Re: Sanofil -- gdy pogryzą Cię komary

1
Sanofil to lek w aerozolu. Pianka produkowana przez Pruszkowski Herbapol z takich składników jak koszyczek rumianku, koszyczek krwawnika, koszyczek nagietka, kora dębu, liść szałwii, ziele skrzypu, mentol, anastezyna.

Preparat ma działanie ściągające, przeciwświądowe, przeciwbakteryjne, znieczulające oraz przeciwbólowe. Stosuje się w pokrzywce, wyprysku alergicznym, w kontaktowym zapaleniu skóry, w świądzie. Nie wolno stosować w uczuleniu na którykolwiek z jego składników.

Idealny przy wypadach na Mazury jako środek łagodzący ugryzienia komarów.

I istotna sprawa. Fenistil o identycznym działaniu kosztuje do 30 zł. Sanofil do 8 zł :)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 23:21 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

Re: Sanofil -- gdy pogryzą Cię komary

2
Nie omieszkam przetestować :satan:
Od dziecka bardzo źle znosiłam ugryzienia komarów-zwlaszcza moje nocne "rozdraywania", zupełnie nieświadome, źle się kończyły, bo ugryzienia przbierały wielkosc nawet kilkunastocentymetrowych, bolących placków. Dlej mam niezdrową tendencję do rozdrapywania ukąszeń komarzyc, ale najgorsze, że moja córa ma podobnie. Ma dpiero 4 lata, ale każde lato to seria czerwonych placków, które dokuczają, goją się źle. Zaczęłam sporo czytać na temat komarów, na temat alergii odnośnie ich ukąszeń, niemniej doraźne środki - dobrze działające, wskazane i dla matki i córki ;) Sezon, jak dla mnie, już się zaczął :D
Ostatnio zmieniony 28 mar 2010, 0:05 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zielarstwo”

cron