Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

31
Dlatego pisałem o tym już wczesniej. Mamy wolny rynek medialny. Tvn i Polsat pluje na TV Trwam, ale nikt nie przeszkadza nikomu korzystać z mediów Rydzyka.
Jest wolny internet, jest "Nie", "Nasz Dziennik" i kupa innych mediów, z których każdy może korzystać, jak chce. Jeśli ktoś uważa, że "michnikowszczyzna" pierze mózgi, to czyta "Nasz Dziennik". Jeśli ktoś uważa, że Rydzyk pierze mózgi, to czyta "Wyborczą".

Nie zauwazacie tego, co macie? Wolności slowa?

Skoro tak chcecie biadolić, to spójrzcie na Rosję, Bialoruś, Koreę Płn. - tam jest zajebiście, no nie? :stu:

Gdyby nie wolność słowa, to nie wypowiadałby się tu Krakruk, ja, Nass, Lapi, Nebo... bla, bla, bla. Doceńcie to, do cholery!
Ostatnio zmieniony 22 gru 2011, 21:36 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

33
TAK ! TAK ! DOZNAŁEM OLŚNIENIA !
Imladis sponsoruje św. Mikołaj !
Obrazek
Taaadammm !
Ostatnio zmieniony 23 gru 2011, 0:19 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

35
polliter pisze:Nie zauwazacie tego, co macie? Wolności slowa?

Skoro tak chcecie biadolić, to spójrzcie na Rosję, Bialoruś, Koreę Płn. - tam jest zajebiście, no nie? :stu:

Gdyby nie wolność słowa, to nie wypowiadałby się tu Krakruk, ja, Nass, Lapi, Nebo... bla, bla, bla. Doceńcie to, do cholery!
Jak już wcześniej zauważono, doceniamy.

W Rosji i innych krajach też jest wolność słowa, tylko za ich wypowiedzenie są większe konsekwencje niż w Polsce. ;)

No a forum jest po to, żeby swoje zdanie wypowiadać, daleko eurokołchozowi do rzeczywistej demokracji i wolności słowa. Poprawność polityczna i penalizacja tzw. "mowy nienawiści" utrącają łeb wolności. Choć ta jeszcze się jakoś trzyma.

I najważniejsze, jak zakneblowano usta np. jednemu księdzu z "Tygodnika Powszechnego" jedno konkretne środowisko wyło , że ogranicza się wolność słowa, szlachetne by to było gdyby nie to, że to samo środowisko wespół ze Zdradkiem Sikorskim domagały się zamknięcia ust Ojcu Właścicielowi. Choroba czy manipulacja?

Ale ogólnie da się jeszcze żyć. :) Chyba, że : "W miare rozwoju socjalizmu, walka klasowa zaostrzy się", a to może wkrótce nastąpić. ;)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2011, 18:48 przez krakruk, łącznie zmieniany 2 razy.
Kosovo je SRBIJA !

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

36
No, tylko że Bonieckiemu jego przelożony zakneblował usta, a Rydzyk dalej może gadać, co chce (bo Sikorski chciał - chcieć to sobie może...). Więc nie widzę analogii :black2:

Słyszałem, że w Rosjii internet jest cenzurowany, ale nie wiem na pewno.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2011, 19:29 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

37
Analogia jest widoczna w "obrońcach", tylko o tym pisałem. Od razu poznać, co to za "obrońcy".
I o jaką wolność słowa im idzie.

Co do Rosji, też słyszałem. ;) Ale co gorsza słyszałem, że premieru tusku teżz kładzie łapki na internet. To już chyba trzecie podejście...
Ostatnio zmieniony 26 gru 2011, 20:19 przez krakruk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kosovo je SRBIJA !

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

38
Z tego co wiem, to na razie, na Imladisie nikt łapek nie trzyma. A jak jakiś Tuskopodobny spróbuje, to będzie miał z Victorią do czynienia :rotfl:
Ostatnio zmieniony 26 gru 2011, 21:09 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

40
Hehehe... jak czytam o tej wszechobecnej złej "rząduli" i jak to okrutnie mamy a potem wspomnę sobie niedawno po raz kolejny obejrzany film "Defilada" to taki mnie śmiech ogarnia że nawet mi się pisać nie chce... a zaraz po tym płakać mi się chce bo o ileż lepiej byłoby żyć pod "opiekuńczą dłonią jednego wodza" jak w Korei Północnej czy w dowolnym innym miejscu na ziemi gdzie obywatele nawet nie wiedzą co to internet i nie czytać takich bzdurek...
Ostatnio zmieniony 26 gru 2011, 23:10 przez Kukri, łącznie zmieniany 1 raz.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

42
Nebogipfel pisze:Poczytaj i pooglądaj o obozach koncentracyjnych w Korei Północnej. A będziesz chyba wolał te bzdury w necie wyczytane.
A twoim zdaniem o czym jest Defilada? Widzę że po raz kolejny nie załapałeś dowcipu... nie szkodzi, jeszcze się wyrobisz (nie tracę nadziei)
Ostatnio zmieniony 27 gru 2011, 21:40 przez Kukri, łącznie zmieniany 1 raz.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

43
Defilada jest o kulcie jednostki i nie pamietam zeby tam byly pokazywane jakiekolwiek relacje o koreanskich obozach, tylko wlasnie defilady itp eventy ku czci.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2011, 8:36 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

44
Kukri pisze:
Nebogipfel pisze:Poczytaj i pooglądaj o obozach koncentracyjnych w Korei Północnej. A będziesz chyba wolał te bzdury w necie wyczytane.
A twoim zdaniem o czym jest Defilada? Widzę że po raz kolejny nie załapałeś dowcipu... nie szkodzi, jeszcze się wyrobisz (nie tracę nadziei)
No nie pojmuję tego typu poczucia humoru. Typu - lepsza niewola i tragiczna śmierć od czytania komentarzy. Co innego jakbym to odebrał w inny sposób albo inaczej Ty byś przedstawił i wyszło coś takiego, że nasze problemy są przy tym niczym. Choć w sumie w dość wielu przypadkach praca u prywaciarza wygląda jak obóz pracy, choć nie zawsze.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2011, 15:32 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

45
Kukri pisze:Hehehe... jak czytam o tej wszechobecnej złej "rząduli" i jak to okrutnie mamy a potem wspomnę sobie niedawno po raz kolejny obejrzany film "Defilada" to taki mnie śmiech ogarnia że nawet mi się pisać nie chce... a zaraz po tym płakać mi się chce bo o ileż lepiej byłoby żyć pod "opiekuńczą dłonią jednego wodza" jak w Korei Północnej czy w dowolnym innym miejscu na ziemi gdzie obywatele nawet nie wiedzą co to internet i nie czytać takich bzdurek...
Słyszałeś takie powiedzenie, że pokój nie jest dany ludziom na zawsze? To samo jest z wolnością, jak będziesz siedział cicho ( jak radził były prezio żabojadów) to bądż pewien, że w najlepszym razie zostanie ograniczona. :)


A jeśli chcesz przykłady na qrestwo naszych umiłowanych przywódców, to chętnie służe...
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 18:16 przez krakruk, łącznie zmieniany 1 raz.
Kosovo je SRBIJA !

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

46
Nebo... praca u prywaciarza. Tyle że ty możesz pracować a możesz mieć na pracę wywalone, możesz sam być prywaciarzem.... w czym masz problem. Problem jest właśnie tam i to taki przy którym te twoje problemy są... niczym.

Kruku drogi... polityka i prostytucja mają wiele wspólnego i to nie tylko to że zaczynają się na "p", natomiast najlepszym przykładem tego jak mamy zajedwabiście jest to że obaj możemy sobie utyskiwać jak nam źle do woli i żaden z nas za to nie dostanie czapy na jakimś stadionie...

Asmaani a pomiędzy wierszami? O murze granicznym jak opowiada sołdak z Pólnocy. Pamiętasz? O czym opowiada ten film? O defiladzie ku czci? A w którym filmie były wywiady z uciekinierami z północy? Może ja popaprałem tytuły... sorka.
Jest taki fragment o balonach które przenoszą na północ zdięcia, radia itp bo ludzie tam myślą że cały świat ma jeszcze gorzej. W tym obrazie koleś opowiada jak siedział za szmugiel z Chin ryżu i o przypadkach kanibalizmu.
Więc jeszcze raz... takie problemy jak te które przytoczyliście to pikuś przez duże P
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 23:48 przez Kukri, łącznie zmieniany 1 raz.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: Kto sponsoruje TVN, Polsat i Imladis?

51
No to jest wszystkim przyjemnie. Po prostu śmieszy mnie utyskiwanie na wszystko i wszystkich, chociaż podkreślę to, sam mam milion i jeden powód do wieszania psów na politykach, mediach itp.
Specjalnie piszę "politykach" bo nie chodzi nawet o to co wyprawia obecny rząd ale o to co wyprawiały wszystkie dotychczasowe rządy, jak zachowuje się opozycja itp. , itd.
Sam mam dość szopek w mediach, mam dość całego tego syfu ale nasz syf wcale nie jest jeszcze taki syfiarski w porównaniu z innymi syfami... tyle tylko i nic więcej. Jeśli słyszę o braku wolności słowa w Polsce to wybaczcie ale natychmiast staje mi (bez głupich tekstów!) przed oczyma właśnie Korea, Chiny, Białoruś... miejsca gdzie za samo wspomnienie o tym jak jest źle... robi sie jeszcze bardziej źle. Więc sorka Kruku ale dopóki obaj będziemy mogli sobie nawet na Imladis wieszać psy na politykach a u naszych drzwi nie stanie "załoga G i miś Colabor" to pozwolę sie z Tobą nie zgodzić. To wszystko.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 23:16 przez Kukri, łącznie zmieniany 1 raz.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron