Re: Kurs spirytystyczny online

1
Wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się czym jest spirytyzm, a mają przy tym trochę cierpliwości polecam kurs (trwają zapisy) online, który organizujemy dla wszystkich chętnych.
Oczywiście jest darmowy.

www.uniwersytet.spirytyzm.pl

:tea:
Ostatnio zmieniony 30 gru 2010, 20:12 przez spirytysta, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Re: Kurs spirytystyczny online

2
Zapewniacie bezpieczeństwo i odpowiedzialność za ewentualne opętania i wypadki przy kontakcie z światem duchów ? Pewnie egzorcyści w pewnej części kursantów będą mieć co robić ;-)
Ostatnio zmieniony 30 gru 2010, 21:56 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Kurs spirytystyczny online

3
Gdyby ludzie wiedzieli czym jest spirytyzm, nie dochodziłoby do opętań. Ten kurs zapewne wiele ludzi uchroni przed nierozważnymi kontaktami z drugą stroną
Ostatnio zmieniony 31 gru 2010, 0:41 przez spirytysta, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Re: Kurs spirytystyczny online

4
http://uniwersytet.spirytyzm.pl/index.p ... Itemid=125

Tutaj jest dokładny schemat kursu, proszę zwrócić uwagę na moduł XXIV, jeśli interesują was opętania, ale cały kurs jest naprawdę bardzo interesujący i przygotowali go profesjonaliści :)
Ostatnio zmieniony 31 gru 2010, 0:48 przez spirytysta, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Re: Kurs spirytystyczny online

6
Tak, to jest taki czat głosowy, ale można też pisać (do woli). Wykładowca pokazuje też uczestnikom prezentacje w trakcie takiego czatu. Uczestnicy otrzymują też materiały, a po zajęciach mogą również odsłuchać nagranie z zajęć.
Ostatnio zmieniony 31 gru 2010, 3:44 przez spirytysta, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis

Re: Kurs spirytystyczny online

8
Konrad Jerzak, przewodniczacy Polskiego Towarzystwa Studiow Spirytystycznych.
Z tego co wiem, niektóre wykłady beda tez prowadzic inni członkowie PTSS.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filozofia spirytystyczna”

cron