Re: centrala

62
nadal mi cie żal , zapewne jutro powiem to samo wiec nie czekaj i nie psuj mi tematu .
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 16:55 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

63
Crows pisze:nadal mi cie żal , zapewne jutro powiem to samo wiec nie czekaj i nie psuj mi tematu .
To może inaczej. A co. Co mogę zrobić byś przestał czuć ten żal, bo to nie jest przyjemne uczucie? Zaproponuj coś w granicach rozsądku to może będę w stanie to uczynić.

To się nazywa wyciągnięciem w stronę kruka chrześcijańsko-buddyjskiego serca. Kruk na to łypnie żółtawym okiem i dzioba otworzy. Wiatr w skałach zamrze na chwilę by decyzję kruka zaraz po kamieniach rozdmuchać wszem i wobec. A kruk z dziobem rozwartym łypie i łypie. I w pewnym momencie wrzaśnie - "Kraaa Kraaa Kraaaa". I to echo się poniesie wiatrem.

Morał wyciągnij sam.

CM
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 20:27 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: centrala

65
Nie miałem okazji wcześniej zapoznac sie z całością.
Myśle, ze nic wielkiego się tu nie stało aby sprzatać.
Jasna, przejrzysta wymiana zdań/ ja ją fragmentarycznie doswiadczyłem bedac na VI-Fi w King_crosie ( przypadkowa zbieznośc)na moim smarku-jangu.
Mam wrażanie, że wystarczy wrócić do tematu ojca założyciela wątku Crosa,
wszak czyż nie warto kogoś czasami zrugać by być zruganym, by odkrył swoje karty i uswiadomił sobie gdzie siedzą tuzy.
niszcząc zapisane emocje niszczymy czastkę siebie i nie ważne ko to co to powiedział a ważne kto co pojął.

Pacz Ay jak to się robi.
Gdybym chcaiał sie coś o sobie dowiedzieć rzekłbym bez pardonu
,,Ay Ty przemądrzała niewiasto , jak smiesz pouczać demoratora.... " i już mówisz mi wszystko o mnie, dzięki tobie poznaje sam siebie.
Twoja centrala ukryta we wnętrzu dziwnym sposobem odrzuca mój prztyk i broniąc się atakuje wrogością mojego mnie.

Ale.... ja Cię szanuję i lubię, lubię jak szeleścisz o swoich myślach i mam wrażenie, żecie lubiłem odzawszego.

Łosiu doranyprzyłuż

ps
nie znam przyszłosci ale nie przewiduję Cięznając, że rzucisz sie na mnie z okrzykiem : Kil him Moose Kawosza ( przypadkowa zabiezność z Akasza)
Taka jest moja propozycja.
Łosiu zachwycony żywotnym napieciem wielowatkowość
Ostatnio zmieniony 16 lut 2015, 14:03 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: centrala

66
Łosiu pisze:niszcząc zapisane emocje niszczymy czastkę siebie i nie ważne ko to co to powiedział a ważne kto co pojął.
:dzieki:
Ostatnio zmieniony 16 lut 2015, 19:42 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

67
Łosiułososiu, ani mysle sie rzucac na Cie, z tych czy innych wzgledow. Emocji nie zniszczysz, nie da rady. A ja mowilam o uporzadkowaniu balaganu, do ktorego takze sie przciez przyczynilam.
Ps.
Ocet na rany... ryzykowny pomysl. Dobrego dnia
Ostatnio zmieniony 17 lut 2015, 9:56 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

68
Moja centrala tylko zawiaduje ciałem, ale zdałem sobie z tego sprawę, ze ona funkcjonuje osobno
dopiero w drugiej kwarcie mego zycia.

Rano budzi mi sie swiadomość i póki nie każe podnieść się powiekom nie wiem gdzie jestem.

Czasami mam wrażenie że budzę się w innym miejscu i w innym czasie.

Po analizie otoczenie dociera do mnie gdież spoczywało me ciało. Zdarza mi sie też, że myslami jestem w zamyślonym swiecie a ciało robi swoje np. pisze, jedzie, pije, je.
Odruchowo wykonuje czynności z których moja siedomość czerpie doznania ...różne doznania.

Chciałbym w kiedysiu zasiedlić swoją świadomościa inne ciało , być w nim i czuć to co oneo czuje. W drugim ciele zapewne funkcjonuje też inna centralna swiadomość.

Moze ktoś się za mna zamienic? ...ciałkiem, lub mnie wpuscić do swej centralnej jednostki? ... hmmmm?

Łosiu zamieniacz

Łosiu zarzadzanie centralne
Ostatnio zmieniony 12 mar 2015, 9:19 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: centrala

71
wybacz , ze zdegustowałem twą rusko-lubną elokwencje , ale taka mi sie nasuneła treść , oczywiście dotyczy ona wszelkih naukowcowych baranów z całego swiata , także amerykańskich :)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2015, 17:24 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

72
Wypraszam sobie,nie jest rusko-lubna,jest wyważona .Na tyle na ile mnie na to stać :satan: .Czytałem ostatnio o jakiś dziwacznych i kosmicznie drogich doświadczeniach prowadzonych na zwierzętach,a właściwie ze zwierzętami,przez jedynie słusznych,amerykańskich naukowców :P .Coś totalnie bez sensu za makabryczną kasę.Wyleciało mi z głowy :( ...
Ostatnio zmieniony 14 mar 2015, 18:34 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

73
Chciałbym w kiedysiu zasiedlić swoją świadomościa inne ciało , być w nim i czuć to co oneo czuje. W drugim ciele zapewne funkcjonuje też inna centralna swiadomość.

Moze ktoś się za mna zamienic? ...ciałkiem, lub mnie wpuscić do swej centralnej jednostki? ... hmmmm?
Ja też tak chciałabym się zamieniać z niektórymi ludźmi ale tylko na chwilę i tylko głową.

A, coś mi się przypomniało. Kiedyś wyobrażałam sobie przez wiele dni, że jestem drzewem i jakiś duży ptak dwa razy chciał na mnie usiąść. Ciekawe nie. Nie wiem co to był za ptak, duży jakiś, z rozpiętymi skrzydłami miał ze dwa metry. Dziwne też było to, że raz nadleciał kiedy zmierzchało a drugi kiedy świtało.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 7:51 przez eksperymenta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

74
mordotymoja pisze:Wyleciało mi z głowy :( ...
chciałbys by to co ci wyleciało z głowy uznał za argument , wszak taka dyskusja trąca radiomaryjnym smrodem :P
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 7:57 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

75
eksperymenta pisze:Kiedyś wyobrażałam sobie przez wiele dni, że jestem drzewem i jakiś duży ptak dwa razy chciał na mnie usiąść. Ciekawe nie. Nie wiem co to był za ptak,.
to byłem ja - centralny punkt zarzadzania :)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 8:00 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: centrala

76
Crows pisze:
eksperymenta pisze:Kiedyś wyobrażałam sobie przez wiele dni, że jestem drzewem i jakiś duży ptak dwa razy chciał na mnie usiąść. Ciekawe nie. Nie wiem co to był za ptak,.
to byłem ja - centralny punkt zarzadzania :)
Nie był czarny, tylko w różnych odcieniach brązu.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 8:17 przez eksperymenta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

80
Crows pisze:
mordotymoja pisze:Wyleciało mi z głowy :( ...
chciałbys by to co ci wyleciało z głowy uznał za argument , wszak taka dyskusja trąca radiomaryjnym smrodem :P
„Ciśnienie wytwarzanie w czasie wydalania pingwinów – kalkulacje odnośnie defekacji ptaków” Takie badanie przeprowadzono na jeden z amerykańskich uczelni.Myślę że praca będzie kontynuowana, bo nie uwzględniono kierunku i siły wiatru .:cool: To tylko jeden z kwiatków,niestety w tym wypadku nie podano kosztów .
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 9:17 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

81
Crows pisze:jesienne liscie to umierajaca swieżość
Dzięki. I ładnie wszystko pasuje, kiedy się ma 40 lat. Tylko pojawić się powinien w odwrotnej kolejności, pierwszy raz przy świtaniu- pożegnanie a drugi przy zmierzchu- powitanie.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 9:19 przez eksperymenta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

86
Ja?! pisze:Jak zwykle, polskiej głupoty sie czepiam
Jak widze - od wejscia nadajesz odpowiedni poziom dyskusji, niezwykle madrymi wypowiedziami na niebotycznie wysokim poziomie.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2015, 6:07 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: centrala

90
A o czym? Bo wątek raczej nijak do niczego konkretnego nie nawiązuje od początku a jak próbowałem skontkretyzować to się czepiałeś. Zresztą, z Tobą to żadna dyskusja. Rzucasz hasła nijakie a na pytania nie odpowiadasz. Jakbyś się bał gmerania w Twoim swiatopogladzie.

CM
Ostatnio zmieniony 16 mar 2015, 18:07 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filozofia”

cron