Re: Rosja

1
[youtube][/youtube]
;
biedne ruskie :ahah:
ciekawe co z nami robią ? :lzy:
Ostatnio zmieniony 02 mar 2015, 17:04 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Rosja

2
Crows pisze:ciekawe co z nami robią ?
ale 'kto'?


ogólnie rzecz biorąc, brodacz ma sporo racji mówiąc o śmieciowym jedzeniu i ogłupianiu przez telewizję. sęk w tym, że to nie dzieje się tylko na terenie Rosji, a wszędzie.
idąc dalej szerszym torem myślenia, to przypomnienie o likwidacji rosyjskich oficerów w latach trzydziestych przez Stalina, z automatu przywodzi na myśl pomordowanych dekadę później oficerów z Polski na rozkaz tej samej osoby. nie można też nie wspomnieć tragizmu powstania warszawskiego nie tylko z uwagi na samą przelaną krew, lecz przede wszystkim na to, że była to krew wykształconych, samodzielnie myślących młodych ludzi, potencjalnie inteligentnej elity dla przyszłości naszego kraju.


swoją drogą Crows, ciekawy temat tym filmem poruszyłeś. zastanawia mnie tylko czy w odpowiednim dziale ;)?
Ostatnio zmieniony 02 mar 2015, 20:17 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Rosja

3
Lunadari pisze:
Crows pisze:ciekawe co z nami robią ?
ale 'kto'?
no własnie dlatego umieściłem temat w teoriach spiskowych ;)
Ostatnio zmieniony 03 mar 2015, 6:17 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Rosja

4
Crows pisze:
Lunadari pisze:
Crows pisze:ciekawe co z nami robią ?
ale 'kto'?
no własnie dlatego umieściłem temat w teoriach spiskowych ;)
Ze mną niczego nie robią.Mam własny,autorski program autodestrukcji :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 03 mar 2015, 9:57 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rosja

5
Crows pisze:
Lunadari pisze:
Crows pisze:ciekawe co z nami robią ?
ale 'kto'?
no własnie dlatego umieściłem temat w teoriach spiskowych ;)
teraz wszystko jasne :D
brodacz nic nie gadał o Polsce.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2015, 15:46 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Rosja

6
Crows pisze:;
biedne ruskie :ahah:
ciekawe co z nami robią ? :lzy:
Nie ma tu się na prawdę z czego śmiać.
Na naszych ziemiach przez wieki chrześcijanie (wszelkiej maści krzyżowcy, inkwizycja i temu podobne zjeby) również wymordowali najmądrzejszych ludzi, czego skutki widzimy dziś na każdym kroku.
Nazywano ich wiedźmami/wiedźminami od wiedzieć, bo byli to ci, którzy wiedzieli..., znali prawdę...m.in. na temat najeźdźców ludobójców judeochrześcijańskich. To byli znachorzy, uzdrowiciele, szamani itp. Jak myślisz, że to "teorie spiskowe", to myśl dalej.

Potem zabory, komuna dopełniła zniszczenia.

Podzielili Słowian, potworzyli sztuczne państwa - efekty tego mamy chociażby dziś na Ukrainie.

Aż ciężko się powstrzymać, by nie skomentować tak konkretnie twój ogrom ignorancji...
Zapuszczę jednak zasłonę milczenia i zostawię cię z tym, żebyś "przemyślał".

Także na prawdę nie wiem z czego się cieszycie - u nas jest tak samo.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 20:17 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Rosja

8
Crows pisze:odpowiedz jasno => kim są ci ONI
Może chodzi o Reptilianów? Ponoć to oni stoją za ludzką władzą na świecie i hodują nas w jakimś, na pewno makabrycznym, celu?

CM
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 21:44 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Rosja

9
Crows pisze:odpowiedz jasno => kim są ci ONI
Rządzący światem.
Kto rządzi światem? - Na to pytanie już musisz sam sobie poszukać odpowiedzi. Nie będę marnował czasu i energii tutaj na kopanie się z koniem.
Chociaż ty pewnie uważasz, że nikt nie rządzi światem.

Pewien mądry człowiek powiedział: "tylko idioci myślą, że wszystko dzieje się samo z siebie".

I jeszcze do tego jako "uzupełnienie":
„Jeśli człowiek sądzi, że w historycznych ruchach społecznych mają miejsce przypadki to jest on zupełnym głupcem” - Marcus Tulius Cicero.

Badacze, poszukiwacze prawdy poświęcają całe życie, często po kilkadziesiąt lat, by dojść do prawdy, zbudować zrozumienie..., napisano grube tomy..., a ty byś chciał dostać od razu gotową wiedzę podaną na talerzu, do tego ładnie przyrządzoną i najlepiej żeby była lekkostrawna jeszcze.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 22:41 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Rosja

10
Mistyk pisze:Badacze, poszukiwacze prawdy poświęcają całe życie, często po kilkadziesiąt lat, by dojść do prawdy, zbudować zrozumienie..., napisano grube tomy..., a ty byś chciał dostać od razu gotową wiedzę podaną na talerzu, do tego ładnie przyrządzoną i najlepiej żeby była lekkostrawna jeszcze.
Obawiam się iż Ci Twoi poszukiwanie nie tyle znajdują prawdę ale budują swoją prawdę nakręcającą ich pasję. A przynajmniej na początku jest to pasja. Potem uzasadnienie siebie raczej.

CM
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 23:01 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Rosja

11
Są bardziej i mniej idiotyczne teorie spiskowe, to ja już wolę te o masonach, że Ziemia jest płaska, słońce się wokół niej kręci i nie jest kulą, amerykańskich zamachach na samych siebie, UFO itp.
Przynajmniej można się pośmiać i jest wesoło.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 1:29 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Rosja

12
Mistyk pisze:
Crows pisze:odpowiedz jasno => kim są ci ONI
Rządzący światem.
Kto rządzi światem? - Na to pytanie już musisz sam sobie poszukać odpowiedzi. Nie będę marnował czasu i energii tutaj na kopanie się z koniem.
Chociaż ty pewnie uważasz, że nikt nie rządzi światem.

Pewien mądry człowiek powiedział: "tylko idioci myślą, że wszystko dzieje się samo z siebie".

I jeszcze do tego jako "uzupełnienie":
„Jeśli człowiek sądzi, że w historycznych ruchach społecznych mają miejsce przypadki to jest on zupełnym głupcem” - Marcus Tulius Cicero.

Badacze, poszukiwacze prawdy poświęcają całe życie, często po kilkadziesiąt lat, by dojść do prawdy, zbudować zrozumienie..., napisano grube tomy..., a ty byś chciał dostać od razu gotową wiedzę podaną na talerzu, do tego ładnie przyrządzoną i najlepiej żeby była lekkostrawna jeszcze.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
nie jestem ani koniem ani idiotą panie kultura mistyk
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 6:11 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Rosja

13
Pewnie to krasnoludki. Odgrywaja sie za sierotke Marysie, ktora im nawiala z księciem. Z księdzem?
Swiatem rzadzi egoizm. Zimny, nieczuly, wyrachowany, dbajacy o siebie. Kim sa ci ktorzy go zasiali w ludziach? Ktorzy niosa zlo zrodzone w mroku i z mroku? Dziecmi nocy?
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 6:12 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rosja

15
ci co wierzą że wszystko jest jednością powinni zauważyć , że wszyscy mają wpływ na los tego swiata , nawet ten najmniejszy może wywołac lawine zjawisk ( np "efekt motyla" )
, tylko że , niektórzy wolą poświecac swą energie na tworzenie obrazów które sobie budują , w całej masie informacji zawsze można znaleźć "dowody" na potwierdzenie swego zaszufladkowanego móżdżku .
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 6:24 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Rosja

16
Wiesz, ja bym powiedziala ze kazda zmiana ma gdzies swoj poczatek. W nas. Reszta to lawinowo narastajaca konsekwencja tej zmiany, generujaca kolejne. Zle sie dzieje, gdy ten proces wymyka sie spod kontroli.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 7:37 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Rosja

17
Crows pisze:nie jestem ani koniem ani idiotą panie kultura mistyk
I też tego nie powiedziałem, ani nie twierdzę, że tak jest.
Przytoczyłem cytaty, dobrze wpisujące się w temat moim zdaniem.
"kopać się z koniem" - to jak podaje słownik (wiktionary) znaczy: walczyć z czymś bez szans na powodzenie, daremnie, na próżno...
Crows pisze:ci co wierzą że wszystko jest jednością powinni zauważyć , że wszyscy mają wpływ na los tego swiata , nawet ten najmniejszy może wywołac lawine zjawisk ( np "efekt motyla" )
Powiem ci, że ja tam w nic nie wierzę - wszystko sprawdzam, na ile mogę to podchodzę rozumowo, kiedy rozum nie ogarnia to intuicyjnie... Zawsze trzeba mieć otwarty umysł i nie trzymać się sztywno określonych poglądów.

Nie wierzysz w "teorie spiskowe", ale wierzysz w coś tak bzdurnego jak "efekt motyla". Pogratulować. Dlatego nie znajdziemy wspólnego języka jeszcze długo, o ile w ogóle.
Efekt motyla – był taki thriller fantastycznonaukowy, z tym że z nauką to miał jeszcze mniej wspólnego niż wiara we wróżki (bo w tych bajkach jest ziarnko prawdy, a w efekcie motyla nawet tego ziarnka nie odnajdziesz).
Nawet wikipedia podaje "anegdotyczne przedstawienie chaosu deterministycznego...";"...To przekonanie okazało się jednak błędne..."
polliter pisze:Są bardziej i mniej idiotyczne teorie spiskowe, to ja już wolę te o masonach, że Ziemia jest płaska, słońce się wokół niej kręci i nie jest kulą, amerykańskich zamachach na samych siebie, UFO itp.
Przynajmniej można się pośmiać i jest wesoło.
Zapomniałeś o cyklistach.
A... szkoda słów...

Robisz krecią robotę. Wiesz jak się takich ludzi nazywa? "Pożyteczni idioci". Tylko stwierdzam fakt - nikogo nie wyzywam.

"amerykańskich zamachach na samych siebie" - tu akurat jest trochę prawdy, tylko źle sformułowane, błędnie, prześmiewczo.
Nie na samych siebie, bo ci co to zorganizowali nie siedzieli w tych wieżowcach! To chyba logiczne.
Z czym masz problem, czego nie jesteś w stanie ogarnąć: że to był zamach terrorystyczny? Pewnie, że był.
Że stali za tym ludzie z najwyższych szczebli władzy, politycy, służby specjalne, wywiadowcze, Mosad itd..., a nie banda pastuchów z azjatyckich stepów? To już twój problem - ja nie będę kopał się z koniem jak już mówiłem.
civilmonk pisze:
Mistyk pisze:Badacze, poszukiwacze prawdy poświęcają całe życie, często po kilkadziesiąt lat, by dojść do prawdy, zbudować zrozumienie..., napisano grube tomy..., a ty byś chciał dostać od razu gotową wiedzę podaną na talerzu, do tego ładnie przyrządzoną i najlepiej żeby była lekkostrawna jeszcze.
Obawiam się iż Ci Twoi poszukiwanie nie tyle znajdują prawdę ale budują swoją prawdę nakręcającą ich pasję. A przynajmniej na początku jest to pasja. Potem uzasadnienie siebie raczej.

CM
Nie wiem co dokładnie masz na myśli (chyba błąd się wdarł) ale spróbuję odpowiedzieć.
Nie moi poszukiwacze (jeśli miało tam być to słowo zamiast "Twoi poszukiwanie"), ale moje poszukiwanie.

Nie wiem skąd ty czerpiesz informacje o świecie - z tv, z mediów? To by wiele wyjaśniało. W takim razie powodzenia, jak wyżej - nie znajdziemy wspólnego języka.

Nie będę już raczej burzył waszej wizji świata i wybijał was z waszej strefy komfortu. Tak długo ją budowaliście (a raczej została zbudowana), tyle energii poświęcacie na jej obronę, jest wam w niej dobrze, więc śpijcie sobie dalej słodko.

Skorzystam z rady De Mello, której na początku nie rozumiałem zbytnio, kiedy to czytałem, dopiero po latach dojrzałem, zrozumiałem, a nawet nie ja, życie udowodniło, zrozumienie samo przyszło, czego życzę wszystkim:
Ludzie tak naprawdę nie chcą dojrzeć, nie chcą się zmienić, nie chcą być szczęśliwi. Jak to mi kiedyś ktoś mądrze powiedział: "Nie staraj się ich uszczęśliwiać na siłę, bo narobisz sobie kłopotów. Nie próbuj uczyć świni śpiewu. Stracisz swój czas, a i świnię zdenerwujesz".

Przypomina mi się tu jeszcze inna historia o biznesmenie, który wszedł do baru, usiadł i zobaczył faceta z bananem w uchu. Wyobraź sobie, z bananem w uchu! I myśli sobie: "Czy ja czasem nie powinienem mu jakoś o tym powiedzieć? Nie, przecież to nie moja sprawa". Ale myśl ta nie daje mu spokoju. Po jednym czy dwóch drinkach zwraca się do faceta:

- Przepraszam, hmm, ma pan banana w uchu.

Facet na to: - Przykro mi, ale nie wiem, o co panu chodzi.

Biznesmen powtarza: - Ma pan banana w uchu!

Na co indagowany: - Głośniej proszę, bo mam banana w uchu!

Takie działanie nie ma sensu. "Przestań, przestań i jeszcze raz przestań" - mówię do siebie. Powiedz swoje i zmykaj stąd. Jeśli skorzystają z tego, to dobrze. Jeśli nie, to trudno!
I na koniec wywodu mój ulubiony cytat z książki ANTHONY DE MELLO - PRZEBUDZENIE
Ktoś kiedyś zapytał: "Czym jest oświecenie? Czym jest przebudzenie?" Nim omówię tę kwestię, pozwolę sobie opowiedzieć pewną historyjkę.

Oto pewien londyński tramp poszukiwał miejsca na nocleg. Z trudem zdobył kromkę chleba do zjedzenia. Doszedł do bulwaru nad Tamizą. Ponieważ mżyło, owinął się w swój stary płaszcz. Właśnie miał się ułożyć do snu, gdy nagle pojawił się elegancki Rolls-Royce. Wysiadła z niego piękna młoda dama i powiedziała:

- Mój dobry człowieku, chyba nie zamierzasz spędzić nocy na tym nabrzeżu?

A tramp na to: - Ależ tak.

Ona w odpowiedzi: - Nie mogę na to pozwolić. Proszę jechać do mego domu, gdzie wygodnie się prześpisz i zjesz dobrą kolację. Nalegała, by włóczęga wsiadł do samochodu. Wyjechali poza granice Londynu, gdzie znajduje się okazała rezydencja i rozległe włości damy. Został wprowadzony przez majordomusa, któremu dama poleciła:

- James, dopilnuj, by położono go w którymś z pokoi dla służby i dobrze potraktowano.

Tak też James uczynił. Młoda dama rozebrała się i już miała się położyć do snu, gdy nagle przypomniała sobie o swoim gościu. Narzuciła coś na siebie i powędrowała korytarzem do skrzydła przeznaczonego dla służby. Dostrzegła światło w pokoju, w którym zakwaterowano trampa. Pukając delikatnie w drzwi, otworzyła je i zauważyła, że mężczyzna jeszcze nie śpi.

- Czy coś cię gnębi, mój dobry człowieku, czy podano ci dobry posiłek? - zapytała.

- Nigdy w życiu nie jadłem lepszego, proszę pani - padła odpowiedź.

- Czy nie jest ci zimno? - pytała dalej.

- Ależ nie, jest cudownie ciepło.

Zapytała w końcu:

- A może potrzebujesz towarzystwa? Posuń się trochę! - mówiąc to podeszła do niego.

On odsunął się nieco w bok i... wpadł do Tamizy! Ha! Nie spodziewaliście się tego! Oświecenie! Oświecenie! Przebudzenie. Kiedy będziesz gotów zamienić swe iluzje na rzeczywistość, gdy będziesz już przygotowany, by zamienić sny na fakty, to oznaka, że jesteś na dobrej drodze. Tu życie zaczyna mieć sens. Wówczas dopiero życie jest piękne.
Święte słowa...
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 9:00 przez Mistyk, łącznie zmieniany 2 razy.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Rosja

18
Crows pisze:"RZĄDZĄCY ŚWIATEM " - nastepna magiczna odpowiedź
Ok Crows specjalnie dla Ciebie wklejam fragment tekstu z jednego z moich ulubionych blogów, rzucający trochę światła na to kto rządzi na planecie Ziemia:
Big Zbig nie jest tuzinkowym obszczymurkiem jak byle pismak z Timesa czy Washington Post. Nie jest marionetką jak Obama, Cameron czy Merkel. Jest animatorem. Nad nim w hierarchii NWO stoją tylko reżyserzy i autorzy scenariusza – Rothschild, Rockefeller i kilku pomniejszych żydowskich bankierów. To oni piszą scenariusz i reżyserują wszystko z ich gabinetów. A Big Zbig, Kissinger, Soros i garstka innych animatorów zgodnie ze scenariuszem pociągają za sznureczki kierując marionetkami politycznymi. Tak w skrócie wygląda szczyt piramidy NWO.
źr: https://opolczykpl.wordpress.com/
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 13:40 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Rosja

20
Mistyk pisze:
Crows pisze:odpowiedz jasno => kim są ci ONI
Rządzący światem.
Kto rządzi światem? (..)
Chociaż ty pewnie uważasz, że nikt nie rządzi światem.

Pewien mądry człowiek powiedział: "tylko idioci myślą, że wszystko dzieje się samo z siebie".
czyżby Robespierre był (już!) 'sterowany'?? OMG!!

Mistyk pisze:I jeszcze do tego jako "uzupełnienie":
„Jeśli człowiek sądzi, że w historycznych ruchach społecznych mają miejsce przypadki to jest on zupełnym głupcem” - Marcus Tulius Cicero.
'uzupełnienie' słowami Cycerona wypowiedzianymi w zupełnie innej scenerii, ma się nijak do okoliczności 2100 lat później.
w starożytności co prawda spiskowanie było dość popularnym zjawiskiem,
lecz same teorie spiskowe zrodziły się raczej po rewolucji francuskiej..




Mistyk pisze:
(..)
On odsunął się nieco w bok i... wpadł do Tamizy! Ha! Nie spodziewaliście się tego! Oświecenie! Oświecenie! Przebudzenie. Kiedy będziesz gotów zamienić swe iluzje na rzeczywistość
może 'wylej' najpierw przypadkową 'wodę' z uszu..
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron