Re: Allan Kardec - Ewangelia według spirytyzmu

2
Obrazek

Tę książkę polecam osobom zainteresowanym spirytystycznym spojrzeniem na Biblię, a w szczególności na Nowy Testament.

Dzisiaj trafiła do sprzedaży.

http://www.rivail.pl/product_info.php?c ... ucts_id=45

Poniżej opis:

W 1857 roku w Paryżu ukazała się Księga Duchów autorstwa Allana Kardeca, w której zawarł on zasady teorii spirytystycznej zebrane w czasie rozmów z duchami. Niesamowita zbieżność informacji, które uzyskał podczas seansów spirytystycznych, a także logika i spójność nowej teorii sprawiły, że poświęcił ponad dziesięć lat na propagowanie wiedzy, która pochodziła z zaświatów.

Ewangelia według spirytyzmu stanowi jedno z pięciu najważniejszych dzieł filozofii spirytystycznej. Allan Kardec analizuje w niej kolejne fragmenty Nowego Testamentu, ukazując ich zgodność z informacjami przekazanymi przez duchy.

Ewangelia według Spirytyzmu, przetłumaczona na dziesiątki języków, zmieniła życie milionów ludzi na całym świecie - dziś trafia po raz pierwszy do rąk polskiego czytelnika. Jest dziełem wyjątkowym, które nie tylko pomaga nam pokonać codzienne problemy, ale także zawiera wskazówki, dzięki którym lepiej rozumiemy nasze miejsce na Ziemi, cel życia, przyczyny cierpienia i sens sytuacji, kiedy jednych ciężko doświadcza Allan Kardec los, a inni cieszą się szczęściem.

Wydanie zawiera dodatkowo:

Spirytyzm w najprostszym ujęciu Allana Kardeca - zwięzłe wprowadzenie do spirytyzmu

biografię autora napisaną przez Annę Blackwell
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura spirytystyczna”

cron