Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

33
No cóż Karolu, zobaczymy za tysiąc lat. Ps. "Tysiąc letnia rzesza" oznacza że każdy będzie żył 1000 lat O_o ? Swoją drogą przykro mi że tak młodo wróżysz sobie śmierć. :rolleyes:

Ty jesteś ulepiony w pewnym celu, więc rób swoje. A o ile masz odrobinę oleju w głowie to wiesz że to nie ty zdecydujesz co będzie.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2012, 12:30 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

34
KarolGustaw pisze:„nie wzięli sobie... i ich ścieli”
A nie przypadkiem tak było o tych ściętych "ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego" nie określono kiedy ich ścięto. Ale rozum sobie to po swojemu, w to mi graj. Ale na ile mogę nie pozwolę zwodzić Dzieci Boga.
Więc manipuluj tekstem. Bo było odwrotnie "Ujrzałem duszę tych których ścięto z powodu ich świadectwa i słowu Bożemu" "i / oraz tych którzy sobie nie wzięli (nawet jeśli ich zmuszono by mieli chipa choć tu nie mowa o chipach) i nie oddali pokłonu w swoim sercu" Ci zostali wzbudzeni do życia itd. Bo nie chodzi o żaden przedmiot, a o to co się ma w sercu. Się nie jeden grubo zdziwi kiedy powie ale czy nie oddałem życia za religię? I usłyszy haha nic nie usłyszy bo i nic nie powie gdyż nigdy nie żył.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2012, 12:50 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

35
SeJa chyba za szybko wyciągasz wnioski na mój temat.
Portfel, telefon, komputer mogę wyrzucić z chipem może być gorzej. Co się tyczy głodu ..popatrzcie na ptaki powietrzne nie orzą nie sieją a maja co jeść Bóg już o nie zadbał a przecież Ty i Ojciec jednym jesteście, to czego się boisz. Kilkadziesiąt lat temu była nacja która pozwoliła sobie na gwiazdy Dawida na piersi, getta, obozy koncentracyjne za dobrze na tym nie wyszli.
SeJa dyskutujemy na temat pewnej wizji , która nie musi się spełnić.

Aniołowi Kościoła w Efezie napisz:
To mówi Ten, który trzyma w prawej ręce siedem gwiazd,
Ten, który się przechadza wśród siedmiu złotych świeczników:
2 Znam twoje czyny: trud i twoją wytrwałość,
i to że złych nie możesz znieść,
i że próbie poddałeś tych, którzy zwą samych siebie apostołami, a nimi nie są,
i żeś ich znalazł kłamcami.
3 Ty masz wytrwałość:
i zniosłeś cierpienie dla imienia mego -
niezmordowany.
4 Ale mam przeciw tobie to, że odstąpiłeś od twej pierwotnej miłości.
5 Pamiętaj więc, skąd spadłeś,
i nawróć się,
i pierwsze czyny podejmij!
Jeśli zaś nie - przyjdę do ciebie
i ruszę świecznik twój z jego miejsca,
jeśli się nie nawrócisz.

Więc wszystko przed nami. :muffins:
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 9:17 przez KarolGustaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

37
Więc ja się nie boję. Jednak nie chcę by cokolwiek, jakikolwiek przedmiot miał mieć moc nad Dziećmi Boga. Nie chcę By ktokolwiek cierpiał bardziej niż to jest konieczne dla prawdy w sobie.

Mówisz Chipa nie wyrzucisz. Ale zawsze możesz powiedzieć nawet go mając NIE! prawda? Nawet jeśli go wyłączą za to bo jaką władzę ma nad tobą twój portfel? pod jakąkolwiek postacią, nie większą jak i trampki nieprawdaż?. Sam chip jeśli nawet to moim zdaniem nie ma znaczenia. Więc po co dodawać ludziom cierpienia ponad miarę? Skoro i tak co ma być to musi być. ... :)

Powróć Ty i ja do rzeczy pierwotnych, i rób swoje z tą gorliwością o dom Ojca, ale nie z powodu nienawiści a z powodu miłości. Przewróć świecznik, ale by usprawiedliwić Dzieci Boga. Ja zaś będę robiła to do czego mnie ustanowił dobry i mądry Bóg. Przecież nie dla siebie tu jesteśmy. Ani też nie po to by przydawać cierpień dzieciom Boga. A po to by wiedzieli że nie są sami, by ich podnieść kiedy już sił w sobie nie znajdują. I po to by dla nich ziemia była oczyszczona. A nie by z nich była oczyszczona ku uciesze złego.

Przeciwstawiłeś się fałszowi, czemu więc miał byś powielać ich zwodniczą naukę i przekonywać dzieci Boga iż jakikolwiek przedmiot ma nad nimi władzę? To oni napędzają zwiedzionych w sidła złego wszelkimi sposobami czy nie wiesz?

Więc jeśli prawowity władca da mi chipa by mi służył podziękuję. A jeśli to ja miała bym służyć mamonie i zaprzedać się pod takim szantażem powiem NIE! Jeśli maiła bym wyprzeć się siebie albo Was bo mnie odetną od społeczeństwa albo stracą powiem NIE! Ale nie będę dawała władzy nad sobą kawałkowi plastiku który nawet i wydłubać zawsze można.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 9:47 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

39
Są jeszcze czterej aniołowie na czterech krańcach ziemi Prawda? Jest też już wystawiona armia i czeka na dzień i godzinę w ukryciu na ziemskim niebie. Wystarczy że ludzie pozostaną w ufności w Ojca niebieskiego a nawet jeśli jakimś cudem zginie ktoś to będzie żył. Bo i w prawdzie wszyscy kiedyś zostawią swoje obecne ciało. Jak by Powiedziano Conanowi "chcesz żyć wiecznie?" ;) dodam Będziesz, a ściślej nigdy nie przestaniesz żyć jeśliś żyw. Bo z tej księgi życia może czytać jedynie Jezus.
Jednak to co ma się stać musi się wypełnić. A zaufaj że Bóg ma nad wszystkim kontrolę i nic nie dzieję się bez jego wiedzy i woli. On wie co dobre, nawet jeśli ziemia utonie w krwi krzywdzicieli i obłudników. Oni nigdy względu na prawdę nie mieli.

Wreszcie skróci owe dni ukrytą armią, inaczej żadne ciało by nie przeżyło. A zrobi to wtedy kiedy dopełni się liczba tych którzy po ziemi już stąpać więcej nie będą.

W prawdzie Ojciec obiecał że nie zgładzi więcej ludzi. Ale powiedział też iż sami sobie zagładę szykują. A to sukno utkano już dawno temu.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 10:02 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

40
Chcę aby i to było napisane.

Nie bójcie się przyjść do Ojca ze skruszonym sercem. Wy wszyscy którzy niegdyś z całego serca pisaliście cyrografy by sprzedać swoją duszę za świecidełka. Nic nie jest w stanie oderwać Was od miłości Boga, i nie można handlować duszą. Ojciec przyjmie Was z radością, tym większą im bardziej już rozumiecie swój błąd, bo nic wam to nie dało prócz udręki. A Ja - mówi, nie chcę waszej udręki. I nie usłyszałem waszych słów wtedy i nie wspomnę na nie. A radować się będę z Wami że już wiecie i nic Was nie zwiedzie.

Nie lękajcie się i przyjdźcie do mnie wszyscy, bo nie ma Boga nad Boga a sierotami nie jesteście. To mówi Ojciec Wasz.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 11:20 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

41
A skoro To jest w mocy Boga Ojca to co nie jest?
I nie po to Jezus zwyciężył śmierć by Was zgładzić. Ale po to zwyciężył i dopełnił prawa byście wszyscy żyli. I zauważcie że nie jest to nauka śmierci, a dobra nowina. Bo nie dla zagłady Ojciec dał swoim dzieciom życie i ziemię. A jako w niebie tak i na ziemi.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 14:19 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

43
Są inne chipy, ale nie z ziemi i nie z powodów ekonomicznych. Je wszczepia się na przykład pod lewą jedynkę (głębiej) w twarzoczaszkę dokładnie pod lewą przegrodę nosową. One są większe i potrafią dużo więcej, są połączone praktycznie ze wszystkim poprzez centralny układ nerwowy. Takiego już się nie da wyjąć. Kto takiego ma ten często nic o tym nie wie, i nikt Go nie pytał. Nie jestem zwolenniczką takich rzeczy, podobnie jak szczepionek na dzieciach ... ehh Co zrobić? Trzeba zmieniać ten świat wszelkimi sposobami. Przecież nawet ten ekonomiczny chip wcale nie jest konieczny, a to zabawka jedynie. Równie dobrze wystarczyła by na przykład bransoletka której nie da się zdjąć inaczej jak ją niszcząc. Po co bawić się zdrowiem ludzi? Co będzie kolejne, port USB w głowie? To żart ale pomysł jest szalony z tymi chipami. Jednak nie od nich czy ich braku zależy zbawienie.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 16:30 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

44
Zdradzę Wam że jest na ziemi ktoś kto na czole ma prawdziwą pieczęć Boga żywego, a na prawicy swojej prawdziwą pieczęć wziętą z ręki szatana. Za tym cała potęga piekielna i przed tym cała potęga niebieska. W jego ręku cała władza na ziemi aż dopełnią się dni. W jego ręku wszystkie rządy, z tego i nie tego świata to co jawne i tajemne. I wszystkie żywioły. Ten rządzi z woli Boga Jedynego już od lat.
Aż poznacie iż jeden jest Bóg, i jedna moc.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 16:54 przez SeJa, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

45
SeJa pisze:Zdradzę Wam że jest na ziemi ktoś kto na czole ma prawdziwą pieczęć Boga żywego, a na prawicy swojej prawdziwą pieczęć wziętą z ręki szatana. Za tym cała potęga piekielna i przed tym cała potęga niebieska. W jego ręku cała władza na ziemi aż dopełnią się dni. W jego ręku wszystkie rządy, z tego i nie tego świata to co jawne i tajemne. I wszystkie żywioły. Ten rządzi z woli Boga Jedynego już od lat.
spotkałaś go ?
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 17:08 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

46
SeJa pisze:Zdradzę Wam że jest na ziemi ktoś kto na czole ma prawdziwą pieczęć Boga żywego, a na prawicy swojej prawdziwą pieczęć wziętą z ręki szatana. Za tym cała potęga piekielna i przed tym cała potęga niebieska. W jego ręku cała władza na ziemi aż dopełnią się dni. W jego ręku wszystkie rządy, z tego i nie tego świata to co jawne i tajemne. I wszystkie żywioły. Ten rządzi z woli Boga Jedynego już od lat.
Mną nie rządzi, więc nie wszystko choć jestem mały.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 17:09 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

52
SeJa pisze:
Conan Barbarzynca pisze:Jak zdradzisz tą tajemnicę to Ci tez jakąś tajemnicę powiem.
Dobrze zdradzę Ci, "mam zdiagnozowaną schizofrenie paranoidalną" :szept:

Ale Ty mi proszę swojej nie zdradzaj bo nie chcę Cię publicznie za nią pochwalić. ;)
Nieżle nieżle, musisz mieć bardzo silny charakter zkoro będąc szurnięta pozostajesz na wolności i nie straciłaś Swojej inteligencji, gratuluje :D Zkoro niechcesz to oszczędze Ci swoich mrocznych tajemnic :P
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 18:02 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip RFID?

56
SeJa pisze:I nigdy nie inaczej ;) Charakterków też mam że hoho, tylko nad sobą zdało by się jeszcze popracować. :P

Fajny i mądry z ciebie Człowiek Conan, co by się nie rozklejać już. :)
Nawzajem, tez jesteś fajna kobieta i bez wątpienia stuknięta :) ale z tą mądrością w odniesieniu do mnie to lekka przesada, mUndrym co jawyrzej się czasem bywa, poco komu siwa broda na stałe ;)
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 21:06 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron