Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

61
Ane, nic nie kasuję, skoro sobie tego życzysz
Nass, to ja się o Was boję, nie o siebie :black2:
JEŚLI, przyjadę (zaznaczam to słowo), to ze swoją Pania, a wtedy grubego picia nie będzie. Ja chcę Jej pokazać Warszawę, a nie chlać z Wami na umór (na to przyjdzie czas :D).

Filmik zostawię sobie na jutro, bo nawet ja (niespotykanie spokojny człowiek) mam swoje nerwy :D

Eindhoven pozdrawia Warszawę :przybij:
Ostatnio zmieniony 08 sty 2012, 0:18 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

67
Film mi się bardzo podobał.
Nass jak zwykle, chuligan-assasin :D
Lapi i jej cięty język :P
Neb z tym swoim stoickim spokojem :D
I Ane jak zwykle rozwalający :)

Z tego co widzę Warszawa ma swój urok i narobiłam sobie chęci na wycieczkę:) I pamiętajcie, że to mówi Krakowianka! A wiadomo Krakow z Warszawą zawsze rywalizował :P

A wiecie, ja ubolewam nad tym, że skoro wy jesteście w Warszawie i PACon jest w Warszawie 21 stycznia to ja bym tam była na sto procent tylko że mam studniówkę a tak to można by się było umówić -_-
Ostatnio zmieniony 08 sty 2012, 14:21 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 2 razy.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

69
Recenzja filmu "Wycieczka" :D
Debiut młodego, polskiego reżysera, Anetorha, jest murowanym kandydatem do tegorocznego Oscara. Aż dziw, że mlodemu reżyserowi udało się namówić do współpracy gwiazdy światowego kina: Neba, Nassa i zjawiskowo piękną Lapi, znanych ze słynnej "Sagi rodu Imladis" w reżyserii Pollitera. Zresztą w filmie Anetorha pojawia się ukłon w stronę reżysera "Sagi...".
Razem z bohaterami wyruszamy w tytułową wycieczkę, podczas której czujemy się tak, jakbyśmy uczestniczyli w niej z Lapi, Nassem, Nebem i Anetorhem, oczywiście. Zgodnie ze schematem wymyślonym przez Hitchcoka, zaczyna się od trzęsienia ziemi (kamera "z ręki" potęguje napięcie) - Anethor czeka na tramwaj. Scena ta, z pewnością, przejdzie do historii kina, jest majstersztykiem świadczącym, że młody reżyser zna doskonale swój warsztat. Później napięcie rośnie. Mrożące krew w żyłach sceny wspinaczki Nassa i Neba (podobno ujęcia te były kręcone bez pomocy kaskaderów), jedzenie frytek przy pomniku Kopernika, wyścig kaczek, to tylko niektóre ze scen, które zostają nam w pamieci po wyjściu z kina. Dla mnie najbardziej przerażajacą sceną jest scena pokazująca warszawskie ulice. Jest to film, który można polecić wyłącznie widzom doroslym i o mocnych nerwach. Jednak reżyser tymi wstrząsajacymi scenami chce nam pokazać głębsze dno. "Wycieczka" to film genialny, niesamowity, cudowny...
Wszyscy kinomani czekają na kolejne dzieło Anetorha, a ci, co nie widzieli - marsz do kina!!
P.S.
Jak zwykle, piraci zwąchali dobry interes i cały film można obejrzeć na stronie www.imladis.p2a.pl


:rotfl: :ahaha: :ahah: :rotfl: :black2:
Ostatnio zmieniony 08 sty 2012, 20:16 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

72
Generalnie bardzo fajny film. Myślę, ze trzeba koniecznie zrobić serię pt " Poszukiwanie dziewczyny dla Nebo". Anetorh - jako główny narrator i oczywiście Nebo jako główny bohater z całą masą przygód :)
Ostatnio zmieniony 08 sty 2012, 23:49 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

74
Sosan pisze:Generalnie bardzo fajny film. Myślę, ze trzeba koniecznie zrobić serię pt " Poszukiwanie dziewczyny dla Nebo". Anetorh - jako główny narrator i oczywiście Nebo jako główny bohater z całą masą przygód :)
To tak zgodnie z przysłowiem, dziewczyny bez chłopów więdną, a chłop bez kobiety głupieje. :)
Ostatnio zmieniony 09 sty 2012, 15:48 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

75
voltaren pisze:Moim zdaniem Warszawa wygląda ładnie tylko jak jest zasypana śniegiem ;)
Voltarenku, Łazienki są cudowne jesienią. Mnie zdarzyło się kiedyś nawiedzić stolicę ciepłą październikową porą i dopiero wtedy zakochałam się w tym miejscu :) Bo reszta Warszawy..., podobnie jak Rzeszów urodą nie grzeszy :P

Świetny filmik:) Wszyscy wyglądacie na sympatycznych ludzi z poczuciem humoru i luzem. Tylko Nebo się trochę czaił a myślałam, że z niego jest największy zgrywus i dusza towarzystwa ;) Lapi rzeczywiście jest wyjątkowo urodziwa, ale to już widać było na fotencjach.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2012, 20:29 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

77
haha poli super recenzja :)

fajna z was gromadka :)
Ostatnio zmieniony 10 sty 2012, 9:28 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

79
Weźcie nie gadajcie, ja widzę tylko swój wielki nos :D W ogóle to myślałam że tu jakaś dyskusja...a to znowu tylko Hoffman się bawi :D
China, czyli że jak? To weź napisz po prostu, jakbyś miała chwilę. ja nie wiem jeszcze co będziemy robić 21-szego stycznia, ale jak się chce, to ma się czas na co się chce mieć. :)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 15:27 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Film z wycieczki po Warszawie z Nassem, Lapi, Nebo i Anetorhem

80
Ja?! pisze:
Sosan pisze:Generalnie bardzo fajny film. Myślę, ze trzeba koniecznie zrobić serię pt " Poszukiwanie dziewczyny dla Nebo". Anetorh - jako główny narrator i oczywiście Nebo jako główny bohater z całą masą przygód :)
To będzie HIT!!!

:hhhh::powodzenia: Nebo
A namawialiśmy go po drodze, tyle lasek się kręciło, ale chyba się przy nas wstydził. :)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 15:28 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”

cron