Re: Sceny walki, kraina zapomnienia, zniszczenia, chaosu

1
Temat o walkach, bo je lubię. Lubię te klimaty sam na sam z przeciwnikiem i te szarże wojsk, ogólnie premieszczenia wojenne :D Bom z jest Syriusza a przynajmniej tak powiedzieli mi(żem jest z Syriusza) Temporians :P

Lord of the Rings - Ensiferum: Into Battle


P.S Miałem nie mówić wszystkiego o sobie bo mam opory, ale zważywszy na tematykę frum postanowiłem się odsłonić.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2013, 12:09 przez Patriarchat666, łącznie zmieniany 1 raz.
Pycha jest pycha ;)

Re: Sceny walki, kraina zapomnienia, zniszczenia, chaosu

2
Dość spora część ludzi to wojownicy a nasz płomień nigdy nie zgaśnie :cool: Niewiele jest rzeczy pobudzających wyobrażnię w takim stopniu jak te wszystkie walki, ma to w sobię jakąś magiczną otoczkę, z jednej strony wiadomo ze są milsze zajęcia niz bieganie z bronią i tym podobne pierdoły, bo to po pierwsze męczące a po drugie tego cholernego zla mozna się nałykać w nadmiarze, ale z drugiej strony z serca wciąż płynie ta sama pieśń, która mówi ze ład i porządek jest dla lalusiów, a zawierucha i chaos to jest to co Tygrysy lubią najbardziej :P Pozatym droga wojownika jest drogą zycia, trzeba być pobudzonym, te wszystkie podniety umysłowe są nam potrzebne aby poczuć zycie takim jakie chcemy, ztąd właśnie ta skłonność do tego rodzaju fantazji, a nie wszystkie czasy nalerzą do specjalnie ciekawych i emocjonujących ;)
Ostatnio zmieniony 17 lut 2013, 13:28 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Sceny walki, kraina zapomnienia, zniszczenia, chaosu

4
a ja jestem z planety na której wojny atomowe były normalnością. jak sie bić to z całą potęgą. Na ziemi były wybuchy ponad 2000 wybuchów nuklearnych, normalnie jak na mojej byłej planecie, se popatrzcie jak to wyglądało

od walki na śline , miecze, pistolety, aż po broń nuklearną, w tym nie ma nic fajnego.

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 17 lut 2013, 23:45 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Sceny walki, kraina zapomnienia, zniszczenia, chaosu

5
Wojna to nic fajnego.
ale... sam dreszczyk emocji jest fascynujący, który moim zdaniem pochodzi z rywalizacji, a najbardziej ryzykowną oczywiście jest ta na śmierć i życie w bitwie/potyczce. ;)

Sam troszkę interesuję się militariami. I brakuje mi trochę tego "dreszczyku". Czekam więc na dzień, kiedy będę mógł wrócić do ASG :D (sprzęt nie jest tani).
Taka fajna namiastka bycia "żołnierzem" i realizacja dziecięcych marzeń :P
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, 0:33 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Sceny walki, kraina zapomnienia, zniszczenia, chaosu

9
Każdego dnia człowiek się mierzy ze sobą. Ze swoimi słabościami i lękami.
Nie wydaje mi się, że rywalizacja z innymi jest zła, czy też prowadzi do złych rezultatów. Są słabi i silniejsi. I to jest w tym ciekawe. Nigdy nie wiesz z kim możesz wygrać, a z kim przegrać, bo każdy ma swoje szanse.

Demonizujesz współzawodnictwo, w zasadzie nie mając argumentów.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, 15:57 przez Reiv, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Sceny walki, kraina zapomnienia, zniszczenia, chaosu

15
Ok, dzięki Conan.


Dziękuję Wam, naprawdę ciekawe były wasze propozycje i Dużo mi dały. A nawet były niektóre zabawne. Symulację Atomową już kiedyś oglądałem (bodajże ze sfory). Już raz założyłem podobny temat lecz na innym forum nie znalazł on takiego zainteresowania. Przyznam, jestem mile zaskoczony :D

Oczywiście kocham walkę, walczyłem już w łonie matki, kiedy lekaż dał mamie zastrzyk na pobudzenie porodu, walczyłem z tym chemicznym specyfikiem a właściwie ze stanem który on wywołał w mojej matce, by ta szybko urodziła. Oczywiście ja walczyłem by nie opuścić "bezpiecznej przestrzeni" więc można powiedzieć że wojwnikiem jestem od takiego :D . W przedszkolu pamiętam jeszcze że budowaliśmy ogromne młoty z dość twardych i ciężkich klocków i zawsze z 5 dzieciaków zawsze na mnie jednego. Młoty oczywiście rozpryskiwały się na głowach po mocarnych uderzeniach. W tedy ze złości posiłkowałem się ugryzieniem. Teraz zdaję sobie sprawę że musiało to naprawdę nieziemsko wyglądać ja sam na 3-7 i ta furia moja i ich naparzanie :D . Młoty rozjebywały się po kilkudziesięciu mocarnych udeżeniach lecz Ja zawsze miałem największy i najwytrzymalszy a i taktyką przewyższałem rówieśników :D

Kocham walkę i powiem wam że czasem chciałbym ponaparzać jakiegoś agresora w furii, lecz nikt nie podchodzi :D

OK,teraz moja propozycja. Kocham poczuć na sobie, kiedy przeciwnik podchodzi do ciebie by cię dobić, pewny swego a ty ostatkiem sił ciskasz w niego mieczem.. I na końcu ta chwała że przeżyłeś na polu walki, uczucia nie zapomniane i zdające się przeświatywać we mnie z wcześniejszych inkarnacji. Po prostu Potęga!:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, 18:21 przez Patriarchat666, łącznie zmieniany 1 raz.
Pycha jest pycha ;)

Re: Sceny walki, kraina zapomnienia, zniszczenia, chaosu

21
Człowiek to bestia, a na dodatek poziom wrażliwości duchowej prawie niczym nie różni się dzisiaj od świadomości jaskiniowca..(a wydaje mi się że człowiek zwyrodniał się przez te 2000 lat kiedy mieszkał Patriarchat :D :D :D )



Inkarnowałem się w Bestię.. i jak 96% ludzi w naszej zachodniej cywilizacji nie potrafię zrezygnować z jedzenia mięsa.



Cruel Animal Killing (Farm to Fridge)

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 19 mar 2013, 17:33 przez Patriarchat666, łącznie zmieniany 1 raz.
Pycha jest pycha ;)

Re: Sceny walki, kraina zapomnienia, zniszczenia, chaosu

22
Teraz moja ulubiona "perełka" opisująca współczesną armię. ulubiony film nie ze względu na poziom techniki przedstawianego uzbrojenia lecz na przepiękny klimat z bardzo podobającą mi się ścieżką muyczną :D

Pakistan Military With Latest Weapons . A regional power . Islamic power . pakistan vs india .
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 19 mar 2013, 19:55 przez Patriarchat666, łącznie zmieniany 1 raz.
Pycha jest pycha ;)

Re: Sceny walki, kraina zapomnienia, zniszczenia, chaosu

29
Conan Barbarzynca pisze:[youtube] [/youtube] Podobno przy nich nawet Dalaj Lama stracił by sens zycia :lol:
He he dobre Conan, Takie pobudzające i dop****lające :D Lubię takie kawałki by wzbużyć umysł. A z rana potrafią być lepsze niż najlepsza kawa.. W mig postawią Cię na nogi :)



A teraz coś ode mnie osoby o słabych nerwach są proszone o opuszczenie pokoju :D

Dark Forest - Wind and Waves
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2013, 13:14 przez Patriarchat666, łącznie zmieniany 1 raz.
Pycha jest pycha ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac zabaw”

cron