Re: Co się działo z serwerem przez 6 dni?

1
teza pierwsza - admin główny rozpoczął weekend w piątek rano, skończył świętować w poniedziałek wieczorem.
w dniu dzisiejszym wziął się wreszcie do pracy :cool:

inne propozycje?
Ostatnio zmieniony 26 sie 2014, 16:11 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Co się działo z serwerem przez 6 dni?

6
Serwer padł akurat, jak wysyłałam PW. Teraz sprawdziłam - wcięło tę odpowiedź, była i nie ma... Jeśli nie dotarła - proponuję teorię spiskową na moją modłę: 'siła wyższa' dała mi coś do zrozumienia, posyłając ten post w kosmos... (a 'siła niższa' w postaciach administratorów serwerów musiała pogłówkować, jak naprawić to, co się przy okazji rozregulowało :ahah:, nie za bardzo się śpieszyli).
Ostatnio zmieniony 26 sie 2014, 16:44 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Co się działo z serwerem przez 6 dni?

8
Lunadari pisze:poważnie? - sam Obama osobiście słuchał kawałków wklejanych z yt? ale numer img/smilies/wink!!
tego to nie wiem. Yes We Can to słynne powiedzenie Obamy a ktoś dorobił literę s po tej aferze Snowdena i NSA, bo faktycznie scanują cały świat gdzie i jak się da.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 sie 2014, 17:48 przez ricochet, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie bądż sługą tego świata"
Budda Shakyamuni

_________________________
[img]http://www.yoursmiles.org/tsmile/fish/t107112.gif[/img]

Re: Co się działo z serwerem przez 6 dni?

10
Hmmm... a moze admin stwierdzil iz nalezy poscic ??? Jak na ludzi wierzacych przystalo i tak dobrze ze nie 40 dni...
Ostatnio zmieniony 26 sie 2014, 21:38 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Co się działo z serwerem przez 6 dni?

11
Nawet porządnej teorii spiskowej nie umiecie wymysleć? :P A tu taka zwyczajna sprawa, link w ogłoszeniach się wziął i się skrzaczył, tak ten z youtube, mniej wiecej późnym popołudniem 20.08 o 19 już forum stało, 21.08 głowny admin serwera, odpisał mi że się tym zajmą, chyba w sobotę 23.08 zapytałam jak długo to potrwa i już nie dostałam odpowiedzi, był weekend :D dzisiaj znów wysłałam maila i zaraz przyszła odpowiedź, przepraszam, że tak długo to trwało, naprawiłem...
I tak admin wyłączył ogłoszenia, wyrzuciłam ten kapryśny link, ale ogłoszenia już nie dam rady włączyć... Znów poprosiłam w mailu o pomoc :D
Ale forum działa.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2014, 21:51 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Co się działo z serwerem przez 6 dni?

16
victoria pisze:Nawet porządnej teorii spiskowej nie umiecie wymysleć?
zazdrośnicy o frekwencję z innych forów zrobili zrzutkę i przekupili głównego admina, żeby zrobił odwyk na Imladisie :P
Ostatnio zmieniony 27 sie 2014, 11:16 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron