Re: "celowe światowe ludobójstwo"

1
Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelarii
adwokata Eryka Bryn Tvedt

Obecni:
Erika Pilhar
Olivia Pilhar
Ing. Helmut Pilhar
Vera Rechenberg
Arina Lohse
Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz[1]
Bona Garcia Ortin
dr Ryke Geerd Hamer

Uczestnicy konferencji spotkali się z powodu głębokiej troski, wynikającej z faktu, że tylko w Niemczech dziennie umiera 1500 pacjentów wskutek stosowanej dzisiaj chemioterapii i morfiny. Przy użyciu Germańskiej Nowej Medycyny prawie wszycy Ci pacjenci mogli by przeżyć. Tematem niniejszej konferencji jest właśnie ten tragiczny stan rzeczy; uśmiercenie ogólnie 20 milionów pacjentów nie-żydowskiego wyznania, tylko w Niemczech.

Uczestnicy konferencji stwierdzili co następuje:

Germańska Nowa Medycyna® jest znanaod 27 lat. Zgodnie z artykułem zawartym w talmudzie, który po odkryciu Germańskiej Nowej Medycyny® został napisany przez przywódcę ultraortodoksyjnego ruchu chasydzkiego Rebbe Menachem Mendel Schneersona[2], wszyscy żydzi pownni dbać o to, żeby pacjenci wiary żydowskiej byli leczeni zgodnie z zasadami Germańskiej Nowej Medycyny® (wcześniej nazywanej Nową Medycyną). Jej terapia osiąga 98% efektywności.
Najstraszniejszym jest fakt, co potwierdził rabin dr Esra Iwan Götz, że zgodnie z tym artykułem, który dzisiaj stanowi część talmudu, powinno się uniemożliwić korzystanie z Germańskiej Nowej Medycyny® pacjentom nie-żydowskiego wyznania. Według dr Esra Iwana Götza niepojętą rzeczą jest, nie tylko fakt, że wszysy rabinowie poinformowani byli o słuszności Germańskiej Nowej Medycyny® i dbali o to, żeby żaden pacjent żydowskiego wyznania nie był maltretowany przy pomocy chemioterapii i morfiny, ale również to, że wszyscy profesorowie żydowskiej wiary, a szczególnie onkolodzy, którzy stanowią większość, prowadzili dwa rodzaje terapi.
A więc bojkot Germańskiej Nowej Medycyny nie wynika z niewiedzy, z pomyłki czy też z braku informacji, tylko jest celowym światowym ludobójstwem, co też potwierdził dr Esra Iwan Götz.
W obliczu tej nieopisanej zbrodni, której ofiarą padło w ostatnich 27 latach szacunkowo około 2 miliardów ludzi, uczestnicy konferencji uznają, że jest najwyższy czas, żeby to wielkie przestępstwo nazwać po imieniu i je ujawnić. Również wśród ludzi żydowskiego wyznania istnieją różne odłamy dobitnie dystansujące się od tej zbrodni. Do nich należy np. Word Union for Progressive Judaism[3] (światowa Unia dla Judaizmu Postępowego), któremu przynależy dr Esra Iwan Götz.

Dlatego wzywamy wszystkich rzetelnych ludzi do angażowania się w działalność mającą na celu doprowadzenie do zakończenia tego przestępstwa, aby również pacjenci nie-żydowskiego wyznania mogli oficjalne korzystać z Germańskiej Nowej Medycyny®.

Wraz z rabinem, dr Esra Iwanem Götzem prosimy wszystkich rabinów, a szczególnie onkologów: „Przerwijcie nareszcie to przestępstwo, to światowe ludobójstwo na pacjentach nie-żydowskiego wyznania!”

Sandefjord, 17.12.2008
Erika Pilhar
Olivia Pilhar
Ing. Helmut Pilhar
Rechenberg
Arina Lohse
Bona Garcia Ortin
rabin dr Esra Iwan Götz
dr. Ryke Geerd Hamer



Oprócz powyżej podpisanych zgodność potwierdza również adwokat Erik Bryn Tvedt

Adwokat Erik Bryn Tvedt



Zobacz również list dr Hamera pisany w 1986 roku do rabiego Schneersona
[1]Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz = Dr Iwan Götz jest psychologiem, żurnalistą, publicystą, prezydentem Rady Ludowej i Federalnej Rady Niemiec, uzdrowicielemi naczelnym rabinem. 20 lat był specialnym agentem MfS (Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego Niemieckiej Republiki Demokratycznej) w Dreźnie oraz razem z Putinem agentem Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR.

[2]Rebbe Menachem Mendel Schneerson -ur. 18 kwietnia 1902 w Nikołajewie, zm. 12 czerwca 1994 w Nowym Jorku) - rabin chasydzki, siódmy i ostatni przywódca duchowy ruchu chasydzkiego Chabad-Lubavitch. Dziś, ponad dziesięć lat po jego odejściu w czerwcu 1994 roku, Chabad jest nie tylko największym ugrupowaniem chasydzkim, ale być może najbardziej wpływową żydowską organizacją na świecie. Lubawiczerowie (ChaBaD) są dla judaizmu tym, czym McDonald dla gastronomii – mówią o nich z przekąsem przeciwnicy. Są wszędzie. Mają swoje biura w prawie 110 krajach na wszystkich kontynentach. Nie ma ich tylko w krajach arabskich (poza Tunezją), w większości wrogich Żydom, a poza tym w Polsce, tym największym żydowskim cmentarzu – jak miał stwierdzić ich przywódca Menachem Mendel Schneerson."}

[3]World Union for Progressive Judaism, WUPJ – największy w skali światowej ruch żydowski, działającym w 42 krajach, na 6 kontynentach. Unia została założona w 1926 roku w Londynie, jej siedziba mieści się w Jerozolimie, a biura regionalna znajdują się w Londynie, Moskwie i Nowym Jorku.
Zmieniony ( 13.11.2009 )
http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/i ... Itemid=503
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 0:38 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

2
Pseudomedyczna doktryna Germańskiej Nowej Medycyny® (GNM) jest propagowana od 1981 roku przez niemieckiego byłego lekarza Ryke Geerd Hamera. Postuluje on aż ponad 90% skuteczność przy leczeniu ciężkich, zagrażających życiu chorób takich jak rak. Nakłaniani przez orędowników obiecanymi prognozami wyleczenia (mimo brakujących dowodów skuteczności) chorzy podejmują się jednak tej metody. Powodem były i są nierealistyczne obietnice wyleczenia przez terapeutów GNM. Faktyczne przebiegi choroby pacjentów GNM, które wyszły na jaw, pokazały jednak, że propagowane prognozy nie miały w niczym do czynienia z rzeczywistością i raczej odzwierciedlały życzeniowe myślenie orędowników.

W sumie udokumentowano ponad 140 zgonów po leczeniu przez GNM, jednak trzeba założyć, że liczba nie odzwierciedla obecnego stanu śmiertelności i znacznie ją przekracza.

Część ofiar tej metody z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, mogła by zostać przy życiu gdyby nie słuchała Hamera. Pacjenci, którzy zostali leczeni według metod GNM często musieli umierać wśród niewyobrażalnych bóli, których można było uniknąć. Przykładem na to jest męka Michaeli Jakubczyk-Eckert :
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=181832#p181832
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 15:14 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

4
Ja?!, proste pytanie. Podjąłbyś się osobiście tej formy leczenia po tych wszystkich informacjach, które starałem się w tych trzech wątkach przekazać ?
Bo dla mnie było by to samobójstwo albo przynajmniej przyspieszenie zgonu w dość bolesnych okolicznościach.
Z całym szacunkiem odnosząc się do poziomu świadomości i inteligencji danych nielicznych osób.

PS
Naprawdę, chciałbym sobie oszczędzić tłumaczenia artykułów o nazistowskiej "Neue Deutsche Heilkunde", m.in. którą to twórca GNM jest inspirowany.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2012, 23:26 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

5
Abesnai - ja bym się podjął ale dołożył bym do tego wpływ odżywiania bo sama myśl nie daje dobrych efektów.
A jego myśli na temat żydów to jego sprawa, tak czy siak nie zarobiłby na mnie bo znam technike leczenia mentalnego.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 6:11 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

7
Złamię tamy milczenia i napiszę, że takiego steku bredni nie czytałem od dawna :)
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 13:35 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

9
Wiesz Victoria - teorie spiskowe dzielę na sensowne i nonsensowne. Ta jest nonsensowna.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 18:10 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

10
Informacje dotyczące żydowskiego sygnatariusza - Pana Iwan (Wanja) Götz aka Esra Iwan Götz aka Wanja Sibirjak

http://www.esowatch.com/ge/index.php?ti ... _G%C3%B6tz - google translator nadzwyczaj użyteczny ;)
http://www.esowatch.com/en/index.php?ti ... _G%C3%B6tz
Polecam zwłaszcza fragment : "Antisemitic and holocaust-denying activities"

I kolejne nowe niespodzianki ...
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 20:41 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

11
Artur pisze:Złamię tamy milczenia i napiszę, że takiego steku bredni nie czytałem od dawna :)
dokladnie...

ja? moze poczytaj cos innego?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 20:56 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

12
victoria pisze:Czyli, tą promocją którą się tutaj zająłeś, zachęcasz innych, ale sam gdyby co, będziesz sie trzymał z daleka? Dobrze zrozumiałam?
zachęcam innych do samodzielnego myślenia i brania odpowiedzialności za siebie. medycyne oficjalną stawiam w sporej części na równi z obiecankami cacankami a głupiemu śmierć. Nie poszedł bym do tego faceta bo znam lepsze metody samoleczenia ale gdybym ich nie znał pewnie bym poszedł przynajmniej poznać jego sposób ale napewno nie ufałbym mu w 100% "korzystaj z wiedzy innych ufaj tylko sobie oraz myśl niezależnie" to moje przesłanie poprzez to co tu zamieszczam.


[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 21:30 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

13
Powiedz mi Ja?! co powyższe filmy mają wspólnego z "celowym światowym ludobójstwem" bądź samym NGM ?

Załóż może rzeczywiście temat o "alternatywnych metodach terapii i leczenia" - przynajmniej takich, które nie doprowadzają pacjentów do wcześniejszego zgonu oraz nie stoją w sprzeczności do metod z potwierdzoną naukowo wyleczalnością.

Proponuję dział "Medycyna Niekonwencjonalna"
http://imladis.p2a.pl/viewforum.php?id=143

PS
Proszę. Zapoznaj się tylko uprzednio z danymi autorytetami w danej dziedzinie paramedycyny i tym co sobą reprezentują.

Z powyższej listy to chyba nie miałbym zastrzeżeń jedynie do tego Erika Bryna Tvedta.
W sumie facet po prostu zarobił kolejną kasę i tyle. Jak to adwokat.

Na ironię, pod jednym kątem mogę przyznać rację Ja?!. Patrząc jakie reformy rząd wprowadza, rzeczywiście za niedługi okres czasu pozostaną nam tylko tego typu gusła ...
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 21:36 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

14
pośrednio nie mają nic wspólnego ale zobacz głębiej - za dużo jest informacji że się czegoś zabrania bo jest skuteczne czytaj konkurencyjne w stosunku do oficjalnych metod. Chyba to jasne że chodzi o pieniądze. Gdyby wprowadzić oficjalnie nowe metody niekonwencjonalne te które są bezpieczne to wiele bilionów dolarów przestało by płynąć do rządów i koncernów.
Świat zarabia na chorobach i jest w interesie by chorych ludzi było coraz więcej.
Druga strona medalu to taka że gdyby nie choroby to ludności świata byłoby obecnie ponad 10 miliardów co byłoby mocno nie pożądane przez wpływowe grupy społeczne.
Ciekawe ile jeszcze trzeba ludzkość przycisnąć by oprzytomniała. A przyciskanie trwa powoli jednostajnie by ludzie się nie domyślili że są wyciskani jak cytryna. Bo pozwalają by inni za nich myśleli.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 1:32 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

15
Rozumiem Ja?!, że osoby zajmujące się alternatywnymi formami leczenia są bezinteresowne, tak ? :)
Nie pachnie Tobie przypadkiem fałszem od tych osobników ?
Doskonale wiem o co chodzi z koncernami farmaceutycznymi, ale weź pod uwagę liczne grono pseudo uzdrowicieli pasożytujących na nieszczęściu i chorobie bezsilnych ludzi . Dlatego utworzyłem wątek o nieco mniej "spiskowym" charakterze a w którym już zabrałeś głos. Dlatego przenieśmy się tam może z dalszą dyskusją.
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=4631
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 2:45 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: "celowe światowe ludobójstwo"

16
A czy zakazanie używania DDT nie jest światowym ludobójstwem?
Pani Rachel Carson napisała książkę, w której uznaje DDT za najgroźniejszą, najbardziej rakotwórczą substancję na świecie. Nie podała ani jednego dowodu na to, by udowodnić swoją tezę. Jednak świat jej uwierzył i zabronił używania tego specyfiku. Więcej, późniejsze, niezależnie prowadzone badania, pokazały, że DDT nie ma najmniejszego wpływu na organizm człowieka!
DDT to środek owadobójczy, który zniwelował zachorowalność na malarię prawie do zera. Po wprowadzeniu zakazu, zachorowalność wzrosła. Ofiary malarii (śmiertelne) liczy się w milionach rocznie!!! Czy to nie jest masowe ludobójstwo?

Gdy pierwszy raz o tym usłyszałem, to pomyślałem sobie, że jakiś świr pieprzy farmazony, ale na ogólnie dostępnej, głupiej wikipedii te słowa są potwierdzone!!!
Wrzucam link, jako ciekawostkę, że nawet takie coś, jak wikipedia, musi się zgodzić z pewnymi faktami.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dichlorodi ... chloroetan

Tutaj o DDT macie napisane trochę bardziej szczegółowo i polecam skupić się na nim, niż na powyższym:

http://www.chemia.org/id25.html


Co o tym myślicie?
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron