Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

1
Szczęść Boże,

chciałbym się dowiedzieć co myślicie o tych orędziach,


od roku 2010 aż do dziś regularnie publikowane są w internecie orędzia - Ostrzeżenie, na czasy ostateczne. Są one przekazywane wizjonerce z Europy przez Trójce Świętą.

Mają one nas przygotować do wielkiego wydarzenia, którym będzie Ostrzeżenie - ukazanie wszystkim ludziom na ziemi ich grzechów, tak jak one są odbierane przez Boga. Połączone to będzie ze znakiem krzyża na niebie, który będzie widoczny dla wszystkich na ziemi. Ma to być dar od Boga dla ludzkości, ostatnie ostrzeżenie i wezwanie do nawrócenia przed sądem ostatecznym.

Jesteśmy również informowani o zbliżającym się wybuchu wojny nuklearnej. Rosja i Chiny połączą siły, Europa znajdzie się pod ich wpływem i z powrotem zapanuje komunizm, prześladowani będą ludzie wierzący, kościoły będą zamykane. Chiny już obmyślają plan tej wojny i zniszczą miasta na Zachodzie. Wielkim Babilonem (Bestią z dziesięcioma rogami) - miastem które zostanie zniszczone, opisanym w Apokalipsie św. Jana będzie Unia Europejska, która upadnie i znajdzie się pod wpływem Chin i ich sojusznika Rosji. Ludziom będą wczepiane specjalne chipy, które będą miały m. in. umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów, a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas. Jesteśmy ostrzegani, żeby pod żadnym pozorem się na to nie zgadzać, to będzie znak bestii opisany w Apokalipsie św. Jana. „i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.” Jest realizowany spisek, który ma zmusić Ojca Świętego, Benedykta XVI do opuszczenia Watykanu, będzie on ostatnim prawdziwym Papieżem, a na jego miejscu pojawi się fałszywy prorok. Informują nas również o pojawieniu się antychrysta, istnieniu światowej grupy bardzo wpływowych ludzi, która zamierza wprowadzić Nowy Porządek Świata, rozwoju konfliktu na Bliskim Wschodzie oraz zagrożeniu wojną nuklearną w Iranie. Prześladowania te nie będą trwać długo, zło zostanie ostatecznie pokonane, a Jezus Chrystus powróci w Chwale na ziemie. Wszystkie te wydarzenia mają się zdarzyć w ciągu kilku najbliższych lat.


Wiele wydarzeń przepowiedzianych w tych orędziach miało miejsce, m. in. wybuch wulkanu w Islandii oraz trzęsienie ziemi w Hiszpanii w maju 2011 roku.

Ostrzeżenie nr 55, Piątek, 18 marca 2011
cyt. "Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową."

Orędzie nr 84 z serii Ostrzeżenie. Środa, 11 maja 2011, godz. 23:00
cyt "Moja ukochana Córko, dzisiaj miało miejsce trzęsienie ziemi w Europie, w Hiszpanii, o którym mówiłem przed kilkoma miesiącami (18.03.11 – przyp.tłum.). Nastąpią jeszcze inne ekologiczne wydarzenia, w tym wybuch wulkanu, powodzie i fala upałów. Uważaj na te wydarzenia, potwierdzające, że wiadomości te pochodzą
ode Mnie, Jezusa Chrystusa."

Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30
cyt: "Moja ukochana Córko, objawienie dane ci 18 marca 2011r o północy, że w maju nastąpi wybuch wulkanu w Islandii (miejsce i czas znane było wizjonerce – przyp.tł.), spełniło się teraz."





Zachęcam wszystkich do zapoznania się z tymi orędziami, które znajdują się na stronach:
http://ostrzezenie.net
http://ostrzezenie.wordpress.com/
http://ostrzezenie.yoyo.pl/


"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny


Zdanie Benedykta XVI na temat prywatnych objawień:

„Synod zalecił «pomaganie wiernym we właściwym rozróżnianiu słowa Bożego i objawień prywatnych»,których rolą „nie jest (…) „uzupełnianie” ostatecznego Objawienia Chrystusa, lecz pomaganie w pełniejszym przeżywaniu go w jakiejś epoce historycznej”. Wartość objawień prywatnych różni się zasadniczo od jedynego Objawienia publicznego: to ostatnie wymaga naszej wiary; w nim bowiem ludzkimi słowami i za pośrednictwem żywej wspólnoty Kościoła przemawia do nas sam Bóg. Kryterium prawdziwości objawienia
prywatnego jest jego ukierunkowanie ku samemu Chrystusowi. Jeśli oddala nas ono od Niego, z pewnością nie pochodzi od Ducha Świętego, który jest naszym przewodnikiem po Ewangelii, a nie poza nią. Objawienie prywatne wspomaga wiarę i jest wiarygodne właśnie przez to, że odsyła do jedynego Objawienia publicznego. Stąd kościelna aprobata objawienia prywatnego zasadniczo mówi, że dane przesłanie nie zawiera treści sprzecznych z wiarą i dobrymi obyczajami; wolno je ogłosić, a wierni mogą przyjąć je w roztropny sposób. Objawienie prywatne może wnieść nowe aspekty, przyczynić się do powstania nowych form pobożności lub do pogłębienia już istniejących. Może mieć ono pewien charakter prorocki (por. 1 Tes 5, 19-21) i skutecznie pomagać w lepszym rozumieniu i przeżywaniu Ewangelii w obecnej epoce; dlatego nie należy go lekceważyć. Jest to pomoc, którą otrzymujemy, ale nie mamy obowiązku z niej korzystać. W każdym razie musi ono być pokarmem dla wiary, nadziei i miłości, które są dla każdego niezmienną drogą zbawienia”.
Benedykt XVI, papież



pozdrawiam,

Lukasz
Ostatnio zmieniony 15 cze 2012, 23:30 przez luk1407, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

2
Przepowiednie są prawdziwe, jednak prawda nie jest w słowie tych proroctw wynikającego z obawy o mury kościelne i jego hierarchie, nie jest prawdziwe w nawoływaniu do nienawiści religijnej we wszelkiej odmienności do stanu obecnego. Prawdziwe jest że nadchodzi prawda a bestia drży ze strachu. Prawdą jest wojna, prawdą upadek UE. Gdyby nie było jasne dla bestii iż koniec zwodzenia ludzi, nie preparowano by tych ostrzeżeń, tym bardziej że sami spowodują wojnę. Już na dniach. Cała reszta to kłamstwo. Spowodują by wybić raz na zawsze dzieci Boga. Spowodują bo nie potrzebują już taniej siły roboczej. Spowodują bo myślą że żądzą, ale każdy młyn i każda woda jest moja. Wszelkie potęgi na niebie i ziemi realizują plan Boga, nawet sądząc że to ich plan w ich celach. Raz na zawsze się rozstrzygnie, a będzie to trwało wiele lat, tak iż żadne ciało by nie przeżyło gdyby nie skrócono tych dni. Wielki Król jest gotowy. Spalcie świat, ale tej iskry nie zadusicie.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2012, 0:47 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

4
Ostrzeżenie - ukazanie wszystkim ludziom na ziemi ich grzechów, tak jak one są odbierane przez Boga. Połączone to będzie ze znakiem krzyża na niebie, który będzie widoczny dla wszystkich na ziemi. Ma to być dar od Boga dla ludzkości, ostatnie ostrzeżenie i wezwanie do nawrócenia przed sądem ostatecznym.
Symbol kaźni i cierpienia jako dar od Boga dla ludzkości? Martyrologia chrześcijańska pełną gębą.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2012, 15:56 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

5
luk,bo to jest tak :D

Jak się zna scenariusz,samemu się go pisze :)
co jakiś czas można swoich ludzi puścić w tłum żeby zdradzili co władza planuje.
Władza robi co ma robić,swoich ludzi kreuje na proroków
potem wyucha np wyreżyserowana wojenka
a stadko mówi:"a pamiętacie tamtego i owego jak przewidział?"
i modlą się do swoich"proroków" :)
To takie proste i nikt tego nie widzi.

Znasz scenariusz-mozesz prorokować.
Wszelkie proroctwa to scenariusze pisane przez władzę.
Im więcej ze swoich planów zrealizują,tym większe zdobędą poparcie,jako ci którzy sa prorokami :D
a im większe poparcie tym większa władza i można więcej zrobić.

Żadnego końca świata nie będzie,będzie wojna gdy hieny poczują że tracą władzę.
Dla hien koniec jest bliski :)

[youtube][/youtube]
To są jedyni ludzie których zawsze warto słuchać i wyciągać wnioski.
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 24 cze 2012, 16:42 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

8
Pseudo"Jezus" pisze:Moja droga, umiłowana córko, nigdy nie wolno ci zapominać, jak ogromna jest ta Misja.

Wiele razy wciągana będziesz w pułapki zastawiane przez zwodziciela, aby zbić cię z tropu.

Bezwzględni, on i wszyscy, którzy są z łatwością prowadzeni przez niego, zrobią wszystko co mogą, aby zdyskredytować Moje Słowo dawane tobie.

Musisz być ponad to i ignorować takie drwiny.

Ponieważ poddałaś Mi swoją wolną wolę, wszystkim, co się teraz liczy, jest twoje całkowite posłuszeństwie Mnie.

Pozwól Mi w Mojej Boskiej Mądrości, przedłożyć przed wami Moją idealną drogę do Raju na Ziemi.

Moi wyznawcy muszą także zważać na Moje ostrzeżenia. Głosząc Moje Słowo znajdziecie się pod ostrym atakiem, każda i każdy z was.

Jest to Misja, jak żadna inna.

Wy, Moja armio, będziecie prowadzić stado Mojej Reszty Kościoła do bram Raju.

Spowoduje to wasze nieuniknione osobiste prześladowanie i nie będzie to łatwa podróż.

Musicie zjednoczyć się razem i w grupie udzielać sobie wzajemnie sił, gdyż nawzajem znajdziecie pociechę.

Moja armia gromadzi się teraz we wszystkich zakątkach ziemi.
http://ostrzezenie.wordpress.com/
ten text jest w stylu ducha który pragnie sie podawać za Jezusa. Pełno w tym tekście manipulacji by człowiek myślał i czuł dokładnie to co chce ten który ten text przekazał. Kiedyś sie bawiłem takimi manipulacjami to wiem jak wygląda ciemna strona mocy. Ten text nie pochodzi od dobra ani od Jezusa.

Przypominam że Jezus powiedział iż nie ujrzycie go aż nastąpi koniec czasów, a wcześniej wielu będzie próbowało ludzi zwieść i w błąd wprowadzić mówiąc że mówi do nich Jezus albo że sami są Jezusem.

Miejcie rozum na swoim miejscu ludzie bo tak łatwo jest niektórych oszukać że szok, zwłaszcza jeśli jest manipulacja strachem i autorytetem samego Jezusa oraz nagrodą gdzieś tam w niebie. I ta obietnica cierpienia, jakby mu było mało cierpienia setek tysięcy i milionów chrześcijan w afryce i na innych kontynentach. On sie karmi cierpieniem bo nienawidzi życia a podawanie sie za Jezusa daje mu dużą skuteczność rażenia.
Niestety robi to odkąd Jezus odszedł i niestety ma na to przyzwolenie by ślepych i głupich w błąd wprowadzić.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2012, 2:28 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

9
Przypominam że Jezus powiedział iż nie ujrzycie go aż nastąpi koniec czasów, a wcześniej wielu będzie próbowało ludzi zwieść i w błąd wprowadzić mówiąc że mówi do nich Jezus albo że sami są Jezusem.
Również o tym mówią te orędzia:

Będzie wielu fałszywych proroków, również pojawią się tacy którzy będą podawali się za Jezusa Chrystusa, będą dokonywali cudów

ale Jezus Chrystus nie przyjdzie nigdy jako człowiek na ziemie, powróci w chwale na obłoku z Aniołami by Sądzić Ludzkość

tej daty nie zna nikt, o tym też mówią te objawienia

natomiast zapowiadają że ten czas już się zbliża, że żyjemy już w czasach ostatecznych
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2012, 12:49 przez luk1407, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

11
luk1407 pisze:Również o tym mówią te orędzia:

Będzie wielu fałszywych proroków, również pojawią się tacy którzy będą podawali się za Jezusa Chrystusa, będą dokonywali cudów

ale Jezus Chrystus nie przyjdzie nigdy jako człowiek na ziemie, powróci w chwale na obłoku z Aniołami by Sądzić Ludzkość

tej daty nie zna nikt, o tym też mówią te objawienia

natomiast zapowiadają że ten czas już się zbliża, że żyjemy już w czasach ostatecznych
Ty Luk wogóle przeczytałeś to co napisał "Ja?!"?
Ja?! pisze:Miejcie rozum na swoim miejscu ludzie bo tak łatwo jest niektórych oszukać że szok
To obłęd jakiś, jakaś zakichana zjawa podaje sie za Jezusa a Ty Luk wierzysz bo wulkan wybuchł? To moze David Coperfild tez jest Bogiem?
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2012, 22:27 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

12
na czasy ostateczne to już jest dane miłosierdzie boże dane Faustynie kowalskiej

słowa Królowej Pokoju wypowiedziane w Medjugorie: „(...) Naród rosyjski jest

. narodem, w którym Bóg będzie najbardziej wielbiony (...)„ (orędzie z 30 października 1981 roku). To jest niesamowite proroctwo, ponieważ kto mógł wyobrażać sobie w 1981 roku, kiedy komunizm był u szczytu swego rozwoju, że nastąpi upadek Związku Radzieckiego i wiara na nowo rozkwitnie w Rosji?


jak widać te objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne sa fałszywe
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2012, 15:06 przez merkaba, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif[/img]

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

13
W 12 Canto Śrimad-Bhagavatam powiedziane jest, że w tym wieku Kali każdy będzie cierpiał niezwykłe niedole z powodu trzech rodzajów udręk: suszy, głodu i ciężkich podatków rządowych. Ponieważ ludzie są coraz bardziej grzeszni, będzie niedobór deszczu i wskutek tego nie będzie produkowane pożywienie zbożowe. Pod pretekstem usunięcia cierpienia spowodowanego przez wynikły głód, rząd będzie nakładał ciężkie podatki, szczególnie na zamożną społeczność kupiecką. W wersecie tym członkowie takiego rządu opisani są jako dasyu, złodzieje. Ich głównym zajęciem będzie grabienie bogactwa ludzi.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2012, 16:09 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

15
natomiast zapowiadają że ten czas już się zbliża, że żyjemy już w czasach ostatecznych
Wiele pokoleń już tak sądziło. I sądzić będzie. Moim zdaniem zbyt daleko jesteśmy od "celu" (czymkolwiek ten cel jest - rozwój, technologie) żeby sądzić, iż są to czasy ostateczne. W wydaniu ziemskim będzie to kres możliwości produkcyjnych planety.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2012, 23:38 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

18
mont_kaw pisze:Polliterze czy zdarzymy jeszcze zrobic "cos" przed dniem ostatecznym ? :)
Napić się? :beer: Na to zawsze jestem chętny... :rotfl:

Nie wypada przywitać końca świata na trzeźwo. Mnie ten świat wisi, więc nie interesuje mnie czy to jego koniec, czy początek...
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2012, 0:45 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

20
Mam taka wizje Polliterze:
Armagedon.Dzwony bija.Pioruny rozswietlaja krwawe niebo.Tu pier... , tam per...
Ziemia rozstepuje sie ukazujac swe smierdzace otchlanie.Rekiny mloty krusza uliczny bruk,nienaturalnych rozmiarow baki puszczaja jadowite baki.Tomasz Gie wyprowadza legiony
podobnych sobie ku naznaczeniu.No nie wiem,niech im wypalaja znak na czole-moze byc tez Gie.
Samotny maly domek.Dziwnym trafem nie siega go zadna nadludzka moc.Wewnatrz dwoje ludzi.
Jeden wyjmuje whisky z lodowki dodajac lodu,drugi whiskey rozciencza zimna cola.I tak sobie konsumuja trunek nic nie wiedzac o niebozym swiecie na zewnatrz.Wpada jakowys Archaniol /zwal go jak zwal/ z pytaniem :A co wy tu?! .W odpowiedzi slyszy,ze "nas to nie interesuje",zdziwiony podkula skrzydla i odchodzi zdemoralizowany brakiem wiary gospodarzy.
Konsumpcja i dyskusja o kinematografii trwa w najlepsze.Urywa sie jednak tuz przed otwarciem 4tej butelczyny.
Gospodarze budza sie rankiem.Wychodza przed drzwi.Piekny poranek,a moze to juz poludnie.Nic sie nie zmienilo,jeno ten.........kac :)
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2012, 16:29 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

22
nawet koniec świata przepiją - z serii Polak potrafi ;)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2012, 2:12 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

23
Coś dla Ciebie Mezamirze ;)
... Według przepowiedni brata Ludwika, Polska, stać się miała jednym z potężniejszych krajów w Europie, a pod jej zwierzchnictwem miały się zjednoczyć kraje słowiańskie. Zjednoczeni Słowianie mieli wspólnymi siłami wypędzić Turków z Europy. Co ciekawe, Polska ma ostatecznie odzyskać swojego króla, który będzie wywodził się z dawnego rodu książęcego. Zakonnik wyjawił też, że nasz kraj stanie się tak ważny, że języka polskiego będą nauczać na uczelniach całego świata.
"Pod hegemonią Polski połączą się Słowianie i utworzą zachodnio-słowiańskie państwo-mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Morze Czarne, Dniepr, Dźwina i Bałtyk. Polska zawsze zostanie. Wielki mąż Ameryki roztoczy nad nią przemożną opieką, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie" - brzmi cytowana przez naukowca treść przepowiedni.
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,pag ... omosc.html

Przepowiadającym był ... Ludwik Rocca, franciszkanin ;) Niektóre inne wizje ponoć miały okazać się zaskakująco trafne.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2012, 20:41 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

24
to co było zapowiadane już od wielu lat, ma się wydarzyć już wkrótce

każdy się o tym przekona, kiedy zobaczy wszystkie swoje grzechy, w sposób umożliwiający poznanie ich wagi w oczach Boga, a na niebie ukażę się znak Krzyża

wszystkim niedowiarkom polecam najpierw zobaczyć, przeczytać http://ostrzezenie.wordpress.com/ a dopiero później pisać komentarze

jak można pisać o czymś czego się nie zna

te orędzia się sprawdzają, a to o czym mówią ma się wydarzyć już wkrótce

Wielki Ucisk, o którym jest napisane w Biblii "ucisk jakiego świat jeszcze nie widział" ma się rozpocząć już w grudniu 2012 roku

ma trwać 3,5 roku, tak jak jest to opisane w Apokalipsie św. Jana

na krótko po ukazaniu się znaku Krzyża na niebie ma być Sąd Ostateczny

czytajcie orędzia Ostrzeżenie, Marii Bożego Miłosierdzia
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2012, 18:39 przez luk1407, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

25
A co się stanie Luck kiedy ludzie nie chwycą za broń w obronie KK ? I nawet jeśli krew się poleje to ludzie znienawidzą KK do tego stopnia i wszystkie religie że własnoręcznie wywiozą Benka na taczkach? Nie widzisz że Zły poprzez manipulacje KK i Owymi Ckliwymi manipulacjami do tego doprowadzi wraz z rozlewem krwi w wojnie religijnej? I że w ostateczności to wyjdzie ludziom na dobre? Ostatnio nawet Benedykt wezwał do Wytępienia jak się wyraził niewiernych przy okazji obrażenia Mahometa. No Powiedz Luck co się stanie jeśli ktoś Was wszystkich, razem z Ową opętaną panią i KK oraz rzeszą fanatyków zrobił w balona i nic takiego się nie stanie?? KK upadnie. A jeśli nie to całkowicie się skompromituje. Więc tak czy inaczej, stanie się owa pseudo przepowiednia czy nie, dobrze jak wszyscy chwycą się za łby. Powiem Ci że dla mnie to słodką jagodą. Koniec niewolników i wszelkiej maści skretyniałych fanatyków, koniec ich oprawców i rasy panów krwiopijnej. Niech się wytłuką raz na zawszę. Wiem że tego nie pojmiesz, a wykracza to poza wszelkie ramy i obejmuje wszystkie sfery. Koniec tych co mają, i tych co im zazdroszczą bo sami by chcieli mieć. Koniec nacjonalistów i każdemu kto widzi w innych powody własnego nieszczęścia. Nic co stare nie wejdzie do nowego świata, tak iż gdyby Ojciec nie skrócił przez wzgląd na swoje nieliczne dzieci owych dni, żadne ciało by nie przeżyło. Aż dziw że wciąż są ludzie żyjący w tym starym świecie uwarunkowanym wszelkim złem, ale ich dni policzone.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2012, 21:26 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

26
Wielki Ucisk, o którym jest napisane w Biblii "ucisk jakiego świat jeszcze nie widział" ma się rozpocząć już w grudniu 2012 roku

ma trwać 3,5 roku, tak jak jest to opisane w Apokalipsie św. Jana

na krótko po ukazaniu się znaku Krzyża na niebie ma być Sąd Ostateczny

czytajcie orędzia Ostrzeżenie, Marii Bożego Miłosierdzia
Mało czasu, kruca bomba...

I co nam to da? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Mam się nagle nawrócić? A jaką wartość będzie miało moje nawrócenie, skoro zrobiłem to ze strachu przed apokalipsą?

Koniec świata może się zacząć nawet jutro i tak nie mam na to wpływu. Czemu mają służyć te "objawienia"? Żeby paru ciołków wystraszyć i nawrócić na ostatni rok życia? Jeśli Bogu zależy na takich nawróceniach, to nie najlepiej o nim świadczy, chyba że chce sobie zwiększyć słupki statystyczne, ale wtedy ja, na jego miejscu, w dupie miałbym takich wyznawców. :ahah:
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2012, 23:16 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

27
Jaki Bóg potrzebuje wyznawców jakichkolwiek? Raczej pseudo bożek na potrzeby zniewalania :P

Całe to orędzie jest zakamuflowanym przekazem podświadomym który mówi bez możliwości weryfikacji skoro nie w prost "bądźcie gotowi oddać życie za religie" na głębszym poziomie przekaz brzmi "Walczcie o swój świat ze wszechobecnym złem" a na jeszcze wyższym "Zabić niewiernych!!! (Słowem WSZYSTKICH poza moherami)" Taki bonus na koniec od ich Bożka bo jak nie My! to nikt!
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2012, 0:09 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

29
Gdyby jeszcze czytali owe Objawienie Biblijne i inne Biblijne ostrzeżenia przed takimi Jezusami właśnie i innymi fałszywymi prorokami. Za to dat tam nie ma :) A jeszcze jak ta kobieta odwołuje się do owych uczuć i komu gdzie bliżej mówiąc jako Jezus, Bóg Ojciec, Jakaś tam wielce wielebna maryja i używa tego fałszywego zwodniczego języka "Moje kochane dzieci" w co drugim słowie. To ja się przestaje dziwić upadłym aniołom że plują i wyzywają takie rzeczy słysząc. Najgorsze że to pułapka z podwójnym dnem, tamtych mają więc pseudo wolnych odwodzą od Boga skoro wiedzą że to nie bóg i sami wyrzekają się i Boga którego skoro tak to nie ma. Słowem wszystkie opcje są zinfiltrowane. A w afekcie to jest atak na osamotnione dzieci Boga które nie mogą być ani z nimi ani nawet przeciw nim jak ateiści i wyśmiewcy. Tym bardziej niewiarygodne że przekracza zdrowy rozsądek na jaką to jest skalę nagonka. Gdzie gotowi są poświęcić nawet wyznawców i religie by sami je skompromitować choć są również aparatem zniewolenia. Tylko po co zniewalać niewolników? Na wolnych mają chrapkę.

To jest tak misterna sieć tkana przez wieki, gdzie właśnie szatan i demony wijąc się poddając niby, plując ale słuchając uwiarygadniały ten system, by ostatecznie w tych czasach go skompromitować i odrzucić skoro już kto się dał ten się dał a kto nie da tak to może inaczej skoro już ludzie nie potrafią odróżnić Boga Ojca od religii, skoro Ona upadnie wielu powie "Umarł Bóg, niech żyje Bóg" Gdzie znów od wieków przygotowywali grunt by ludzie sami siebie za jedynego Boga uznali i o zgrozo, poprzez prawdę chcą jeśli to możliwe i zapieczętowanych Duchem zwieść. Diabelsko inteligentna i subtelna intryga. Jeszcze lepiej bo sama próba mowy o tym grozi posądzeniem o paranoje a z czasem i słusznie nawet ;)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2012, 0:29 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: objawienia- Ostrzeżenie - orędzia Jezusa Chrystusa na czasy ostateczne

30
No koniec swiata Seja,gdy piszesz to co piszesz :)
A proroctwa ,czy tez channelingi Marii z Irlandii,nie zostaly oficjalnie uznane prze KK.No to spoko-konca nie bedzie.Ale co mnie uderzylo w tym przekazie,to zwroty:
a/ jestem niekonwencjonalny,
b/ globalna nienawisc,
c/ globalny sojusz,
d/ klamstwa komunizmu,
e/ odznaka ateizmu,
a teraz absolutny hit
f/ oceaniczny liniowiec
Zawsze bog mowil takimi slowami,ze na dwoje/troje/czworo babka wrozyla.Wreszcie dociera do mnie jego mowa :)
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2012, 17:33 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron