Re: centrala

33
Crows pisze:a miałem nadzieje na zrozumienie :/
Na mnie nie licz :P ...Byłem przed chwilą w lesie i nic...żadnych pozytywnych wibracji,to może przez tych leśników ,bo strasznego bałaganu w lesie narobili,później pewnie zwalą wszystko na dziki.Tylko jedna brzoza,złamana ,przyglądała mi się długo,jakby z wyrzutem ...takie miałem wrażenie .Zrolowałem wrażenie,wrzuciłem do plecaka,w domu,na spokoinie,po kawie przyjrzę się wrażeniu.Nie wiem jak wrażenie zachowa się w warunkach mocno odbiegających od naturalnych,na dodatek w temperaturze pokojowej :/...
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 16:50 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: centrala

34
civilmonk pisze:Ayalen, często coś Ci się nie chce :)

CM
A to zalezy od muzyka. Przy wirtuozie chce sie wszystko, przy dyletancie - nic sie nie chce.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 20:16 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

36
wiec jest jakiś dyrygent czy nie ? , kto dyryguje tysiącami termitów przy budowie kopca ? orkiestra gra ( nie którzy fałszują )
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 21:04 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

37
Crows pisze:wiec jest jakiś dyrygent czy nie ? , kto dyryguje tysiącami termitów przy budowie kopca ? orkiestra gra ( nie którzy fałszują )
Nikt :) .Mieszkam w pobliżu mostu,czasami ,jak wiatr wieje z odpowiednią siłą i z odpowiedniego kierunku most zaczyna śpiewać .
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 21:11 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

40
Crows pisze:a wiatrem kto dyryguje ? , gdzie jest wiatr gdy nie wieje ?
A gdzie jest słońce kiedy śpi :rotfl1: ?Gdzie było w piątek do południa ?Z kim się szlajało ?A ja tu czekam i czekam i doczekać siem nie mogem :zulus: !
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 21:41 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

41
civilmonk pisze:Crows, już Ci odpowiedziałem: Akasza.
Ayalen, masz zastrzeżenia do mojej batuty?

CM
A bo to widzialam?
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 23:45 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

45
Do Akaszy i tak, wszystko leci. Nie wiem czy wiesz ale najnowsze teorie fizyków wskazują iż hinduska koncepcja Akaszy jest prawidłowa. Masz wiec swoją poszukiwaną centralę.

CM
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 11:42 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: centrala

46
ty sobie nazywaj coś jak chcesz , mimo to wiekszość ludzików wszelkiej maści uczonawej prawi o bogu a nie o twojej akaszy :P
;
aaaaaaa przepraszam , że nie napisałem akaszy przez duże A , mam nadzieje ze twoje ego mi wybaczy :ahah:
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 12:08 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

47
A czemu miałbym się tym przejąć? Pomyślałeś może że ja w tą Akaszę wierzę? :stu: Puknij się w dziób może :)

W tej dziedzinie możliwe są tylko spekulacje, czekam na kolejne badania fizyków i ich teorię. Akasza to spekulacja. Założyłeś wątek spekulacyjny więc podałem Ci dosyć zgrabną opowieść zawierającą odpowiedzi na Twoje spekulatywne pytania.

W dziedzinie duchowości wierze / wiem tylko to czego sam doświadczam. Akaszy nie doświadczam.

CM
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 12:30 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: centrala

48
schodzisz na dziady w swym nielogicznym samozaprzeczającym sie miedleniu ( chociaż sie nie dziwie bo w twojej branży to standard)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 12:36 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

49
Crows pisze:wiec jest jakiś dyrygent czy nie ? , kto dyryguje tysiącami termitów przy budowie kopca ? orkiestra gra ( nie którzy fałszują )
Jest, ale wszystko się poprostu dzieje, tak jak w królestwie jest król, ale to nie znaczy że ręcznie wszystkim dyryguje.
Raz siedzi w pałacu, raz w jakiejś przygranicznej fortecy, innym razem jeżdzi po lesie itd... a królestwo żyje swoim życiem.
Crows pisze:jeśli w tym czasie myslisz o seksie z okazji walentynek to twa centrala w tej chwili , w tym czasie przesuwa sie do jaj , gdy zaczniesz myslec o obiedzie to centrala rzadzi wżoładku , jesli bedziej myslał o sraniu centrala przesuwa się do odbytu :P
Król znajduje się pod różnymi wpływami, bo bynajmniej w próżni nie siedzi ;)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 12:43 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

50
Crows pisze:schodzisz na dziady w swym nielogicznym samozaprzeczającym sie miedleniu ( chociaż sie nie dziwie bo w twojej branży to standard)
Wyjaśnij dlaczego na dziady i gdzie tu jest samozaprzeczenie.

CM
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 12:51 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: centrala

51
na tym polega twa ironiczna siła iluzji miedleniowej , chcesz szkolić innych jak papież ku uszczęsliwieniu innych a nie chcesz dostrzec swej miedleniowej iluzji jeno pytasz sie innych , tak wiele wiesz co masz miedlić innym o innych a kiedy potrzebujesz sie spotkac ze swym spokojem to pierdzisz w gacie i załatwiasz go miedleniem , to ze znikniesz z tego forum to nie znaczy że weszłeś w spokój zapewne tak jak inni miedleniowyznawcy dopłyniesz jak okret na inne forum i znów bedziesz mieldił swe wyzwoleńcze hasła pod rzekomym pretekstem uszczęśliwienia innych , sądzisz ze inni to głupcy ? w Amazonii odkryto plemie które wykazuje niezwykły poziom psychologicznego rozwoju , całe szczęście że miedleniomówcy wszelkiej masci jeszcze ich nie pragneli uszczęśliwić ich swym popedem " wyzwolenia ludzkości".
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 14:26 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

52
Crows pisze:na tym polega twa ironiczna siła iluzji miedleniowej , chcesz szkolić innych jak papież ku uszczęsliwieniu innych a nie chcesz dostrzec swej miedleniowej iluzji jeno pytasz sie innych , tak wiele wiesz co masz miedlić innym o innych a kiedy potrzebujesz sie spotkac ze swym spokojem to pierdzisz w gacie i załatwiasz go miedleniem , to ze znikniesz z tego forum to nie znaczy że weszłeś w spokój zapewne tak jak inni miedleniowyznawcy dopłyniesz jak okret na inne forum i znów bedziesz mieldił swe wyzwoleńcze hasła pod rzekomym pretekstem uszczęśliwienia innych , sądzisz ze inni to głupcy ? w Amazonii odkryto plemie które wykazuje niezwykły poziom psychologicznego rozwoju , całe szczęście że miedleniomówcy wszelkiej masci jeszcze ich nie pragneli uszczęśliwić ich swym popedem " wyzwolenia ludzkości".
Ulżyło? Super. Na zdrowie :) Jeśli coś jeszcze leży Ci na sercu w związku z moją osobą to dawaj. Po co masz to w sobie gnieść.

A jeśli skończyłeś to teraz wyjaśnij na czym polega moje zejście na dziady i samozaprzeczenie w tym co powyżej napisałem. Bo chyba wiesz a nie tylko tak rzucasz dla dziobania samego? Jesteś facet czy nie? Powiedziałeś A to powiedz B. Konkretnie a nie pierdu pierdu jaki to jestem niedobry bo to nie niedzielna szkółka.

CM
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 14:36 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: centrala

55
conanie nie bede bił pokłonów przed miernotami i oszustami manipulującymi ludzkimi umysłami , jesli ci to pasuje to daj mi dzisiaj 6 ostów i spieprzam stąd .
załozyłem ten temat nie po to by miernoty buddyjskie mi go zasrywały , mają w swoich tematach tyle pola ze mogą sobie tam pierdziec do woli na potrzeby swych muminków .
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 16:06 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

56
Crows pisze:conanie nie bede bił pokłonów przed miernotami i oszustami manipulującymi ludzkimi umysłami , jesli ci to pasuje to daj mi dzisiaj 6 ostów i spieprzam stąd .
załozyłem ten temat nie po to by miernoty buddyjskie mi go zasrywały , mają w swoich tematach tyle pola ze mogą sobie tam pierdziec do woli na potrzeby swych muminków .
Crows nikt Ci pokłonów bić nie każe, tylko chodzi o to żeby zachować chociaż jakieś pozory kulturalności, przecierz argumenty Civilmonka nie są takie znowu "doskonałe" ;)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 16:18 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

57
chcesz powiedzieć , że wchodze na granice chamstwa dlatego że ktoś w kwiatkowym stylu robi ze mnie idiote ? :P
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 16:24 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

58
Crows pisze:conanie nie bede bił pokłonów przed miernotami i oszustami manipulującymi ludzkimi umysłami , jesli ci to pasuje to daj mi dzisiaj 6 ostów i spieprzam stąd .
załozyłem ten temat nie po to by miernoty buddyjskie mi go zasrywały , mają w swoich tematach tyle pola ze mogą sobie tam pierdziec do woli na potrzeby swych muminków .
Z tego jak piszesz wynika żeś sam jest intelektualną miernotą skoro nie potrafisz poskładać paru zdań by się tezy uzasadnić. I jak się nie podoba spadaj do kwiatka - rozpoznaleś go jak swój swego przecież,co widać po poziomie tego jak się zachowujesz dzisiaj.

CM
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 16:27 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: centrala

60
na moim samsungu z przekątną 3.27 nie obejmuję wszystkiego
albo się wciełem albo oberwałem
/ jak słusznie to ok. a jak nie to.. pofakcie czy można od/oberwać.

łosiu wcięty za małocalowiec

ps
czasami też mam siebie dość. ale to nie powód do automobingu
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 16:29 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filozofia”

cron