Re: Koniec świata 21 grudnia br.

92
A tak poważnie. Przecież każdy we właściwym czasie bedzie mial SWÓJ WŁASNY koniec świata.
Będzie to moment jego śmierci. Potem dla niego nie będzie już niczego, w każdym razie ja w to wierzę. Ludzie (nie tylko chrześcijanie) wierzą, że dostaną się do nieba (raju, na łono Abrahama, do krainy wiecznych łowów etc.), ale nawet gdyby to było prawdą, to już ten świat dla tego człowieka sie skończy, będzie on na "tamtym świecie". Ten świat skończy się dla konkretnego człowieka w chwili śmierci nawet w przypadku prawdziwości reinkarnacji. Przykład: Umarł pan Janek, a urodziła się mała Beatka, nowe jego wcielenie. Ale w tej Beatce nie będzie już nic z osobowości pana Janka, ani pod wzgledem charakteru, ani wyglądu, ani (co najważniejsze) doświadczenia życiowego i wspomnień. To zupełnie nowa osoba zaczynająca wszystko od nowa. Tak więc dla zmarłego pana Janka nastapił koniec jego świata. To już nie będzie pan Janek To będzie Beatka nie czująca z nim nic wspólnego!
Ostatnio zmieniony 22 gru 2012, 12:41 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

93
swój własny koniec to nie koniec świata, a tu jest mowa nie o końcu świata ale o końcu świata ekonomii, technologii.
Ludzkość nie jest i nie była zagrożona. Miała pierdyknąć energia i zepsuć to co ludzkie ego kocha najbardziej - telewizory i monitory.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, 0:55 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

96
victoria pisze:
t.oskar pisze:...swoją babę za włosy do jaskini ?
ależ skąd :D na plecy i na 20 piętro :ahah:
Zanik przyrostu naturalnego, bo po takiej fatydze nawet najsilniejszym wszystkiego się odechciewa, zwłaszcza jeśli to taka baba: :no:
[youtube][/youtube]
Koniec świata! :black1:
Ostatnio zmieniony 23 gru 2012, 14:38 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

101
Rok 2060 i to w/g Izaaka Newtona. Poprzednie opisane w pierwszym linku końce świata nie sprawdziłły się, więc ten newtonowski moim zadniem jest równie wątpliwy;
http://pl.wikipedia.org/wiki/Koniec_%C5%9Bwiata
http://kopalniawiedzy.pl/Izaak-Newton-k ... olima,2788
http://pl.wikipedia.org/wiki/Koniec_%C5%9Bwiata
Ostatnio zmieniony 25 gru 2012, 21:54 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

102
A ja słyszałam, że 31 grudnia 2099, wtedy kończy się kalendarz Windowsa :D
Mój kalendarz na ścianie konczy się w kwietniu 2013, ale zapobiegliwie kupiłam następny ...
Ale jest jeszcze data wyliczona przez naukowców rok 3036, wyliczali tak dawno (w roku 1594), ze błąd jest pewnie ogromny, ale kto wie...
Ostatnio zmieniony 25 gru 2012, 23:14 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

106
No a jak w nas, znaczy się w ziemię, przypierniczy ... ? Może lepiej niech zachowa rozsądny dystans, bo Bruce Willisa z ekipą wystrzelimy w kosmos ;)
Ostatnio zmieniony 26 gru 2012, 20:19 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

114
Nie wiem kto to jest centuś, ale w swoim czasie papier toaletowy nazywano "luksusikiem". Trudno było go kupić i w szaletech uzywano pociętych gazet. Znany był wierszyk:
Po ci kupujesz TRYBUNĘ LUDU?
-Ażeby pupcię wytrzeć bez trudu
Dziś taką rolę wspaniale mógłby spełnić chociażby NASZ DZIENNIK ;) Ale na szczęście dla jego redaktorów "luksusiku" jakoś nie brakuje! :hhhh:
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 20:19 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

115
Czyli tkwisz w przeszłości....
Dzisiaj luksus to luksus a nie wyrób z makulatury.
Na szczęście tego luksusu możemy zażywać bez ogladania się :ahah:
Centusia musisz sam wygooglać :)
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 20:49 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

119
victoria pisze:Podcierałeś się gazetą a Breżniew miał z tego niezły ubaw... smutne, ale z luksusu możesz zawsze zrezygnować, podwójna satysfakcja :D
Przeceniasz tego pana (a właściwie w ostatnich latach życia "cyborga"). Asceza zaś to wynalazek tych, co szukaja "rozwoju duchowego" i to nie tylko w chrześciaństwie :rotfl1:
Chociaż satysfakcja z rozmazanego na taaaaaaaaaaakiej mordzie kału: BEZCENNE !!!!
P.S. Jeśli jesteś już taka kontr-platformerska, kupuj gazety ze zdjęciami premiera i innych polityków. Użytek "wiadomy":rotfl:
Ostatnio zmieniony 28 gru 2012, 15:38 przez t.oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Koniec świata 21 grudnia br.

120
I znów swoje reakcje, swoje pomysły chcesz przypisać mnie... miejże litość :D
A jeśli nie mozesz zyć bez zaszufladkowania kazdej osoby, to czytaj dokładnie wypowiedzi, bo gdybyś to robił, wiedziałbyś ze żadna opcja nie ma mojego poparcia, będę kontr przeciwko każdej rządzącej, bo taką mamy rzeczywistość, kurde ....
Ostatnio zmieniony 28 gru 2012, 15:59 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron