Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

1
Dobra, przyznaję - robię sobie jaja :D Ponieważ Adaśko nie ma chęci (odwagi?), to ja zakładam ten wątek.

Jakie znaczenie ma to, czy telewizję (i Imladis) sponsorują Żydzi, masoni, Niemcy, Rosjanie... (brakujących dopiszcie :lol:)?

Czy czujecie się okłamywani, manipulowani i, czy ktoś, cholera, ma w tym jakiś interes?

Uważajcie, co piszecie, bo Żydzi wszystko widzą :ahaha:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 21:57 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

2
Przynajmniej w teoriii.
:D

A interesu wole pilnować swojego.
:)

Niech to szlag, może dałem sie zmanipulować?

:zozol4:

To pewnie wina ich.
Nie ważne kogo, ważne, że to Oni wszystkim kierują.
:zozol2:

APEL
Nie wyjeżdzajcie za granicę na budowe czy do zbierania truskawek.
Dostając obcą kasę zostajecie zmanipulowani i pracodawcy mają w tym interes by płacić, bo mają nadmiar pieniędzy. Nie dajcie się zwieść, że chodzi im o handel i zwiększenie obrotów niskim kosztem. Oni chcą przejąć kontrolę nad Waszymi umysłami.
:black2:

ps. czytajac to poddajecie sie manipulacji..od teraz to my(a nie Oni) decydujemy co myślicie.
:zozol4:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 22:26 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

3
Ryplej pisze:Nie wiem kto sponsoruje Imladis. Jeśli się dowiem - wezmę to pod uwagę.
Wszystkie media są związane z czyimś interesem.
Bo media kształtują opinię społeczną oraz dają informacje o społeczeństwie.
Dziś w świecie informacja jest wartością, bronią, manipulacją lub oszustwem.

Każde słowo napisane i przeczytane zapada w pamięć.
Jeśli ja teraz zacznę pisać dowolne słowo, na przykład RYPLEJ i je ciągle będę powtarzał
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
RYPLEJ
to słowo to się odfotografuje w waszych mózgach i zostanie zapamiętane stosownie do ilości fotografii.
Wtedy wartość domeny internetowej RYPLEJ lub wartość towaru, usługi, znaku handlowego RYPLEJ - będzie wzrastać.
RYPLEJ - to jakiś napój energetyzujący? :D (nie wiem, nie dali z tego replaya :D)

Już bardziej na serio - dlatego informacje trzeba pobierać z różnych źródeł, :idea:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 22:28 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

5
Zanim odpowiemy jakie znaczenie ma sponsorowanie czegokolwiek spróbuję przybliżyć się do sedna - kto to sponsoruje? :)
Może lokalizacja ulatwi nam intencje i znaczenie.
Myślę sobie, że te media sponsoruje .... Grupa Trzymająca Władzę. :)
Teraz trzeba by odszukać, co to za grupa i jaką trzyma wladzę? Jeżeli jakąkolwiek ma jest pytanie - po co ją trzyma?
No i w jakim celu ?.
W przypadku telewizji coś słyszałem, że ma misję :)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 22:58 przez bezemocji, łącznie zmieniany 1 raz.
Przy nieznajomości rzeczy czy lepiej nic nie mówić i uchodzić za idiotę, czy otworzyć gębę i .... rozwiać wszelkie wątpliwości? :rolleyes:

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

7
bezemocji pisze:Zanim odpowiemy jakie znaczenie ma sponsorowanie czegokolwiek spróbuję przybliżyć się do sedna - kto to sponsoruje? :)
Może lokalizacja ulatwi nam intencje i znaczenie.
Myślę sobie, że te media sponsoruje .... Grupa Trzymająca Władzę. :)
Teraz trzeba by odszukać, co to za grupa i jaką trzyma wladzę? Jeżeli jakąkolwiek ma jest pytanie - po co ją trzyma?
No i w jakim celu ?.
W przypadku telewizji coś słyszałem, że ma misję :)
bezemocji, telewizja ma misję, żeby produkować programy rozryywkowe i sprzedać czas antenowy. O innej misji nie słyszałem :D

Jeżeli jakaś grupa musi "trzymać władzę", to znaczy, że ktoś chce im ją odebrać, co na jedno wychodzi.... :black2:

To wydaje mi się jasne, ale co z Imladisem?

Victoria to zwycięstwo. Czyżby nasza moderatorka była pewna, że jej formacja polityczna, geograficzna, narodowościowa, zwyciężyła?
Już bardziej idiotycznych argumentów teorii spiskowej podać nie potrafię - wyobraźnia mnie ogranicza :okey:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 23:17 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

8
polliter pisze:bezemocji, telewizja ma misję, żeby produkować programy rozryywkowe i sprzedać czas antenowy. O innej misji nie słyszałem.
Ustawa o Radiofonii i Tv:
„Art. 21.1. Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, cechujące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu”.
Byłyby tu programy publicystyczne informujace i kształtujące opinię społeczną o różnych poglądach i orientacjach, edukacyjne, historyczne, kulturalne, prezentujące wybitne dzieła i osobowości oraz .... Tańce na Lodzie i Złotopolskich :)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 23:32 przez bezemocji, łącznie zmieniany 1 raz.
Przy nieznajomości rzeczy czy lepiej nic nie mówić i uchodzić za idiotę, czy otworzyć gębę i .... rozwiać wszelkie wątpliwości? :rolleyes:

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

9
Victoria jest urodzoną optymistką i tylko tym swój nick tłumaczy :D a co do zwycięstwa... każdy z Was nad sobą stopę jakiejś victorii posiada :ahah: to nie jest zwycięstwo, to naturalna kolej rzeczy :rotfl:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 23:34 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

10
Ok, trzymają władzę ale nad czym?
Nad swymi popędami?
:D

I ktoś chce ją odebrać?
To pewnie KGB.
Vicki co zwyciężasz wszem i wobec z nieposłusznymi userami, wiedziałem jaki to hosting.
;)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 23:38 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

11
victoria pisze:Victoria jest urodzoną optymistką i tylko tym swój nick tłumaczy :D a co do zwycięstwa... każdy z Was nad sobą stopę jakiejś victorii posiada :ahah: to nie jest zwycięstwo, to naturalna kolej rzeczy :rotfl:
Cieszę się, że się uśmiałaś z mego posta, bo temu miał służyć :D Jakoś nie czuję żadnej stopy (cholera, czuję swoje stopy. Kurka, idę się wykąpać :slonko:)

Pozdrawiam! :pa:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 23:46 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

12
bezemocji pisze:
polliter pisze:bezemocji, telewizja ma misję, żeby produkować programy rozryywkowe i sprzedać czas antenowy. O innej misji nie słyszałem.
Ustawa o Radiofonii i Tv:
„Art. 21.1. Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, cechujące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu”.
Byłyby tu programy publicystyczne informujace i kształtujące opinię społeczną o różnych poglądach i orientacjach, edukacyjne, historyczne, kulturalne, prezentujące wybitne dzieła i osobowości oraz .... Tańce na Lodzie i Złotopolskich :)
Uważasz, że art. 21.1, ma pokrycie w rzeczywistości? Noooo, ale faktycznie, telewizja ma swoją misję, tylko,że jej nie zauważyłem :D
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 23:52 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

13
Tak... ma misję zanudzenia na śmierć :P zwłaszcza w wakacje, gdy po raz n-ty puszcza te same filmy i programy, doprowadza do tego, że telewizor stoi bezużyteczny...
Nebo, Ty wiedziałeś jaki hosting, ale czarna strona mocy nie wie :ahah: dlatego spiskuje...
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 23:59 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

16
Kevin?:P
A jakim lobby są czterej pancerni, Kargul i Pawlak, czyli Kewiny telewizji publicznej? Na polsacie lecą też gremliny czyli opcja w piekła rodem.
A tak to chyba lobbuje Watykan bo anioł pański to chyba jedyny program który przetrwał przez te wszystkie lata. Nawet teleranek poległ i mój ulubiony kulfon i monika:P
Ostatnio zmieniony 25 lis 2011, 10:45 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

17
polliter pisze:
Ryplej pisze:Nie wiem kto sponsoruje Imladis
A w koszu pisze, że krowa jest mądra???
Kto uwierzy, że gdybyśmy mieli sponsora to siedzielibyśmy na bezpłatnym serwerze, pisali na gotowym bezpłatnym skrypcie i robili raban o skórkę?
Ostatnio zmieniony 25 lis 2011, 11:29 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

23
Prawie nie oglądam TV a czytam wszystko. Skąd wiadomo, że inne stacje czy pisma są uczciwsze? Co do polityki i tak rządzący kłamią, więc czy jakaś gazeta zrobi z tego jeszcze coś bardziej fałszywego to mam to gdzieś. Na politykach i tak nie można polegać, wybieram pod tym względem społeczeństwo. Sport? Wolę sam uprawiać niż oglądać. W czym zatem te media mają mnie ogłupiać?

ps. A wierzysz, że była katastrofa smoleńska i samolot wleciał w WTC? Może to też szwindel? ;)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2011, 22:05 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

24
Też prawie nie oglądam i też czytam różne opinie na dany temat. I dlatego myśle, że inne są jednak uczciwsze. Bo w tvn czy organie michnika uczciwości się nie dopatruje. ;)

Dwa podobne zachowania, a wnioski zasadniczo różne. :)
Ostatnio zmieniony 28 lis 2011, 12:27 przez krakruk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kosovo je SRBIJA !

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

25
krakruk pisze:Też prawie nie oglądam i też czytam różne opinie na dany temat. I dlatego myśle, że inne są jednak uczciwsze. Bo w tvn czy organie michnika uczciwości się nie dopatruje. ;)

Dwa podobne zachowania, a wnioski zasadniczo różne. :)
I wcale nie musisz się dopatrywać, nikt Cię nie zmusza... :D

Wnioski sobie każdy sam wyciąga.

Jeśli ktoś nie chce czytać "Wyborczej", to czyta "Politykę", "Rzepę", "Uważam Rze", "Nasz Dziennik" i "Nie". Wolny wybór i pełno źródel do wyciągania wniosków.

O necie nawet nie wspominam...

Widzę, że wątek, który napisany został z przymróżeniem oka, wywołał, całkiem "poważną" dyskusję :black2:
Ostatnio zmieniony 14 gru 2011, 12:11 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

27
No właśnie.
Skoro nie dopatrujesz się uczciwości w mediach Michnika, to nikt Cię nie zmusza, żebyś tej uczciwości się na siłę dopatrzył.
Mamy wolną prasę. Czytaj sobie "Rzepę", "Uważam Rze", "Nasz Dziennik"...
Nikt Cię do niczego nie zmusza, jak napisałeś
Ostatnio zmieniony 21 gru 2011, 21:01 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

28
Może i są wolne, z Twojej rady kożystam już od paru ładnych lat. Choć dziś dopiero ją przeczytałem...

A żeby widzieć nieuczciwość organu michnika i jego czasem poczytam.

Mam nadzieje, że zadowoliłem Ciebie moją odpowiedzią.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2011, 18:27 przez krakruk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kosovo je SRBIJA !

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

29
Nie pisałem tego z myślą o tym, żebyś mnie zadowolił :D

Sam nie czytam Wyborczej :rotfl: Dla mnie jest zbyt letnia i dupolizowska, już wolę "Nie"
Ale skoro ktoś chce, to niech sobie czyta...
Ostatnio zmieniony 22 gru 2011, 20:02 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

30
Ech, wszystko jest pod czyimiś wpływami...dla mnie nie jest istotne pod czyimi, bo każda z tych grup dba tylko o swoje interesy. Ważniejsze jest być świadomym, że mamy do czynienia z manipulacją, tj raczej z tym, że to co nam się pokazuje szczególnie w wiadomościach, może być zmodyfikowane tak, żeby wyrobić w odbiorcy konkretny osąd.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2011, 20:59 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron