania się i do walki. Posiada wyostrzone poczucie porażki, która jest dla niego szokiem i zniechęca do dalszego działania.
Więc kto rządzi tym forum?
Tajemniczy "K", obywatel wtłoczony w maszynerię, której nie rozumie, niczym "Józef K." z powieści Kafki, dążąca do zemsty, wendety, Victoria, która już swoim nickiem obwieszcza swoje zwycięstwo, no i introwertyczny Artur, zamknięty w sobie, skromny twórca cudnego i genialnego, w swojej prostocie, rozwiązania problemów z shoutboxem. A moderatorzy? O nich wspomnę przy innej okazji... Już administracja daje zbyt wiele do myślenia... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 22:37 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

97
Naprawdę uważasz to za frywolny żart z mojej strony Poli ? :) Pomyśl tylko, o czym piszemy w obecnym miejscu, jak mocno zróżnicowaną grupę ludzi stanowimy ... ;)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 22:45 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

99
victoria pisze:teraz przejdź do moderatorów, bo ciekawie prawisz :D
Chwilunia, Viki, bo Wilk mi zasunął, więc muszę odpowiedzieć.
Naprawdę uważasz to za frywolny żart z mojej strony Poli ? Pomyśl tylko, o czym piszemy w obecnym miejscu, jak mocno zróżnicowaną grupę ludzi stanowimy ...
Krótko z mojej strony, wszystkie teorie spiskowe uznaję za frywolny żart. Jakbyś wrócił do inaugurującego posta, to byłoby dla Ciebie jasne, Drogi Abe, że ten temat był frywolnym żartem, a to, że ktoś potraktował go serio (nie mam na mysli Ciebie), to już nie moja wina... :ahah:

Viki wracając do Twojego posta, znaczy się, mam rację???
Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 22:54 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

101
No, zagięlaś mnie. Pozostaje pusty śmiech... :rotfl:
teraz przejdź do moderatorów, bo ciekawie prawisz
Żeby zinterpretować modów na tym forum, powiązanych z masonami, Żydami i ufoludkami, musiałbym otworzyć osobny wątek, a pewnie i tak ktoś potraktowałby go poważnie i zaczęłyby się kłótnie, hece, osty... :rotfl:

Chyba lepiej, żebym tego nie robił, bo wyjdę na prowokatora. :ahah:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 23:55 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

102
Abesnai pisze:Czy nikt do tej pory nie zauważył, że możemy być postrzegani na tym forum jako czynni uczestnicy eksperymentu socjologicznego pod nazwą Imladis ? Co Wy na to ? No wiecie ... tak mi do głowy przyszło, czasem miewam osobliwe pomysły ;)
Fajnie, forum ma się dobrze mimo ze kilka razy juz przepowiadano jego upadek, czyli eksperyment przebiega zgodnie z planem, końca świata nie będzie :lol: Mozna być postrzeganym jak kolwiek, ja nielubię masonów Zydów i ufoludków a oni mają to gdzieś, nie piszą do mnie ckliwych listów z zapytaniem co mają począć aby wzbudzić mój szacunek i uznanie, a to zawsze jednak jakaś nić porozumienia, znaczy się mnie tez guzik obchodzi co o mnie myślą, czyli coś nas łączy, wkońcu nie chodzi o to aby być wrednym i na siłę przeciwstawiać się kazdemu i wszystkiemu, tylko o to aby robić co się chce :)
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 7:41 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

103
Jeżeli kk jest polski i reprezentuje interesy Polaków ;) :D
to jaki jest kk w Norwegii?
Też polski?Czy norweski?
Jak norweskie może być polskie?

KK to koń trojański podrzucany innym narodom w celu zniewolenia ich i uzależnienia od Watykanu.
Kiedy mówię kk mam na myśli absolutnie wszystko co wyrosło na judaizmie
i reprezentuje interesy "ziemi świętej".
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 10:50 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

104
Norweskie może być polskie ;) Wystarczy podwójne obywatelstwo :)
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 11:55 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

105
Co z kk na terenie Włoch?
Potrójne obywatelstwo załatwi sprawę ?:D
Co z kk na terenia Afryki,Rosji,Islandii,Australii itd?
Multi obywatelstwo załatwi sprawę :D

To właśnie jest ten prawdziwy globalizm,multi kulti i światowa religia :)
Czysty NWOizm.Papież królem świata.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 12:04 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

106
A o internacjonalizmie wymieszanym z kosmopolityzmem kolega słyszał? :P
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 12:12 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

107
Eksperyment socjologiczny. For internetowych jest dużo, o różnej tematyce. Co to za eksperyment, co każdy może przeprowadzić a wnioski są ogólnodostępne. To nie jakaś wiedza tajemna, czy badania wymagające setek tysięcy dolarów, czy też zdrowia ludzkiego ;)
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 17:41 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

108
Reiv pisze:Eksperyment socjologiczny. For internetowych jest dużo, o różnej tematyce. Co to za eksperyment, co każdy może przeprowadzić a wnioski są ogólnodostępne. To nie jakaś wiedza tajemna, czy badania wymagające setek tysięcy dolarów, czy też zdrowia ludzkiego ;)
Rusz wyobrażnią chłopie, przyzwyczailiśmy się ze za wszystko się płaci, był by to genialny psikus gdyby coś było za darmo, jara mnie strasznie myśl ze dobro moze być bardziej podstępne od zła ;)
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, 18:04 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Masoneria, Żydzi, ufoludki

109
Mogę założyć forum podobnego do tego i co mogę opracować mając środki dostępne takie a nie inne? (wynikające z ograniczeń)

Odpowiem Ci: Nic niezwykłego. Forum i użytkownicy mogą być przedmiotem badań zachowań, ale to raczej nic złego. I nikt na tym nie cierpi. Nobla za to nie dostaniesz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron