Re: Czy to tylko spiskowa teoria

2
wiele z tego co Lepper mówił jest prawdą, ale mówił to co ludzie od początku wiedzieli że politycy liżą dupy zachodowi i sprzedają mienie państwowe za bezcen. Dostawali pieski ochłapy i siedzieli cicho.
Wychodzi jeszcze jedna sprawa, że polityka to największa mafia w polsce i bardziej niebezpieczna niż rzesze kiboli.
Chyba każde państwo ma zabujców by uciszali niewygodnych ludzi, najwięcej tego ma usa, izrael, jeśli polska sobie z czymś nie radzi to oni chętnie pomogą uciszyć nie jedną sprawe.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 2:30 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

3
gdyby chcieli sprzątnąć Leppera zrobili by to dużo wcześniej a gen.Petelicki zagubił sie w swych ambicjach i mu sie pod sufitem zamieszało.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 6:33 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

4
Ja?! pisze:Wychodzi jeszcze jedna sprawa, że polityka to największa mafia w polsce i bardziej niebezpieczna niż rzesze kiboli.
Wychodzi na to że powinni natychmiast uwolnić i przeprosić mojego ulubieńca Brunona K. :) .I jakoś wynagrodzić za jego starania na rzecz społeczeństwa.Może zegarek jakiś?Tylko jakiś taki który się nada do odpalenia ładunku.Ucieszy się :ahah: !
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 16:51 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

5
czasem zło w późniejszym czasie wychodzi na dobre, chciał sie gość poświęcić dla lepszego jutra w społeczeństwie, tylko czy następni politycy byliby lepsi ? może gorsi.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 17:25 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

7
A z drugiej strony...nie tak dawno rozmawiałem z kolegą który w polityce siedzi od jakiegoś czasu,twierdzi że te młode wilczki które się za ich plecami czają to znacznie gorsze skurwiele od nich,starych :) Nie ma powodu żebym mu nie wierzył,choć polityk i na dodatek z PiS-u...ostatnio chyba :P ...
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 17:39 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

9
E...ja nie będę wyjeżdżał ,poczekam aż Rzesza do mnie przyjdzie.I tak mam bliżej do Berlina niż do Warszawy,i tak częściej jestem w Berlinie niż w ...I to by chyba miało sens.Decyzje i tak zapadają w Berlinie,ale teraz muszą się jeszcze tłuc do Brukseli,wracać :P ...
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 18:21 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

11
mordotymoja pisze:A z drugiej strony...nie tak dawno rozmawiałem z kolegą który w polityce siedzi od jakiegoś czasu,twierdzi że te młode wilczki które się za ich plecami czają to znacznie gorsze skurwiele od nich,starych :) Nie ma powodu żebym mu nie wierzył,choć polityk i na dodatek z PiS-u...ostatnio chyba :P ...
Tez mi się nie wydaje aby ci młodzi to jacyś fajni byli, ale z drógiej strony to stare wilki zawsze straszą młodymi ;)
Ostatnio zmieniony 29 lis 2013, 23:44 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

12
Tez mi się nie wydaje aby ci młodzi to jacyś fajni byli, ale z drógiej strony to stare wilki zawsze straszą młodymi img/smilies/wink
I na odwrót. :ahah:
Przecież to młodzi mówią, że zrobią porządek z tymi starymi złodziejami, czyli próbują usunąć konkurencję, takie numery już robiła mafia pruszkowska. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 05 gru 2013, 18:20 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

14
odgrzebywanie tego tematu w kampanii wyborczej ma przywrócić Macierewicza na pierwszy plan ? to bład , on musi posiedzieć w kącie by nie psuć klimatów pisowi , jak wygrają to wówczas bedzie na wierzchu , wiec sobie odpuść viktorio by cie Jarek nie zgromił .
Ostatnio zmieniony 11 lip 2015, 7:50 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

16
Andrzej był wazny ale jego ekipa którą sie otoczył zbytnio uwielbiała dzikie seks party , jedna miała nawet kurwiki w oczach .
chciałbym by w tej kwestii ( o której wspomniałaś )wyjaśnić wszystko , ale czy to jest mozliwe dzisiaj ? może za sto lat :/
Ostatnio zmieniony 11 lip 2015, 12:07 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Czy to tylko spiskowa teoria

17
Ano właśnie ....
I też bardzo ciekawe http://vod.pl/programy-tv/po-prostu/952pt
W tym odcinku programu Tomasza Sekielskiego reportaż o amerykańskiej stacji nasłuchowej, która znajduje się na odludziu na północy Polski. Przypuszczalnie to właśnie ona zarejestrowała rozmowy, które były prowadzone feralnego dnia przez uczestników lotu Tu-154 do Smoleńska, gdzie zginęła prawie setka Polaków. Kto ma dostęp do tych nagrań? Co na nich można usłyszeć, że do dziś nie zostały upublicznione?
Ostatnio zmieniony 11 lip 2015, 23:26 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron