Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

13
patrzysz na film a pod spodem masz przycisk "udostępnij". Klikasz i wyświetla sie coś, klikasz na "umieść" pojawia sie link długaśny i wuala




dałem większą opcje bo można zmieniać wielkość okna na które patrzysz i to cała filozofia.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 14:27 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

17
I to jest pech, że one dla facetow nie chca bo od razu inne kobity zaczynaja brac je na ostracyzm spoleczny. Że dziwki bo w dresie sobie pomachaja nogami...:/ Co ztego ze jakas metalowa rurka na srodku....moze tak by sie feministki raz na cos przydaly i wyzwolily je z pod jarzma stłamszenia sexualnego. :D
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 16:36 przez odbityodrzeczywistości, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

18
Adamus pisze: Moderatora proszę o wywalenie tego postu w kosmos.. :sorry:
ale po co zaraz wywalać? :D
wstawianie z youtube jest na tym skrypcie jakieś dziwne, ale wszyscy się już przyzwyczaili, więc może Tobie też się uda :hhhh:

Klikasz udostępnij pod filmikiem, następnie klikasz opcje i zaznaczasz długi link, który kopiujesz i wstawiasz tutaj pomiędzy [ youtube] [/youtube], tylko bez spacji, ja musiałam, żeby było widoczne, lub tak jak powiedział Ja?!
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 21:16 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

19
ale po co zaraz wywalać?
wstawianie z youtube jest na tym skrypcie jakieś dziwne, ale wszyscy się już przyzwyczaili, więc może Tobie też się uda
Viki, uprzedziłas mnie, własnie miałem się tym zająć i dać tę samą radę, ale cóż, adminka była szybsza :D
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 21:31 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

21
Bo nie powinieneś widzieć. Wpisujesz [youtube]długi link(otrzymany po kliknieciu "Udostepnij" i "Długi link") i po tym linku wpisujesz:[/youtube].

Masz wtedy filmik widoczny. Bardziej łopatologicznie nie potrafię tego wytłumaczyć, ale zawsze byłem kiepskim nauczycielem... :D
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 21:51 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

22
Adamus pisze:Tylko ze ja nie widzę czegoś takiego: [ youtube] [/youtube]
przecież uprzedzałam :D
victoria pisze:wstawianie z youtube jest na tym skrypcie jakieś dziwne
że im te spódniczki nie spadły... :ach: :tak:




polli :witka:
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 22:11 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

23
Obrazek
Powyższa dla pasjonatek domowych porządków . Przy odrobinie pomysłowości i finezji pewnie również da się tańczyć. Przynajmniej nie "na ..." tylko "z ..." :P
Taniec na rurze w porównaniu do baletu brzmi dla mnie prawie jak drwal w trakcie wycinki w porównaniu z rzeźbiarzem ;)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 22:33 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

24
Taniec na rurze w porównaniu do baletu brzmi dla mnie prawie jak drwal w trakcie wycinki w porównaniu z rzeźbiarzem
Wolę żeby Moja Pani zatańczyła przede mną na rurze, niż miałaby mi odstawić partię "czarnego łabędzia" z "Jeziora Łabędziego", ale zawsze byłem brutalem nieczułym na sztukę... :D
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 22:49 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

25
Polli, taniec na rurze to tez forma akrobacji, jak balet, tylko bardziej dosadna...Misiek, bez skojarzen, powiedzialam : dosadna a nie dosiadna:).
Vikusiu, masz swietna racje: jak ktora nie tanczy- to tylko dlatego ze rura niodpowiednia. Nie kazdej kazda pasuje. Ta rura. Misiek. Ja Cie slysze ;>!
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 9:12 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

26
Polli :D hahah. Ja Cie kocham. Nie było jeszcze takiej Twojej wypowiedzi, która by się nie wpasowała w moje poglądy. Miales rację dziwnie to brzmi jak Ją nazywasz swoją Panią. Zwlaszcza w jednym zdaniu z rurą xd Moze faktycznie ''moja dziewczyna'' albo ''moja kobieta''......

A skoro już wracam do zapomnianego tematu z shouta to, kiedy ten ślub mój Panie hmm? :play: Ona chciałą, a Tobie podobno wszystko jedno...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 15:00 przez soulblue, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Taniec na rurze - prawie jak balet

28
A skoro już wracam do zapomnianego tematu z shouta to, kiedy ten ślub mój Panie hmm? Ona chciałą, a Tobie podobno wszystko jedno...
Soul, temat z shouta, to temat z shouta, tutaj piszemy o wygibasach przy rurze. Zostaniesz poinformowana, zresztą nie omieszkam powiadomić o tym wydarzeniu calego Imladis :D
ale co Ty mówisz, to są najpiękniejsze słowa w całym poście
Jakoś zawsze, gdy piszę o Mojej Pani, to spod moich palców wychodzą najpiękniejsze słowa :red:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 21:56 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Taniec”

cron