Re: CHEMTRAILS (śmiercionośna trucizna w powietrzu)

33
No ale ja tylko wyciągnąłem logiczne wnioski z Twych założeń. A że jesteś inteligentna osobą to rozumiem iż je przyjąłeś bo jak nie to szkoda czasu na rozmowy z głuptasem co tylko rzuca hasła a na to piszą inni ma odpowiedz typu "bzdura".

Ogarnij się bo zaczynam Ciebie juz zaliczać do szerokiego grona duchowych oszołomów a nie do ludzi inteligentnych.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 11:03 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: CHEMTRAILS (śmiercionośna trucizna w powietrzu)

35
Ja jestem zadowolony z moje postawy i ekspersji jako erudyty na tym forum, więc nie widzę potrzeby się ogarniać. Potrafię zarówno uzasadnić przedstawiany w danym momencie przeze mnie pogląd jak i go uzasadnić. Potrafię zrozumieć sposób wyrażania myśli przez adwersarza oraz dostosować mój chwilowy punkt widzenia do jego języka. Ty tego wszystkiego nie potrafisz a trudno o konstruktywną dyskusję bez choć odrobiny umiejętności w tym zakresie.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 14:54 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: CHEMTRAILS (śmiercionośna trucizna w powietrzu)

37
Kamyk po kamyczku coś do Twego słoika wpadnie. Tak jak wpadło Lidce bo zaczęła z czasem inaczej pisać. Mnie zresztą też wpadło co nieco z Lidki. To się nazywa wymiana. Nawet jak teraz się buntujesz to ziarno zostało zasiane :-) To jest jak wirus ;)

I wracając do tematu - czy ktoś ze zwolenników tej teorii spiskowej wyjaśni mi jak zmuszono tych wszystkich pracowników (nawet tych fizycznych co pakują te butle do samolotów) do milczenia, że zabijają swych bliskich, znajomych. Może siebie nie bo mają przydział antidotum. Może też dla paru osób w rodzinie. No ale czy te parę osób też nie ma znajomych, bliskich, narzeczonych?

Generalnie to się kupy nie trzyma :)

Dodam jeszcze ze chemitrails są obserwowane na niebie od początku sensownych lotów samolotów, ba, nawet w latach 50-60 ludzie już pisali do gazet dziwiąc się co to jest :)
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 19:22 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: CHEMTRAILS (śmiercionośna trucizna w powietrzu)

38
Skąd wiesz, że nie mówią? Jestem pewien, że te smugi są szkodliwe dla człowiek w połączeniu z ... np używkami, nie właściwym jedzeniem np pędzone 6tyg kurczaki.
civilmonk pisze:Mnie zawsze bawi jak taki gigantyczny spisek wymaga setek ludzi do jego realizacji z różnych krajów, a którzy grzecznie siedzą i nic nie mówią swoim rodzinom.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron