Forum zostało przeniesione na nowy serwer

1
Dostałem bazę i udało mi się przenieść forum na inny serwer. Tylko wydaję mi się trochę za słaby.

Niestety chyba przepadły avatary, ale jeszcze pytam o nie, może akurat się uda je jeszcze odzyskać.

Forum stoi na innym silniku, nowszym, więc będzie trochę inaczej, może czegoś brakować, a pojawiły się inne opcje i tak dalej. Jeszcze będę pracował nad tym wszystkim. Aktualnie zainstalowałem jakiś standardowy styl i udało mi się przekonwertować chyba wszystko. Nie było to łatwe zadanie, mam dość na razie xD

No, a teraz idę spać.

Re: Forum zostało przeniesione na nowy serwer

3
Wydaje mi się, że nic poza avatarami nie przepadło. Atakuję jeszcze administracje p2m w sprawie avatarów, ale chyba mnie ignorują. No nic, nie jest to tragedia. Udało mi się znaleźć też szybszy serwer. Jakos jutro albo pojutrze powinny sie przekierowac wszystkie dnsy na niego i będzie o wiele szybciej.

13

Nie robiłem uploadu obrazków na razie. Musze wgryźć się jeszcze w rozszerzenia do phpbb, nie chcę tego robić tak na około jak na starym silniku. Ale chwilowo nie mam czasu. Ja wrzucam na discorda a potem link tutaj, więc potrzebny jest zewnętrzny hosting jak 10 lat temu. Co do emotek, to powinnaś mieć dostęp do panelu admina, możesz powrzucać jakieś:

Obrazek

15

Kaczor, coś zacząłeś,ok super, ale nic nie działa i nic nie robisz... Własciwie, to tak jakbyś skasował forum.
1, Jestem zasypana powiadomieniami typu ""Wymagana aktywacja dla nowo zarejestrowanego lub zdeaktywowanego użytkownika ""
Wynika z tego, że nikt nowy nie wejdzie na forum

1. Nie da się założyć "nowego wątku" bo nie ma miejsca na "temat" a bez tematu nie da się wysłać postu. Jest okienko na wpisanie wiadomości i tyle.
  2. Wiem gdzie jest panel administracji, ale przejrzałam cały i nie widzę co mogłabym zrobić.

18

Przeniosłem kod ze starego imladis odnośnie uploadu obrazków, przeniosłem to tez z darmowego serwera na ten nowy płatny, całkiem szybko to działa. Chyba wszystko już zrobione. Emotek nie przywracam, nie ma potrzeby. Lepiej wgrać nowe, jeśli przyjdzie tu komukolwiek jeszcze o czymkolwiek rozmawiać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”