Re: Wojciech Chudziński - Ten drugi w nas

1
Ten drugi w nas nie jest dziełem typowo spirytystycznym, jednakże ze względu na to, że jest jednym z nielicznych dzieł wydanych w Polsce, a opisujących życie i dokonania znanych na całym świecie mediów spirytystycznych takich jak Chico Xavier, Augustin Lesage, Pearl Curran, Rosemary Brown itd. jest tytułem wartym uwagi na polskim rynku i naprawdę godnym polecenia.

Autor, analizując historyczne opowieści, czasem niemal już legendarne, a także przedstawiając opisy współczesnych, nieznajdujących żadnego wytłumaczenia naukowego przypadki, prowadzi poszukiwania wyższej jaźni człowieka, tytułowego "drugiego w nas".

(Źródło: rivail.pl)
Ostatnio zmieniony 03 maja 2010, 12:11 przez Voldo, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bez miłosierdzia nie ma zbawienia" - Allan Kardec
"Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo" - Allan Kardec

Re: Wojciech Chudziński - Ten drugi w nas

2
Dzięki tej książce dowiedziałem się o takich mediach jak Gasparetto czy Rosemary Brown. Ten pierwszy to medium malujące, natomiast Rosemary Brown była mediumiczną pianistką. Zainteresowani na pewno znajdą na youtube filmy, które przedstawiają ich zdolności, są zresztą za granicą szeroko znane.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura spirytystyczna”

cron