Re: Paul McCartney

2
Nie, no Viki... Od kiedy zajmują Cię aż tak niewiarygodne teorie spiskowe?
Wystarczy wziąć od Paula (jego sobowtóra) odciski palców i sprawa wyjaśniona. Sobowtór o takim samym, charakterystycznym głosie? Zauważ, że kompozycje McCartneya są bardzo charakterystyczne i od razu rozpoznawalne.
Jeden, wielki stek bzdur. Trudno to traktować poważnie. :ahah:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2013, 21:14 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Paul McCartney

4
Nie traktuję tego ani powaznie, ani nie :D jestem pod wrażeniem, stworzenia takiej mistyfikacji, ktoś się nieźle napracował, nie pominął najdrobniejszego szczegółu, zastanawiam się tylko dlaczego nie sprawdzili jego dna i jego brata? No chyba, że go też podmienili ;)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2013, 22:33 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Paul McCartney

5
A jeśli podmienili całą "czwórkę z Liverpoolu"? Wiesz, The Beatles mieli wpływ na młodzież.
Jednak nie, Lennon miał niewyparzoną gębę, sobowtór nie wypowiadałby się tak źle o dobrych Amerykanach. :ahah:

Weź pod uwagę, że musieliby sobowtóra Paula nauczyć grać na basie i zrobić z niego mańkuta. No, chyba że znaleźli podobnego, jak dwie krople ropy naftowej, leworęcznego, genialnego kompozytora, o takiej samej barwie głosu. Jeśli tak, to powinni grać w totka, bo to, że mieliby szczęście, to mało powiedziane.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2013, 23:43 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Paul McCartney

6
To długi film, ale warto go obejrzeć. Ciekawe, co o tym myślicie...

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 1:56 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Paul McCartney

7
To tylko teoria spiskowa, w 1983 Paul McCartney został oskarżony w Berlinie o ojcostwo i jak w takich przypadkach została zbadana jego krew. Jak by to nie był Paul McCartney to wtedy by to ujawniono.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 7:31 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Paul McCartney

8
Ale w 1983 r. to już był Campbell vel McCartney, czyli badania stwierdziły tylko, że ten akurat facet jest ojcem, nic poza tym. Według tej teorii został on podstawiony za prawdziwego McCartneya 1967 r. i cały czas za niego uchodził (i uchodzi), więc to badanie krwi niczego nie obala. Trzeba by znaleźć DNA "prawdziwego" McCartneya i porównać z DNA "obecnego", wtedy mielibyśmy niezbity dowód.

Poza tym, ten dział nazywa się "Teorie spiskowe". Toja, heloł! :D
Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 10:44 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Paul McCartney

9
W tym filmie podpadło mi to że na miejsce wypadku przyjeżdża Security Service a nie policja. Pasażerka nie odniosła obrażeń. No i ta urwana głowa.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 13:24 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Paul McCartney

10
Faktycznie spiskowa teoria, a nawet kilka.
Sporo o tym w google. Za dużo info które sie układają w całość żeby to były bujdy. Coś w tym prawdy musi być. Nabardziej prawdopodobne to śmierć poula, a śmierć johna była karą za coś i ostrzeżeniem dla pozostałych. Ewidentnie służby specjalne gb i usa wspułpracowały by mieszać w tej grupie.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 17:20 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Paul McCartney

11
toja pisze:W tym filmie podpadło mi to że na miejsce wypadku przyjeżdża Security Service a nie policja. Pasażerka nie odniosła obrażeń. No i ta urwana głowa.
Teoretycznie jest to możliwe. To pasażerka zawiadamia policję i mówi, że jest to wielki Paul McCartney, więc policjant przyjmujący zgłoszenie zawiadamia przełożonych, pewnie z pytaniem co robić. W końcu nie jest to wypadek, w którym ginie pan Smith, tylko wielka gwiazda w apogeum popularności. Zdarza się, że jedna osoba w wypadku ginie, a druga wychodzi bez szwanku. Obrażenia ofiary również są możliwe.

Ja tylko przedstawiłem teorię, którą prezentują autorzy filmu i jest to teoria dość prawdopodobna, co nie znaczy, że jestem jej zwolennikiem. Równie dobrze, Paul może sobie żyć w doskonałym zdrowiu. Tego nikt na pewno nie wie, poza ludźmi zamieszanymi w tę sprawę.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 17:50 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Paul McCartney

12
Takie obrażenia ofiary również są nie możliwe, z opisu wygląda to jak po wybuchu bomby " co jest możliwe " no i sam wymyślam teorie spiskowe :)
Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 18:20 przez toja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Paul McCartney

13
Na tym polegają teorie spiskowe, że wszystko w nich jest możliwe. :D
Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 23:34 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Paul McCartney

15
Pewnie, że można, zapomniałem o tym, że już się pojawił. Jeśli można, to prosiłbym o połączenie tych tematów.
Wtedy nie widziałem tego filmu (nie odbieram tu VOD z Polski) i opierałem się na tym, co słyszałem o tej teorii z innych źródeł, ale po obejrzeniu go teraz, zaczynam mieć wątpliwości, bo niektóre tezy mają dość mocne oparcie, co jednak nie znaczy, że jestem jej zwolennikiem. Przyjmuję tylko taką możliwość, coś na takiej zasadzie jak agnostyk traktuje istnienie Boga. :D
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teorie spiskowe”

cron