Re: Koniec świata 21 grudnia br.

61
Ja?! pisze:piepszysz nie na temat
pieprz warto czasem taktowniej do stołu podawać

czy dzieci z sensem, czy Ty czy ja kwestia dyskusyjna

ciekawa jestem czy w sytuacji zagrożenia - np na stadionie - gdybyś podsłuchał, że grozi wybuch bomby krzyknął byś przez megafony czy rozważył sens zachowania spokoju?

bo gdyby to była atrapa podrzucona przez żartownisia to za wszystkie ofiary paniki spadła by odpowiedzialność na mało rozważnego ze świetnymi intencjami

nie syp mi pieprzu na język lepiej swój przygryź - będzie - znośniej

pomyśl czy nie przesadzasz
Ostatnio zmieniony 15 gru 2012, 14:21 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

62
Ja?! pisze:ja nie wierze nasa ani rządowi usa - to kłamcy i manipulatorzy ludzką świadomością. mówią prawde gdy sie pomylą. Retuszują zdjęcia z kosmosu, ukrywają prawde by nie szokować ludzi. Zachowują sie jak rodzice którzy okłamują głupie dzieci by sie nie martwiły.
Wierszyk dedykowany dla usera "JA"
"Nie pieprz, Pietrze, pieprzem wieprza,
Wtedy szynka będzie lepsza."

"Właśnie po to wieprza pieprzę,
Żeby mięso było lepsze."

"Ależ będzie gorsze, Pietrze,
Kiedy w wieprza pieprz się wetrze!"

Tak się sprzecza Piotr z Piorową,
Wreszcie posłał do teściową.

Ta aż w boki się podeprze:
"Wieprza pieprzysz, Pietrze, pieprzem?

Przecież wie to każdy kiep, że
Wieprze są bez pieprzu lepsze!"

Piotr pomyślał: "Też nielepsza!"
No, i dalej pieprzy wieprza.

Poszli wreszcie do starosty,
Który znalazł sposób prosty:

"Wieprza pieprz po prawej stronie,
A tę lewą oddaj żonie."

Mądry sąd wydała władza,
Lecz Piorowi nie dogadza.

"Klepać biedę chcesz, to klepże,
A ja chcę sprzedawać wieprze."

Błaga żona: "Bądź już lepszy,
Nie pieprz wieprza!" A on pieprzy.

To Piotrową tak zgniewało,
Że wylała zupę całą,

Piotr zaś poszedł wprost do Wieprza
I utopił w Wieprzu wieprza.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2012, 14:35 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

65
Ja?! pisze:no i już dwóch was piepszy nie na temat. Głupota jest tu zaraźliwa :nunu: :puknij:
Najpierw naucz się dzieciaku poprawanie pisać po polsku, a dopiero później zabierz się za dyskusję na forum. Ten błąd powtarza się już wielokrotnie, a więc nie jest to "literówka":clown:
Niedouków tu nie potrzeba :rotfl:
Ostatnio zmieniony 17 gru 2012, 13:44 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

68
Wystarczyło Ci, że nazwała się księżniczką? :D jakoś nikt, oprócz niej samej w to nie wierzy... Ba są nawet dowody, że jej bajka, jakoby jej ojciec był nieślubnym dzieckiem cesarza Meji jest nieprawdziwa ;)
Jedna oszustka wiecej :D wychowana w Chinach, wykształcona w Stanach jakoś duzo więcej mówi sama o sobie niż inni o niej samej :D , zupełnie nie doceniana przez rodaków :P takie to znamienne
Tworzy genialną parę z księciem Leo Lyon Zagami




w nim przynajmniej jakaś kropla krwi królewskiej płynie ;) katolik, później wierny wyznawca islamu, i kilku innych wyznań, by w koncu ogłosić się prorokiem Matrixizmu :ahah: nowego ruchu religijnego inspirowanego Matrixem (POWAŻNIE !!!!) Leo był kilkakrotnie leczony w zamkniętych zakładach psychiatrycznych i w okresie przebywania w Norwegii kilka spraw sądowych.

http://www.leozagami.com/


Wierzyć mi się nie chce że można łykać taką papkę :rotfl:
Ostatnio zmieniony 17 gru 2012, 20:02 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

69
A ile to było pan podajacych się za carewnę Anastazję... Z identyfikacją jej zwłok były pewne kłopoty, co dawało pole do popisu przeróżnym oszustkom..
http://pl.wikipedia.org/wiki/Anastazja_ ... a_Romanowa
P.S Matrixizm to jeszcze nic, jest jeszcze jediizm ;) (od Gwiezdnych Wojen Lucasa...) http://www.macierz.org.pl/artykuly/spol ... kosci.html
Ostatnio zmieniony 17 gru 2012, 20:41 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

70
Najważniejszy jest polliteryzm i Wielki Polliterus, słowami swego Najwyższego Kapłana - Pollitera, mówi Wam:

"Bawcie się, pijcie, dzieci,
Jak się bawić i pić potraficie,
Są ludy, co dojrzały do śmierci,
Z rąk ludów niedojrzałych do życia"

("Polliblia", 36:28 Księga Wyjścia Z Knajpy, tłum. J. Kaczmarski (pokój z nim), wyd. Nasza Pijalnia, Warszawa 2012 r.)

(a tak naprawdę, "Kasandra", sł i muz. Jacek Kaczmarski - wierny polliterysta)
Ostatnio zmieniony 17 gru 2012, 23:17 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

71
i właśnie dlatego Jezus nie przyjdzie bo kłamstwo na ziemi sięgło dna, nie ma do czego wracać. Nie ma sensu sie tu inkarnować jeśli nadal będzie Tak jak jest. Jedyna nadzieja w tym by stało sie to o czym mówi wielu.
Jezusa byście potraktowali Tak samo, uznalibyście go za wariata podobnie jak wtedy.
Oceniacie człowieka powierzchownie mimo że ślepi jesteście.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2012, 1:10 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

72
Ja?! pisze:i właśnie dlatego Jezus nie przyjdzie bo kłamstwo na ziemi sięgło dna, nie ma do czego wracać. Nie ma sensu sie tu inkarnować jeśli nadal będzie Tak jak jest. Jedyna nadzieja w tym by stało sie to o czym mówi wielu.
Jezusa byście potraktowali Tak samo, uznalibyście go za wariata podobnie jak wtedy.
Oceniacie człowieka powierzchownie mimo że ślepi jesteście.
Nawet sprytne wykręty :ahah:
Ostatnio zmieniony 18 gru 2012, 15:10 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

74
Mam dla ciebie dobrą nowine, zanim przyjdzie postanowił oczyścić pole z plew, mają zostać tylko ziarna.
I znowu będziesz skazany na nasze towarzystwo... Współczuję... :ahah:
Ostatnio zmieniony 19 gru 2012, 21:29 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

75
jakie straszne straszydła no koniec świata - a ja mam tyle optymizmu jeszcze

może nie każdy stracił nadzieję? jakby tak już dopadło mnie to mam jeszcze tyle do przeczytania i wysłuchania tyle ludzi do posłuchania/pogadania no nie fundujcie mi draki - może prysznic albo zakochajcie się

straszni malkontenci
Ostatnio zmieniony 19 gru 2012, 22:01 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

77
Jeden z przedstawicieli kultury, która w ostatnich miesiącach znalazła się w centrum zainteresowania, potwierdził, że 21 grudnia 2012 r., dzięki wyjątkowemu ułożeniu planet, mogą dziać się rzeczy niezwykłe.
Ludzi na całym świecie może natchnąć energia, która sprawi, że będą przeżywać czas wyjątkowego rozwoju. Ludzkość na całym świecie może zostać dotknięta przez falę, która wpłynie na jej bardziej zrównoważoną postawę.
W nadchodzących dniach zrozumiemy, kim tak naprawdę jesteśmy – poinformowało Polskie Radio, powołując się na zapowiedzi jednego z członków kultury Majów.
Ac Tah z plemienia Maayab, który potwierdził nadejście wyjątkowego dla wszystkich czasu, stwierdził, iż dobrze, by w najbliższych dniach każdy miał przy sobie coś do pisania, bowiem okres ten zaowocuje pojawieniem się nowych, niebanalnych koncepcji, które mogą mieć wpływ na całe nasze życie.
Dodał też, że ta unikalna fala wibracji, odpowiedzialna za – być może – rewolucję umysłową, potrwa tylko osiem minut.
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit ... omosc.html



http://nnka.wordpress.com/2012/12/20/dw ... intelektu/
Ostatnio zmieniony 20 gru 2012, 18:26 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

78
"Jak ktoś ma ochotę na zabawę to polecam program Stellarium, fajnie widać jak 21 grudnia Słońce przekracza ‘ płaszczyznę galaktyki ‘ dokładnie w dzień przesilenia. rozpoczęcie przejścia to godzina 10: 25, zakończenie wypada niemal na północ, ustawienie na rok wcześniej lub rok później nie daje takich efektów, ‘przejście ‘ zaczyna się w nocy dwudziestego lub w nocy 21 grudnia, ale wtedy nie trwa w dzień, wygląda na to, że data 21 jest po prostu symboliczna"-c
Ostatnio zmieniony 20 gru 2012, 18:27 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

85
O 12h12 akurat zajrzałam do piekarnika i wyłączyłam go. Gdyby nie fakt, że ciasta zawsze mi wychodzą, mogłabym powiedzieć: No, koniec świata, pięknie wyrosły! :radosc:

(jest jeszcze wersja na '-', mogłyby klapnąć, wtedy bym powiedziała: No, koniec świata, pierwszy raz mi ciasta nie wyszły!... :ahah:)
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 12:28 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

86
Ponieważ w wielu rejonach świata (np. na Wyspach Salomona) już jest 22 grudnia 2012 roku smiało możemy zaśpiewać:
[youtube][/youtube]
Jeszcze raz życie zweryfikowalo zabobony szerzone przez "ucunych" medrków. Skorzystały na tym firmy które pogłoski o końcu swiata wykorzystały w reklamie.
Na przykład:
[youtube][/youtube]
A kiedyś ta sama firma reklamowała się, że jest nie dla idiotów :clown:
P.S. Coś na temat końca świata miał do powiedzenia stróż pan Popiołek w serialu DOM.
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 12:29 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

88
Będzie wszystko w porządku a nawet coraz lepiej;)
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 16:53 przez Aileen, łącznie zmieniany 1 raz.
Z myślenia do odczuwania, z odczuwania do istnienia, z istnienia do nie-istnienia, i docierasz. Znikasz i docierasz. Po raz pierwszy Cię nie ma i po raz pierwszy naprawdę Jesteś.

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

90
A ja przeżyłam koniec świata :D horror normalnie, moje miasto stanęło.... Nie wiem co się stało, ale wygląda na to, że otrzymaliśmy w końcoświatowym prezencie wszystkie samochody z Nowego Jorku dramat, dramat, dramat :zlosc: przez godzinę byłam unieruchomiona w autobusie, który w tym czasie pokonał jakieś 3 km. Potem uruchomiłam nogi.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 21:12 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron