Re: SANHEDRYN - ILLUMINATI/jezuici/templariusze

2
Mezamir pisze:Film zrealizowany przez Polaków którzy prawdę historyczną widzą bez retuszu i zakłamania. Autor scenariusza zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach zanim zastrzegł prawa autorskie, zatem film jest własnością wszystkich Polaków.

http://www.lukaszenko.net/
Polakom ten film zaszczytu nie przynosi.
Jedyną mądrość jaka tam znalazłem, to zachowanie anonimowości autorów.
:clown: Błazenada! :clown:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, 10:38 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 1 raz.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: SANHEDRYN - ILLUMINATI/jezuici/templariusze

3
po 1:23 wyłączyłam
szkoda czasu
schemat jest znany
jak się komuś wydaje, że czegoś nie osiągnałą bo świat jest jednym wielkim spiskiem to od rana zaczyna

- a kościół to mi zabrał
- a żydzi to mi zabiorą
- a rzad to banda
- a szef to idiota
- a maż to skurwysyn - wstaw sobie cokolwiek ze swojej listy nienawiści
- a teściowa jeszcze gorzej

na dowód tego jest zdjęcie z jednym kopiącym drugiego i garbaty

szukanie w spiskowych teoriach usprawiedliwienia dla swoich słabości jest sposobem na życie - jakie - ano pewnie w tym filmie jest tak pokazany świat jak go chce postrzegać autor

mnie na to szkoda czasu

mnie się wiedzie całkiem dobrze na miarę moich możliwości i oczekiwań - jak sobie nie zrobię herbaty to nie wymyślam czyja to wina

człowieku wstań i nalej sobie - herbaty

gdybyś umiał jeszcze poczęstować herbatą kogoś oplutego w tym filmie - zobaczyłbyś, że zły świat jest w głowach złych ludzi a resztę mało to interesuje


Obrazek

polecam moją herbatę - zawsze jest nadzieja, że ktoś odważy się przysiąść z otwartym sercem i otwarta głową
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, 11:17 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: SANHEDRYN - ILLUMINATI/jezuici/templariusze

4
A ja tutaj zaskoczę :) Dziękuję za wstawienie linku ponieważ dzięki niemu przypomniałem sobie o filmie, który dawno temu miałem obejrzeć :)
Mianowicie kostiumowego dramatu "Anonimus" w reżyserii Rolanda Emmericha (zapewne też Żyd :) )
I na tym w moich podziękowaniach w sumie poprzestanę.

Co do samego wstępu i "sugestywnego" opisu:
Film zrealizowany przez Polaków którzy prawdę historyczną widzą bez retuszu i zakłamania. Autor scenariusza zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach zanim zastrzegł prawa autorskie, zatem film jest własnością wszystkich Polaków.
Ma tak wielką moc "zachęcającą" że aż obezwładnia ... ze śmiechu. Słowa "wstępu" zapewne należą do samego "zaginionego" autora. Ewentualnie, podejrzewałbym bym, że za "porwaniem" stoją łowców chrabąszczy albo cykliści współpracujący z NWO :)
Nie będę się silił na "recenzję" tego materiału filmowego, każdy może go przecież obejrzeć i sobie ocenić indywidualnie. Sam wysunąłem natomiast jeden wniosek: czego to ludzie nie wymyślą z nadmiaru wolnego czasu.

PS
Tak na marginesie, mam nadzieję że twórca "Anonimus" nie przywłaszczył sobie tego miana od "Anonymous", a już tym bardziej nie zagarnął tematyki z poniższego filmu:

muzyka nader zbieżna z
To byłby nader niefrasobliwy i kiepski pomysł.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, 19:40 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: SANHEDRYN - ILLUMINATI/jezuici/templariusze

5
baabcia pisze:szukanie w spiskowych teoriach usprawiedliwienia dla swoich słabości jest sposobem na życie - jakie - ano pewnie w tym filmie jest tak pokazany świat jak go chce postrzegać autor
Wydaje mi się,że wychodzicie z niewłaściwego założenia,a przynajmniej to powyżej mówi mi o tym.
Teoria spiskowa jest wiarygodna dla tych,którzy sami od spisku nie stronią.A nie ma człowieka,który nie spiskuje,a jedynie nie spogląda na siebie z boku,albo jeszcze lepiej z góry. Inaczej musielibyśmy przyznać,że świat rozwija się bezmyślnie,a skutki naszego działania zawsze nas zaskakują.Tu należałoby podać definicję słowa "spisek" i dobrze by było,aby każdy z Was zainteresowanych tematem wystosował definicję tego słowa i dał przykład na jej poparcie.Ja podam pierwszy:
Spisek to zespół umówionych,zaplanowanych działań pomiędzy minimum dwojgiem dla osiągnięcia konkretnego celu w osobie trzeciej,lub grupie osób.Zwykle kojarzy się negatywnie,ale zawsze jest przeciwko komuś,lub za kimś.Tu wszystko zależy od intencji.
Spisek przeciwko komuś polega na tym,że spiskowcom zależy na wywołaniu negatywnych uczuć w osobie,przeciwko której spiskujemy.To bardzo rzadki rodzaj spiskowania i jest zarezerwowany dla dzieci i chyba dla jakichś psychopatów,a jest wywołany bezinteresowną nienawiścią.Np.Widząc,że dziecko jest ubrane na biało,dwójka innych układa i realizuje plan,jak go ubrudzić,aby płakał.To pozornie niewinny spisek,dla kawału,może się przerodzić w psychozę czynienia zła.To jest jednak bardzo rzadkie w życiu dorosłym.Inaczej spiskuje się dla dobra człowieka i tak najczęściej spiskują rodzice,a więc:Niosą dziecko do chrztu,do przychodni na szczepienie,posyłają do szkoły,prowadzą rozmowy mające na celu przekazanie dziecku swoich pragnień i oczekiwań,wychwalają rzeczy,które chcą,aby dziecko pragnęło itp.Państwo z kolei uczy historii,bo spiskuje dla podtrzymania świadomości narodowej.Kościół dla podtrzymania wiary katolickiej,czy innej, itp.
Następną i chyba najbardziej wyrafinowaną formą spisku jest spiskowanie dla swojego zysku.Czyli robić to tak,aby wszyscy widzieli,że pomagam,ale nie widzieli,że się wzbogacam.Na tym polegają wszelkie oszustwa i wyłudzenia,a ofiara dochodzi do przekonania,że jest ofiarą dopiero wtedy,gdy dochodzi do rozliczenia.Oczywiście,każdy z Was jeśli oddałby pieniądze dłużnikowi,nie będzie miał do niego pretensji,że je posiada,dopóki nie przyjdzie umówiony czas zwrotu.Jeśli nie ma zwrotu,a dłużnik jest nieuchwytny,czujecie,że Was oszukał od samego początku.Bo,gdyby nie chciał oszukać,a nie miałby to chociaż powiadomiłby o kłopotach.Heh...są tacy spiskowcy,którzy pomimo,że nie oddali,to przyjdą i poproszą o więcej,(mają taki plan)"bo właśnie trafiła się okazja i zwrócę z nawiązką już bardzo szybko,tylko dokończę ten interes".I bywa,że ludzie godzą się na to i to szczególnie ci,którzy w teorie spisku nie wierzą,bo nie umieją powiedzieć prawdy w oczy rozmówcy.Zawsze starają się być mili i potulni,uważając,aby tylko nie zrazić rozmówcy.Z tej sztuki spisku korzystają wszelkiej maści politycy,bo wiedzą,że czas rozliczenia nigdy nie przyjdzie.A jeśli przyjdzie,to jedynie w konsekwencji przyszłych wyborów,które i tak muszą przyjść.I to jest wielki spisek.Oczywiście,ja wierzę w teorie spiskowe,bo sam wielokrotnie spiskowałem na mniejszą wprawdzie skalę,ale jednak faktem jest,że przyznałem to sam przed sobą,że jestem spiskowcem.
Więc istotą wiary w teorie spiskowe nie jest szukanie usprawiedliwienia dla swoich słabości,a właśnie odwrotnie.Napiętnowania ich w sobie.A kto sądzi po sobie,to ma prawo spodziewać się tego u innych i nie ma spuszczonych oczu,gdy serce mu podpowiada,że ma do czynienia z podobnym lisem.Przyjrzyjcie się sobie w prawdzie i powiedzcie w swych sercach,że nie spiskujecie.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 18:32 przez jotajota, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: SANHEDRYN - ILLUMINATI/jezuici/templariusze

8
http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/ ... witalista/

Multi-dialog „KREACJONISTÓW” z WITALISTĄ, wierzącym iż „Le vivant, créateur de son évolution!”

(Istoty ożywione są twórcami swej ewolucji, jak to próbował przekonywać „ociemniałych” darwinizmem biologów Paul Wintrebert we Francji, w latach 1960-tych)

Przytaczam ten bardzo istotny dla zrozumienia współczesnego świata „dialog z gajowym Maruchą” na marginesie niedawno wyprodukowanego w Polsce filmu pod obco i staroświecko brzmiącym tytułem « Illuminati » (który po polsku dzisiaj winien brzmieć „Globaliści XXI wieku”), który warto obejrzeć pod adresem www.lukaszenko.net . Cokolwiek byśmy powiedzieli – dobrze czy źle – na temat tego „propagandowego” filmu, to jedna rzecz jest pewna. Jest na nim dokładnie wskazana przyczyna, dla której (wice)premier Andrzej Lepper – tak jak przed nim Slobodan Miloszevic i po nim Muammar Kaddafi – musieli zamilknąć na wieki wieków Amen.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 18:23 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron