Re: Pytaj odpowiem szczerze

7321
Niestety są... w życiu codziennym widać to jak na dłoni,może mała rewolucja spowodowałaby ,że świat i jego dobra stałyby się dostępne dla każdego człowieka.

Czy Unia Europejska bardziej potrzebuje nas czy My jej ?
Ostatnio zmieniony 02 sty 2015, 16:06 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7322
Wydaje mi się, że jednak to my bardziej potrzebujemy unii, a szczególnie pieniędzy na inwestycje.

Czy masz zamiar wejść w nowy rok z optymizmem, czy też myślisz, że będzie tylko gorzej?
Ostatnio zmieniony 04 sty 2015, 20:02 przez Ateista, łącznie zmieniany 1 raz.
Hulaj dusza, piekła nie ma, jest za to piekiełko ;D

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7323
Odnośnie UE. To myślę że z nią jest trochę tak jak z rodziną. Narzeka się na nią jak się w niej jest i czułoby się bardzo samotnie poza nią
A z tym optymizmem to chyba pod wpływem ostatnich wydarzeń w moim życiu zaczyna mi go brakować. Czyżbym już wyczerpał przypisany mi limit? Mam jeszcze w sercu swą Miłość ale czy ona będzie w stanie mi sprezentować różowe okulary? Nie wiem choć w to wierzę.

Zastanawiasz się czasem nad sensem życia?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 9:51 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7324
Sens życie
dla każdego to cusik innego
dla jednego to picie
dla drugiego notoryczne tycie
dla kogoś życie złudzeniami
i tracenia tego co mamy
a najlepiej cieszyć się cudem istnienia
wszystkie niepowodzenia
odstawiać na półkę
i nie zawracać sobie nimi głowy
bo życie na tym padole
wbrew pozorom to czas odlotowy ;)

Wiara, nadzieja, miłość ...co znaczą dla Ciebie te słowa ?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 11:37 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7325
Wierzę, że coś się uda.
Mam nadzieję, że coś dobrze robię.
Kocham tych, którzy na tę miłość zasługują.

Czy żal Ci umierających znanych ludzi?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 12:18 przez Ateista, łącznie zmieniany 1 raz.
Hulaj dusza, piekła nie ma, jest za to piekiełko ;D

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7327
Każda istota żyjąca
i dobra i zła
szczególnie która ma miłości brak
bo wtedy to wrak
tak bez tulenia
i czułości
pełno w nas złości
uśmiechajmy się więc do siebie
wtedy będzie nam jak w niebie

Czy dziś lekarz wie, co to przysięga Hipokratesa ,czy kolejny mercedes przysłania im widzenie rzeczywistości ?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 19:14 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7331
Z tym obrazkiem sie nie zgadzam. Moja mama jest bardzo delikatna osoba o niskim poczuciu wlasnej wartosci :( A jednak zrodzila czlowieka, ktoremu tak zazdroscisz :P

Odp. Ostroznie, ale nie ma takigo gowna, z ktorego nie daloby sie wyjsc. Wszystko to kwestia woli.

Czy pieniadze sa miara sukcesu w zyciu materialnym?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2015, 12:47 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7333
Nie lubię rozdzielać życia na czarne i białe. Imho jedno i drugie. Każde z osobna jest po prostu równie kiepskie.

Czy zbiór wszystkich zbiorów zawiera sam siebie?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2015, 13:00 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7334
k4cz0r200 pisze:Z tym obrazkiem sie nie zgadzam. Moja mama jest bardzo delikatna osoba o niskim poczuciu wlasnej wartosci :( A jednak zrodzila czlowieka, ktoremu tak zazdroscisz :P

Odp. Ostroznie, ale nie ma takigo gowna, z ktorego nie daloby sie wyjsc. Wszystko to kwestia woli.

Czy pieniadze sa miara sukcesu w zyciu materialnym?
Nie mam Ci czego zazdrościć z prostej przyczyny,nie znam Cię i już .Myślisz ,że można kogoś ocenić na podstawie kilku postów ?Uczucie zazdrości jest mi obce :)
Już to gdziesik pisałam,ludzie z netu to przebierańcy,pewnikiem nie wszyscy ,a jednak ...Żyj w pokoju ze swoją zajebistością i tym postem kończę pisanie z Twoją osobą.
Miłego pobytu na forum życzę.

W materialnym tak

Być jak najdłużej :yes:

Lubisz rodzinne "spędy" ?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2015, 13:03 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7335
Lubisz oceniać innych widzę ;P Ponoć to narcystyczna cecha. Ciągnie swój do swego, Kopik :P Do następnego.

Lubisz rodzinne "spędy" ?
Nie lubię.

Czy zaprosisz księdza do domu?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2015, 13:14 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7336
Tak oczywiście. Jest to jedyna okazja w roku bym mógł wygadać się na temat moich zastrzeżeń pretensji, żali. wiedząc że choć przez chwilę na pewno jestem wysłuchany. Wiem że nie do żadnego efektu ale mimo to....

Czy tradycja jest ważna?
Ostatnio zmieniony 07 sty 2015, 18:52 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7342
Crows pisze:Adamem
nie spodziewałam się takiej odpowiedzi Crows, ale podoba mi się, jest doskonała! :ahah:

na przemiennie - błogie lenistwo i aktywny wypoczynek - zależy od tego, po czym lub od czego chcę odpoczywać.

czy przypadkiem tradycja nie powinna ewoluować wraz z jej kontynuatorami?
Ostatnio zmieniony 07 sty 2015, 21:04 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7344
Do okresu, w którym nauczyłem się cofać w czasie i zrobił wszystko, by do tego nie doszło. Przeszłość jest taka fajna tylko we wspomnieniach, tej kiepskiej z kolei poprawiać nie potrzebuje, a całej reszty, której nie pamiętam nie chciałbym sobie przypominać, bo mogłem celowo ją zapomnieć.

Za czym tęsknisz najbardziej?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2015, 12:08 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7345
Jest pare takich miejsc niestety... Wszystkie związane raczej z problemami pracy, czy uczelni, codziennego życia. To, że zrobiłbym daną rzecz trochę inaczej, wydajniej. Nic powiązanego z emocjami bądź życiem duchowym ;)


Co najbardziej przeszkadza w rozwoju?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2015, 12:09 przez Rutlawski_, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7346
W rozwijaniu samego siebie? Według mnie masa rzeczy. Od poczucia niskiej wartości własnej osoby, przez zazdrość, przerost ambicji po nieregularność i bujanie w obłokach. Lista jest długa i wydłuża się z biegiem ludzkiego rozwoju. Rozwiązując problemy, uczymy się widzieć nowe i je rozwiązywać. Właśnie tak działa rozwój, niezależnie od tego w jakiej dziedzinie się rozwijamy. To taka swoista walka z przeszkodami na drodze do osiągnięcia celu.

Po co się rozwijać?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2015, 12:18 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7348
Wąż oraz jaguar / kotowate. Wąż, bo kojarzy mi się z uroborosem, nieskończonością oraz nowym początkiem. Do tego węże są bardzo piękne. Jaguar dlatego, że był moim ulubieńcem z czasów dzieciństwa. Dlatego też, że jest symbolem boga oraz tego, kto przyniesie zagładę. Chyba z powodu jaguara lubię też koty, takie swoiste mniejsze wersje jaguara. Lubię także charakter kotów, za to nie lubię psów, bo są łatwowierne i pizdowate ;P

Czy lubisz pająki?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2015, 12:57 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7349
Lubię pająki. Obcuję z nimi ciągle. Fakt faktem ze są to moje dziwaczne stwory o ośmiu nogach ale jednak.
A teraz odniesienie do poprzednich wpisów. Psy nie są ,, pizdowate,, tylko bardzo wierne i ufne zwierzęta o ogromnej inteligencji. Przeczytałem to Twoje określenie leżącemu przy moich stopach Brunerowi i poczuł się bardzo obrażony na Ciebie co wyraził warknięciem i pokazaniem zębów. No i Z tym Twoim stwierdzeniem że ,, bujanie w obłokach,, jest przeszkodą w rozwoju tez się nie zgadzam. Marzenia i chęć ich realizacji. Czy to nie jest napęd do tworzenia?

Jesteś gadułą?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2015, 13:37 przez Wędrowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Pytaj odpowiem szczerze

7350
Łatwo im coś rozkazać, łatwo manipulować i choć boją się, to chętnie usługują. Tak ja to widzę. Agresywne psy także łatwo udobruchać, właściwie samym głosem i postawą ciała, a później stają się takimi flakami merdającymi ogonem byleby tylko polizać pana po stopach ;P Nie mają honoru imho. Koty strzelą foha na długi czas, gdy coś pójdzie nie tak, a przy okazji wcale nikogo się nie słuchają. Psy są słodkie, kochane i się przywiązują, ale przy okazji mają miękkie serce i słabą psychikę. Tak ja to widzę. Kwestia kto co uznaje za zaletę. Nie chciałem urazić pieska, a tym bardziej Ciebie ;P To nic osobistego.

Co do bujania w obłokach: Chodziło mi o takie typowe bujanie w obłokach, czyli myślenie co się mogłoby zrobić i... tyle. Takie zwykłe marzycielstwo bez robienia czegokolwiek w kierunku tego, co się wymarzyło. Twórcze myślenie uważam za to za ogromną zaletę, choć wcale nie jest to takie proste ;) "Marzenia i chęć ich realizacji. Czy to nie jest napęd do tworzenia? " Wtedy i tylko wtedy, gdy coś z tym robimy. Inaczej człowiek więcej myśli, a mniej robi. Albo właśnie ten owy przerost ambicji, o którym pisałem ma także związek z wybujałą wyobraźnią, a z kolei niska samoocena sprawia, że wszystko zostaje tylko w tej wyobraźni i nic więcej. Bujanie w obłokach może być wtedy lekarstwem na to wszystko i sama wyobraźnia potrafi wystarczyć, same marzenia spełniają marzenia. Wszystko dzieje się tylko w głowie.
Jesteś gadułą?
W internecie tak, ale w życiu mniej. Zależy co i do kogo ;P I po jakiej dawce alkoholu. Zazwyczaj warzę każde słowo nim je wypowiem, więc jestem powściągliwy w rozmowach. No chyba, że znajdzie się ktoś o podobnych przekonaniach - wtedy gęba się nie zamyka godzinami.

Co zjesz na obiad?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2015, 14:07 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Wróć do „Plac zabaw”

cron